iso_639-2 - en to ms translation catalogue (8 entries)

note: Name for ara
en: Arabic
ms: Bahasa Arab

note: Name for aze
en: Azerbaijani
ms: Azerbaijan

note: Name for bel
en: Belarusian
ms: Byelorussian

note: Name for fao
en: Faroese
ms: Faeroese

note: Name for ind
en: Indonesian
ms: Indonesia

note: Name for ita
en: Italian
ms: Itali

note: Name for msa
en: Malay
ms: Bahasa Melayu

note: Name for por
en: Portuguese
ms: Portugis
