iso_4217 - en to lt translation catalogue (165 entries)

note: Name for AED
en: UAE Dirham
lt: JAE dirhamas

note: Name for AFN
en: Afghani
lt: Afganis

note: Name for ALL
en: Lek
lt: Lekas

note: Name for AMD
en: Armenian Dram
lt: Armėnijos dramas

note: Name for ANG
en: Netherlands Antillean Guilder
lt: Olandijos Antilų guldenas

note: Name for AOA
en: Kwanza
lt: Kvanza

note: Name for ARS
en: Argentine Peso
lt: Argentinos pesas

note: Name for AUD
en: Australian Dollar
lt: Australijos doleris

note: Name for AWG
en: Aruban Florin
lt: Arubos florinas

note: Name for AZN
en: Azerbaijan Manat
lt: Azerbaidžano manatas

note: Name for BAM
en: Convertible Mark
lt: Konvertuojamoji markė

note: Name for BBD
en: Barbados Dollar
lt: Barbadoso doleris

note: Name for BGN
en: Bulgarian Lev
lt: Bulgarijos levas

note: Name for BHD
en: Bahraini Dinar
lt: Bahreino dinaras

note: Name for BIF
en: Burundi Franc
lt: Burundžio frankas

note: Name for BMD
en: Bermudian Dollar
lt: Bermudos doleris

note: Name for BND
en: Brunei Dollar
lt: Brunėjaus doleris

note: Name for BOB
en: Boliviano
lt: Bolivijanas

note: Name for BOV
en: Mvdol
lt: MVDOL

note: Name for BRL
en: Brazilian Real
lt: Brazilijos realas

note: Name for BSD
en: Bahamian Dollar
lt: Bahamų doleris

note: Name for BTN
en: Ngultrum
lt: Ngultrumas

note: Name for BYN
en: Belarusian Ruble
lt: Baltarusijos rublis

note: Name for BZD
en: Belize Dollar
lt: Belizo doleris

note: Name for CAD
en: Canadian Dollar
lt: Kanados doleris

note: Name for CDF
en: Congolese Franc
lt: Kongo frankas

note: Name for CHE
en: WIR Euro
lt: WIR Euras

note: Name for CHF
en: Swiss Franc
lt: Šveicarijos frankas

note: Name for CHW
en: WIR Franc
lt: WIR frankas

note: Name for CLP
en: Chilean Peso
lt: Čilės pesas

note: Name for CNY
en: Yuan Renminbi
lt: Renminbi juanis

note: Name for COP
en: Colombian Peso
lt: Kolumbijos pesas

note: Name for CRC
en: Costa Rican Colon
lt: Kosta Rikos kolonas

note: Name for CUC
en: Peso Convertible
lt: Kubos konvertuojamasis pesas

note: Name for CUP
en: Cuban Peso
lt: Kubos pesas

note: Name for CVE
en: Cabo Verde Escudo
lt: Žaliojo Kyšulio eskudas

note: Name for CZK
en: Czech Koruna
lt: Čekijos krona

note: Name for DJF
en: Djibouti Franc
lt: Džibučio frankas

note: Name for DKK
en: Danish Krone
lt: Danijos krona

note: Name for DOP
en: Dominican Peso
lt: Dominikos pesas

note: Name for DZD
en: Algerian Dinar
lt: Alžyro dinaras

note: Name for EGP
en: Egyptian Pound
lt: Egipto svaras

note: Name for ETB
en: Ethiopian Birr
lt: Etiopijos biras

note: Name for EUR
en: Euro
lt: Euras

note: Name for FJD
en: Fiji Dollar
lt: Fidžio doleris

note: Name for FKP
en: Falkland Islands Pound
lt: Falklando salų svaras

note: Name for GBP
en: Pound Sterling
lt: Svaras sterlingų

note: Name for GEL
en: Lari
lt: Laris

note: Name for GHS
en: Ghana Cedi
lt: Ganos cedis

note: Name for GIP
en: Gibraltar Pound
lt: Gibraltaro svaras

note: Name for GMD
en: Dalasi
lt: Dalasis

note: Name for GNF
en: Guinean Franc
lt: Gvinėjos frankas

note: Name for GTQ
en: Quetzal
lt: Ketcalis

note: Name for GYD
en: Guyana Dollar
lt: Gajanos doleris

note: Name for HKD
en: Hong Kong Dollar
lt: Honkongo doleris

note: Name for HTG
en: Gourde
lt: Gurdas

note: Name for HUF
en: Forint
lt: Forintas

note: Name for IDR
en: Rupiah
lt: Rupija

note: Name for ILS
en: New Israeli Sheqel
lt: Naujasis Izraelio šekelis

note: Name for INR
en: Indian Rupee
lt: Indijos rupija

note: Name for IQD
en: Iraqi Dinar
lt: Irako dinaras

note: Name for IRR
en: Iranian Rial
lt: Irano rialas

note: Name for ISK
en: Iceland Krona
lt: Islandijos krona

note: Name for JMD
en: Jamaican Dollar
lt: Jamaikos doleris

note: Name for JOD
en: Jordanian Dinar
lt: Jordanijos dinaras

note: Name for JPY
en: Yen
lt: Jena

note: Name for KES
en: Kenyan Shilling
lt: Kenijos šilingas

note: Name for KGS
en: Som
lt: Somas

note: Name for KHR
en: Riel
lt: Rielis

note: Name for KMF
en: Comorian Franc
lt: Komorų frankas

note: Name for KPW
en: North Korean Won
lt: Šiaurės Korėjos vonas

note: Name for KRW
en: Won
lt: Vonas

note: Name for KWD
en: Kuwaiti Dinar
lt: Kuveito dinaras

note: Name for KYD
en: Cayman Islands Dollar
lt: Kaimanų salų doleris

note: Name for KZT
en: Tenge
lt: Tengė

note: Name for LAK
en: Lao Kip
lt: Laoso kipas

note: Name for LBP
en: Lebanese Pound
lt: Libano svaras

note: Name for LKR
en: Sri Lanka Rupee
lt: Šri Lankos rupija

note: Name for LRD
en: Liberian Dollar
lt: Liberijos doleris

note: Name for LSL
en: Loti
lt: Lotis

note: Name for LYD
en: Libyan Dinar
lt: Libijos dinaras

note: Name for MAD
en: Moroccan Dirham
lt: Maroko dirhamas

note: Name for MDL
en: Moldovan Leu
lt: Moldovos lėja

note: Name for MGA
en: Malagasy Ariary
lt: Madagaskaro ariaris

note: Name for MKD
en: Denar
lt: Denaras

note: Name for MMK
en: Kyat
lt: Kijatas

note: Name for MNT
en: Tugrik
lt: Tugrikas

note: Name for MOP
en: Pataca
lt: Pataka

note: Name for MRU
en: Ouguiya
lt: Ugija

note: Name for MUR
en: Mauritius Rupee
lt: Mauricijaus rupija

note: Name for MVR
en: Rufiyaa
lt: Rufija

note: Name for MWK
en: Malawi Kwacha
lt: Malavio kvača

note: Name for MXN
en: Mexican Peso
lt: Meksikos pesas

note: Name for MXV
en: Mexican Unidad de Inversion (UDI)
lt: Meksikos Unidad de Inversion (UDI)

note: Name for MYR
en: Malaysian Ringgit
lt: Malaizijos ringitas

note: Name for MZN
en: Mozambique Metical
lt: Mozambiko metikalis

note: Name for NAD
en: Namibia Dollar
lt: Namibijos doleris

note: Name for NIO
en: Cordoba Oro
lt: Kordobos oras

note: Name for NOK
en: Norwegian Krone
lt: Norvegijos krona

note: Name for NPR
en: Nepalese Rupee
lt: Nepalo rupija

note: Name for NZD
en: New Zealand Dollar
lt: Naujosios Zelandijos doleris

note: Name for OMR
en: Rial Omani
lt: Omano rialas

note: Name for PEN
en: Sol
lt: Solis

note: Name for PHP
en: Philippine Peso
lt: Filipinų pesas

note: Name for PKR
en: Pakistan Rupee
lt: Pakistano rupija

note: Name for PLN
en: Zloty
lt: Zlotas

note: Name for PYG
en: Guarani
lt: Guaranis

note: Name for QAR
en: Qatari Rial
lt: Kataro rialas

note: Name for RON
en: Romanian Leu
lt: Rumunijos lėja

note: Name for RSD
en: Serbian Dinar
lt: Serbijos dinaras

note: Name for RUB
en: Russian Ruble
lt: Rusijos rublis

note: Name for RWF
en: Rwanda Franc
lt: Ruandos frankas

note: Name for SAR
en: Saudi Riyal
lt: Saudo Arabijos rialas

note: Name for SBD
en: Solomon Islands Dollar
lt: Saliamono salų doleris

note: Name for SCR
en: Seychelles Rupee
lt: Seišelių rupija

note: Name for SDG
en: Sudanese Pound
lt: Sudano svaras

note: Name for SEK
en: Swedish Krona
lt: Švedijos krona

note: Name for SGD
en: Singapore Dollar
lt: Singapūro doleris

note: Name for SHP
en: Saint Helena Pound
lt: Šv.Elenos svaras

note: Name for SLE, Name for SLL
en: Leone
lt: Leonė

note: Name for SOS
en: Somali Shilling
lt: Somalio šilingas

note: Name for SRD
en: Surinam Dollar
lt: Surinamo doleris

note: Name for SSP
en: South Sudanese Pound
lt: Pietų Sudano svaras

note: Name for SVC
en: El Salvador Colon
lt: Salvadoro kolonas

note: Name for SYP
en: Syrian Pound
lt: Sirijos svaras

note: Name for SZL
en: Lilangeni
lt: Lilangenis

note: Name for THB
en: Baht
lt: Batas

note: Name for TJS
en: Somoni
lt: Somonis

note: Name for TMT
en: Turkmenistan New Manat
lt: Turkmėnijos naujasis manatas

note: Name for TND
en: Tunisian Dinar
lt: Tuniso dinaras

note: Name for TOP
en: Pa’anga
lt: Paanga

note: Name for TRY
en: Turkish Lira
lt: Turkijos lira

note: Name for TTD
en: Trinidad and Tobago Dollar
lt: Trinidado ir Tobago doleris

note: Name for TWD
en: New Taiwan Dollar
lt: Naujasis Taivano doleris

note: Name for TZS
en: Tanzanian Shilling
lt: Tanzanijos šilingas

note: Name for UAH
en: Hryvnia
lt: Grivina

note: Name for UGX
en: Uganda Shilling
lt: Ugandos šilingas

note: Name for USD
en: US Dollar
lt: JAV doleris

note: Name for USN
en: US Dollar (Next day)
lt: JAV doleris (kitos dienos)

note: Name for UYI
en: Uruguay Peso en Unidades Indexadas (UI)
lt: Urugvajaus Peso en Unidades Indexadas (UI)

note: Name for UYU
en: Peso Uruguayo
lt: Urugvajaus pesas

note: Name for UZS
en: Uzbekistan Sum
lt: Uzbekistano sumas

note: Name for VED, Name for VES
en: Bolívar Soberano
lt: Venesuelos suverenus bolivaras

note: Name for VND
en: Dong
lt: Dongas

note: Name for XAF
en: CFA Franc BEAC
lt: CFA BEAC frankas

note: Name for XAG
en: Silver
lt: Sidabras

note: Name for XAU
en: Gold
lt: Auksas

note: Name for XBA
en: Bond Markets Unit European Composite Unit (EURCO)
lt: Obligacijų rinkos vienetas Europos suvestinis vienetas (EURCO)

note: Name for XBB
en: Bond Markets Unit European Monetary Unit (E.M.U.-6)
lt: Obligacijų rinkos vienetas Europos piniginis vienetas (E.M.U.-6)

note: Name for XBC
en: Bond Markets Unit European Unit of Account 9 (E.U.A.-9)
lt: Obligacijų rinkos vienetas 9-asis Europos valiutos/apskaitos vienetas (E.U.A.-9)

note: Name for XBD
en: Bond Markets Unit European Unit of Account 17 (E.U.A.-17)
lt: Obligacijų rinkos vienetas 17-asis Europos valiutos/apskaitos vienetas (E.U.A.-17)

note: Name for XCD
en: East Caribbean Dollar
lt: Rytų Karibų doleris

note: Name for XDR
en: SDR (Special Drawing Right)
lt: SDR (specialiosios skolinimosi teisės)

note: Name for XOF
en: CFA Franc BCEAO
lt: CFA BCEAO frankas

note: Name for XPD
en: Palladium
lt: Paladis

note: Name for XPF
en: CFP Franc
lt: CFP frankas

note: Name for XPT
en: Platinum
lt: Platina

note: Name for XSU
en: Sucre
lt: SUCRE

note: Name for XTS
en: Codes specifically reserved for testing purposes
lt: Kodai, specialiai rezervuoti testavimo tikslams

note: Name for XUA
en: ADB Unit of Account
lt: Afrikos plėtros banko valiutos/apskaitos vienetas

note: Name for XXX
en: The codes assigned for transactions where no currency is involved
lt: Kodai, skirti transakcijoms, kuriose valiutos nedalyvauja

note: Name for YER
en: Yemeni Rial
lt: Jemeno rialas

note: Name for ZAR
en: Rand
lt: Randas

note: Name for ZMW
en: Zambian Kwacha
lt: Zambijos kvača

note: Name for ZWL
en: Zimbabwe Dollar
lt: Zimbabvės doleris
