iso_3166-3 - en to lo translation catalogue (31 entries)

note: Name for AIDJ
en: French Afars and Issas
lo: ດິນແດນ ອາຟາ ແລະ ອິດຊາ ຂອງຝຣັ່ງ

note: Name for ANHH
en: Netherlands Antilles
lo: ເນເທີແລນ ແອນທິລລິສ

note: Name for BQAQ
en: British Antarctic Territory
lo: ດິນແດນ ແອນຕາກຕິກ ຂອງອັງກິດ

note: Name for BUMM
en: Burma, Socialist Republic of the Union of
lo: ພະມ້າ, ສາທາລະນະລັດ ສັງຄົມນິຍົມ ແຫ່ງ ສະຫະພາບ

note: Name for BYAA
en: Byelorussian SSR Soviet Socialist Republic
lo: ບີເອໂລລັດເຊຍ SSR ສາທາລະນະລັດ ສັງຄົມນິຍົມ ໂຊວຽດ

note: Name for CSHH
en: Czechoslovakia, Czechoslovak Socialist Republic
lo: ເຊັກໂກສະໂລວາເກຍ, ສາທາລະນະລັດ ສັງຄົມນິຍົມ ເຊັກໂກສະໂລວັກ

note: Name for CSXX
en: Serbia and Montenegro
lo: ເຊີເບຍ ແລະ ມອນເຕເນໂກຣ

note: Name for CTKI
en: Canton and Enderbury Islands
lo: ໝູ່ເກາະ ແຄນຕັນ ແລະ ເອນເດີເບີຣີ

note: Name for DDDE
en: German Democratic Republic
lo: ສາທາລະນະລັດ ປະຊາທິປະໄຕ ເຢຍລະມັນ

note: Name for DYBJ
en: Dahomey
lo: ດາໂຮມີ

note: Name for FQHH
en: French Southern and Antarctic Territories
lo: ດິນແດນ ທາງພາກໃຕ້ ແລະ ແອນຕາກຕິກ ຂອງຝຣັ່ງ

note: Name for FXFR
en: France, Metropolitan
lo: ຝຣັ່ງ, ແຜ່ນດິນໃຫຍ່

note: Name for GEHH
en: Gilbert and Ellice Islands
lo: ໝູ່ເກາະ ກິລເບີດ ແລະ ແອລລິສ

note: Name for HVBF
en: Upper Volta, Republic of
lo: ອັບເປີ ໂວນຕາ, ສາທາລະນະລັດ

note: Name for JTUM
en: Johnston Island
lo: ເກາະຈອນສະຕັນ

note: Name for MIUM
en: Midway Islands
lo: ໝູ່ເກາະມິດເວ

note: Name for NHVU
en: New Hebrides
lo: ນິວ ເຮບຣິດສ໌

note: Name for NQAQ
en: Dronning Maud Land
lo: ດິນແດນ ດຣອນນິງ ມອດ

note: Name for NTHH
en: Neutral Zone
lo: ເຂດເປັນກາງ

note: Name for PCHH
en: Pacific Islands (trust territory)
lo: ໝູ່ເກາະປາຊີຟິກ (ດິນແດນໃນພາວະຄຸ້ມຄອງ)

note: Name for PUUM
en: US Miscellaneous Pacific Islands
lo: ໝູ່ເກາະປາຊີຟິກ ອື່ນໆຂອງສະຫະລັດ

note: Name for PZPA
en: Panama Canal Zone
lo: ເຂດຄອງປານາມາ

note: Name for RHZW
en: Southern Rhodesia
lo: ໂຣດີເຊຍໃຕ້

note: Name for SKIN
en: Sikkim
lo: ສິກກິມ

note: Name for SUHH
en: USSR, Union of Soviet Socialist Republics
lo: USSR, ສະຫະພາບ ສາທາລະນະລັດ ສັງຄົມນິຍົມ ໂຊວຽດ

note: Name for TPTL
en: East Timor
lo: ຕີມໍຕາເວັນອອກ

note: Name for VDVN
en: Viet-Nam, Democratic Republic of
lo: ຫວຽດນາມ, ສາທາລະນະລັດ ປະຊາທິປະໄຕ

note: Name for WKUM
en: Wake Island
lo: ເກາະເວຄ

note: Name for YDYE
en: Yemen, Democratic, People's Democratic Republic of
lo: ເຢເມນ, ປະຊາທິປະໄຕ, ສາທາລະນະລັດ ປະຊາທິປະໄຕ ປະຊາຊົນ

note: Name for YUCS
en: Yugoslavia, (Socialist) Federal Republic of
lo: ຢູໂກສະລາເວຍ, ສາທາລະນະລັດ ໂຊຊຽນລິດ ສະຫະພັນ

note: Name for ZRCD
en: Zaire, Republic of
lo: ຊາອີ, ສາທາລະນະລັດ
