iso_3166-3 - en to ba translation catalogue (31 entries)

note: Name for AIDJ
en: French Afars and Issas
ba: Француз Афар һәм Исса

note: Name for ANHH
en: Netherlands Antilles
ba: Нидерланд Антил утрауҙары

note: Name for BQAQ
en: British Antarctic Territory
ba: Британия антарктик территорияһы

note: Name for BUMM
en: Burma, Socialist Republic of the Union of
ba: Бирма Союзы Социалистик Республикаһы

note: Name for BYAA
en: Byelorussian SSR Soviet Socialist Republic
ba: Белорус Совет Социалистик Республикаһы

note: Name for CSHH
en: Czechoslovakia, Czechoslovak Socialist Republic
ba: Чехословакия Социалистик Республикаһы

note: Name for CSXX
en: Serbia and Montenegro
ba: Сербия һәм Черногория

note: Name for CTKI
en: Canton and Enderbury Islands
ba: Кантон һәм Эндербери утрауҙары

note: Name for DDDE
en: German Democratic Republic
ba: Герман Демократик Республикаһы

note: Name for DYBJ
en: Dahomey
ba: Дагомея

note: Name for FQHH
en: French Southern and Antarctic Territories
ba: Француз Көньяҡ һәм Антарктика территориялары

note: Name for FXFR
en: France, Metropolitan
ba: Франция метрополияһы

note: Name for GEHH
en: Gilbert and Ellice Islands
ba: Гилберт һәм Эллис утрауҙары

note: Name for HVBF
en: Upper Volta, Republic of
ba: Үрге Вольта Республикаһы

note: Name for JTUM
en: Johnston Island
ba: Джонстон атоллы

note: Name for MIUM
en: Midway Islands
ba: Мидуэй утрауҙары

note: Name for NHVU
en: New Hebrides
ba: Яңы Гебридтар

note: Name for NQAQ
en: Dronning Maud Land
ba: Королева Мод Ере

note: Name for NTHH
en: Neutral Zone
ba: Нейтраль зона

note: Name for PCHH
en: Pacific Islands (trust territory)
ba: Тымыҡ океан утрауҙары (опекалағы территория)

note: Name for PUUM
en: US Miscellaneous Pacific Islands
ba: АҠШ-тың Тымыҡ океандағы башҡа утрауҙары

note: Name for PZPA
en: Panama Canal Zone
ba: Панама каналы зонаһы

note: Name for RHZW
en: Southern Rhodesia
ba: Көньяҡ Родезия

note: Name for SKIN
en: Sikkim
ba: Сикким

note: Name for SUHH
en: USSR, Union of Soviet Socialist Republics
ba: СССР, Совет Социалистик Республикалар Союзы

note: Name for TPTL
en: East Timor
ba: Көнсығыш Тимор

note: Name for VDVN
en: Viet-Nam, Democratic Republic of
ba: Вьетнам Демократик Республикаһы

note: Name for WKUM
en: Wake Island
ba: Уэйк утрауы

note: Name for YDYE
en: Yemen, Democratic, People's Democratic Republic of
ba: Йәмән Халыҡ Демократик Республикаһы

note: Name for YUCS
en: Yugoslavia, (Socialist) Federal Republic of
ba: Югославия Социалистик Федератив Республикаһы

note: Name for ZRCD
en: Zaire, Republic of
ba: Заир Республикаһы
