iso_4217 - en to cy translation catalogue (7 entries)

note: Name for ALL
en: Lek
cy: Lec

note: Name for AZN
en: Azerbaijan Manat
cy: Manat Aserbaijan

note: Name for BRL
en: Brazilian Real
cy: Real Brasil

note: Name for XAG
en: Silver
cy: Arian

note: Name for XAU
en: Gold
cy: Aur

note: Name for XPD
en: Palladium
cy: Paladiwm

note: Name for XPT
en: Platinum
cy: Platinwm
