iso_639-2 - en to ota translation catalogue (5 entries)

note: Name for abk
en: Abkhazian
ota: آبخازجە

note: Name for afr
en: Afrikaans
ota: آفریقانجە

note: Name for aka
en: Akan
ota: آقانجە

note: Name for akk
en: Akkadian
ota: آقادجە

note: Name for ara
en: Arabic
ota: عربجە
