iso_4217 - en to kab translation catalogue (6 entries)

note: Name for DZD
en: Algerian Dinar
kab: Adinar azzayri

note: Name for IQD
en: Iraqi Dinar
kab: Adinar aɛiraqi

note: Name for KWD
en: Kuwaiti Dinar
kab: Adinar akuweyti

note: Name for LYD
en: Libyan Dinar
kab: Adinar alibi

note: Name for RSD
en: Serbian Dinar
kab: Adinar aṣirbi

note: Name for TND
en: Tunisian Dinar
kab: Adinar atunsi
