iso_4217 - en to ka translation catalogue (172 entries)

note: Name for AED
en: UAE Dirham
ka: არაბეთის გაერთიანებული საემიროები დირჰემი

note: Name for AFN
en: Afghani
ka: ავღანური

note: Name for ALL
en: Lek
ka: ლეკი

note: Name for AMD
en: Armenian Dram
ka: სომხური დრამი

note: Name for ANG
en: Netherlands Antillean Guilder
ka: ნიდერლანდების ანტილეის გილდერი

note: Name for AOA
en: Kwanza
ka: კვანზა

note: Name for ARS
en: Argentine Peso
ka: არგენტინური პესო

note: Name for AUD
en: Australian Dollar
ka: ავსტრალიური დოლარი

note: Name for AWG
en: Aruban Florin
ka: არუბან ფლორინი

note: Name for AZN
en: Azerbaijan Manat
ka: აზერბაიჯანის მანატი

note: Name for BAM
en: Convertible Mark
ka: კონვერტირებადი ნიშანი

note: Name for BBD
en: Barbados Dollar
ka: ბარბადოსის დოლარი

note: Name for BDT
en: Taka
ka: ტაკა

note: Name for BGN
en: Bulgarian Lev
ka: ბულგარელი ლევი

note: Name for BHD
en: Bahraini Dinar
ka: ბაჰრეინი დინარი

note: Name for BIF
en: Burundi Franc
ka: ბურუნდი ფრანკი

note: Name for BMD
en: Bermudian Dollar
ka: ბერმუდიური დოლარი

note: Name for BND
en: Brunei Dollar
ka: ბრუნეი დოლარი

note: Name for BOB
en: Boliviano
ka: ბოლივიანო

note: Name for BOV
en: Mvdol
ka: მვდოლი

note: Name for BRL
en: Brazilian Real
ka: ბრაზილიური რეალური

note: Name for BSD
en: Bahamian Dollar
ka: ბაჰამის დოლარი

note: Name for BTN
en: Ngultrum
ka: ნგულტრუმი

note: Name for BWP
en: Pula
ka: პულა

note: Name for BYN
en: Belarusian Ruble
ka: ბელორუსული რუბლი

note: Name for BZD
en: Belize Dollar
ka: ბელიზი დოლარი

note: Name for CAD
en: Canadian Dollar
ka: კანადური დოლარი

note: Name for CDF
en: Congolese Franc
ka: კონგოური ფრანკი

note: Name for CHE
en: WIR Euro
ka: WIR ევრო

note: Name for CHF
en: Swiss Franc
ka: შვეიცარიული ფრანკი

note: Name for CHW
en: WIR Franc
ka: WIR ფრანკი

note: Name for CLF
en: Unidad de Fomento
ka: უნიდად დე ფორმენტო

note: Name for CLP
en: Chilean Peso
ka: ჩილეური პესო

note: Name for CNY
en: Yuan Renminbi
ka: იუან რენმინბი

note: Name for COP
en: Colombian Peso
ka: კოლუმბიური პესსო

note: Name for COU
en: Unidad de Valor Real
ka: უნიდად დე ვალორის რეალი

note: Name for CRC
en: Costa Rican Colon
ka: კოსტა რიკანის კოლონი

note: Name for CUC
en: Peso Convertible
ka: კონვერტირებადი პესო

note: Name for CUP
en: Cuban Peso
ka: კუბის პესო

note: Name for CVE
en: Cabo Verde Escudo
ka: კაბო-ვერდეს ესკუდო

note: Name for CZK
en: Czech Koruna
ka: ჩეხური კორუნა

note: Name for DJF
en: Djibouti Franc
ka: ჯიბუტი ფრანკი

note: Name for DKK
en: Danish Krone
ka: დანიის კრონი

note: Name for DOP
en: Dominican Peso
ka: დომინიკ პესო

note: Name for DZD
en: Algerian Dinar
ka: ალჟირის დინარი

note: Name for EGP
en: Egyptian Pound
ka: ეგვიპტური ფუნტი

note: Name for ERN
en: Nakfa
ka: ნაკა

note: Name for ETB
en: Ethiopian Birr
ka: ეთიოპიური ბირი

note: Name for EUR
en: Euro
ka: ევრო

note: Name for FJD
en: Fiji Dollar
ka: ფიჯი დოლარი

note: Name for FKP
en: Falkland Islands Pound
ka: ფოლკლენდის კუნძულების ფუნტი

note: Name for GBP
en: Pound Sterling
ka: ფუნტი სტერლინგი

note: Name for GEL
en: Lari
ka: ლარი

note: Name for GHS
en: Ghana Cedi
ka: განა ცედი

note: Name for GIP
en: Gibraltar Pound
ka: გიბრალტარის ფუნტი

note: Name for GMD
en: Dalasi
ka: დალასი

note: Name for GNF
en: Guinean Franc
ka: გვინეა ფრანკი

note: Name for GTQ
en: Quetzal
ka: კვეტზალ

note: Name for GYD
en: Guyana Dollar
ka: გაიანა დოლარი

note: Name for HKD
en: Hong Kong Dollar
ka: ჰონგ კონგის დოლარი

note: Name for HNL
en: Lempira
ka: ლემპირა

note: Name for HRK
en: Kuna
ka: კუნა

note: Name for HTG
en: Gourde
ka: გორდი

note: Name for HUF
en: Forint
ka: ფორინტი

note: Name for IDR
en: Rupiah
ka: რუპია

note: Name for ILS
en: New Israeli Sheqel
ka: ახალი ისრაელის შეკელი

note: Name for INR
en: Indian Rupee
ka: ინდური რუპი

note: Name for IQD
en: Iraqi Dinar
ka: ერაყული დინარი

note: Name for IRR
en: Iranian Rial
ka: ირანული რიალი

note: Name for ISK
en: Iceland Krona
ka: ისლანდიური კრონა

note: Name for JMD
en: Jamaican Dollar
ka: იამაიკური დოლარი

note: Name for JOD
en: Jordanian Dinar
ka: იორდანიის დინარი

note: Name for JPY
en: Yen
ka: იენი

note: Name for KES
en: Kenyan Shilling
ka: კენიის შილინგი

note: Name for KGS
en: Som
ka: სომი

note: Name for KHR
en: Riel
ka: რიელი

note: Name for KMF
en: Comorian Franc
ka: კომორიული ფრანკი

note: Name for KPW
en: North Korean Won
ka: ჩრდილოეთ კორეული ვონი

note: Name for KRW
en: Won
ka: ვონი

note: Name for KWD
en: Kuwaiti Dinar
ka: ქუვეითი დინარი

note: Name for KYD
en: Cayman Islands Dollar
ka: კაიმანის კუნძულების დოლარი

note: Name for KZT
en: Tenge
ka: ტენგე

note: Name for LAK
en: Lao Kip
ka: ლაო კიპი

note: Name for LBP
en: Lebanese Pound
ka: ლიბანის ფუნტი

note: Name for LKR
en: Sri Lanka Rupee
ka: შრი-ლანკური რუპია

note: Name for LRD
en: Liberian Dollar
ka: ლიბერიული დოლარი

note: Name for LSL
en: Loti
ka: ლოტი

note: Name for LYD
en: Libyan Dinar
ka: ლიბიური დინარი

note: Name for MAD
en: Moroccan Dirham
ka: მაროკოული დირჰემი

note: Name for MDL
en: Moldovan Leu
ka: მოლდოვური ლევი

note: Name for MGA
en: Malagasy Ariary
ka: არიარი

note: Name for MKD
en: Denar
ka: დინარი

note: Name for MMK
en: Kyat
ka: კიატი

note: Name for MNT
en: Tugrik
ka: ტუგრიკი

note: Name for MOP
en: Pataca
ka: პატაკა

note: Name for MRU
en: Ouguiya
ka: ოუგუია

note: Name for MUR
en: Mauritius Rupee
ka: მავრიკული რუპია

note: Name for MVR
en: Rufiyaa
ka: რუფიაა

note: Name for MWK
en: Malawi Kwacha
ka: მალავური კვაჩა

note: Name for MXN
en: Mexican Peso
ka: მექსიკური პესო

note: Name for MXV
en: Mexican Unidad de Inversion (UDI)
ka: მექსიკური Unidad de Inversion (UDI)

note: Name for MYR
en: Malaysian Ringgit
ka: მალაიზიური რინგგიტი

note: Name for MZN
en: Mozambique Metical
ka: მოზამბიკური მეტიკალი

note: Name for NAD
en: Namibia Dollar
ka: ნამიბიური დოლარი

note: Name for NGN
en: Naira
ka: ნაირა

note: Name for NIO
en: Cordoba Oro
ka: ნიკარაგუის კორდობა

note: Name for NOK
en: Norwegian Krone
ka: ნორვეგიული კრონი

note: Name for NPR
en: Nepalese Rupee
ka: ნეპალური რუპია

note: Name for NZD
en: New Zealand Dollar
ka: ახალზელანდიური დოლარი

note: Name for OMR
en: Rial Omani
ka: ომანური რიალი

note: Name for PAB
en: Balboa
ka: ბალბოა

note: Name for PEN
en: Sol
ka: პერუული ახალი სოლი

note: Name for PGK
en: Kina
ka: კინა

note: Name for PHP
en: Philippine Peso
ka: ფილიპინური პესო

note: Name for PKR
en: Pakistan Rupee
ka: პაკისტანური რუპია

note: Name for PLN
en: Zloty
ka: ზლოტი

note: Name for PYG
en: Guarani
ka: გუარანი

note: Name for QAR
en: Qatari Rial
ka: კატარის რიალი

note: Name for RON
en: Romanian Leu
ka: რუმინული ლევი

note: Name for RSD
en: Serbian Dinar
ka: სერბული დინარი

note: Name for RUB
en: Russian Ruble
ka: რუსული რუბლი

note: Name for RWF
en: Rwanda Franc
ka: რვანდული ფრანკი

note: Name for SAR
en: Saudi Riyal
ka: საუდის რიალი

note: Name for SBD
en: Solomon Islands Dollar
ka: სოლომონის კუნძულების დოლარი

note: Name for SCR
en: Seychelles Rupee
ka: სეიშელების რუპია

note: Name for SDG
en: Sudanese Pound
ka: სუდანური ფუნტი

note: Name for SEK
en: Swedish Krona
ka: შვედური კრონა

note: Name for SGD
en: Singapore Dollar
ka: სინგაპურის დოლარი

note: Name for SHP
en: Saint Helena Pound
ka: წმ ელენეს ფუნტი

note: Name for SLE, Name for SLL
en: Leone
ka: ლეონე

note: Name for SOS
en: Somali Shilling
ka: სომალის შილინგი

note: Name for SRD
en: Surinam Dollar
ka: სურინამული დოლარი

note: Name for SSP
en: South Sudanese Pound
ka: სამხრეთ სუდანის ფუნტი

note: Name for STN
en: Dobra
ka: დობრა

note: Name for SVC
en: El Salvador Colon
ka: სალვადორული კოლონი

note: Name for SYP
en: Syrian Pound
ka: სირიული ფუნტი

note: Name for SZL
en: Lilangeni
ka: ლილეანგენი

note: Name for THB
en: Baht
ka: ბაჰტი

note: Name for TJS
en: Somoni
ka: სომონი

note: Name for TMT
en: Turkmenistan New Manat
ka: თურქმენული ახალი მანატი

note: Name for TND
en: Tunisian Dinar
ka: ტუნისური დინარი

note: Name for TOP
en: Pa’anga
ka: პააგა

note: Name for TRY
en: Turkish Lira
ka: თურქული ლირა

note: Name for TTD
en: Trinidad and Tobago Dollar
ka: ტრინიდადი და ტობაგოს დოლარი

note: Name for TWD
en: New Taiwan Dollar
ka: ახალი ტაივანის დოლარი

note: Name for TZS
en: Tanzanian Shilling
ka: ტანზანიის შილინგი

note: Name for UAH
en: Hryvnia
ka: ჰრივნა

note: Name for UGX
en: Uganda Shilling
ka: უგანდური შილინგი

note: Name for USD
en: US Dollar
ka: აშშ დოლარი

note: Name for USN
en: US Dollar (Next day)
ka: აშშ დოლარი (მეორე დღეს)

note: Name for UYI
en: Uruguay Peso en Unidades Indexadas (UI)
ka: Uruguay peso en Unidades Indexadas (UI)

note: Name for UYU
en: Peso Uruguayo
ka: ურუგვაული პესო

note: Name for UYW
en: Unidad Previsional
ka: ურუგვაის სავალუტო ფონდი

note: Name for UZS
en: Uzbekistan Sum
ka: უზბეკური სუმი

note: Name for VED, Name for VES
en: Bolívar Soberano
ka: ვენესუელური ბოლივარი

note: Name for VND
en: Dong
ka: დონგი

note: Name for VUV
en: Vatu
ka: ვატუ

note: Name for WST
en: Tala
ka: თალა

note: Name for XAF
en: CFA Franc BEAC
ka: CFA ფრანკის BEAC

note: Name for XAG
en: Silver
ka: ვერცხლი

note: Name for XAU
en: Gold
ka: ოქრო

note: Name for XBA
en: Bond Markets Unit European Composite Unit (EURCO)
ka: ევროპული ობლიგაციების ბაზრის შედგენილი ერთეული (EURCO)

note: Name for XBB
en: Bond Markets Unit European Monetary Unit (E.M.U.-6)
ka: ობლიგაციების ბაზრის ევროპული სავალუტო ერთეული (E.M.U.-6)

note: Name for XCD
en: East Caribbean Dollar
ka: აღმოსავლეთ კარიბული დოლარი

note: Name for XPD
en: Palladium
ka: პალადიუმი

note: Name for XPF
en: CFP Franc
ka: CFP ფრანკი

note: Name for XPT
en: Platinum
ka: პლატინა

note: Name for XSU
en: Sucre
ka: სუკრე

note: Name for YER
en: Yemeni Rial
ka: იემენის რიალი

note: Name for ZAR
en: Rand
ka: რენდი

note: Name for ZMW
en: Zambian Kwacha
ka: ზამბიური კვაჩა

note: Name for ZWL
en: Zimbabwe Dollar
ka: ზიმბაბვური დოლარი
