iso_639-3 - en to zu translation catalogue (49 entries)

note: Name for afr
en: Afrikaans
zu: Isibhunu

note: Name for ara
en: Arabic
zu: isi-Arabhu

note: Name for aze
en: Azerbaijani
zu: Isi-Azerbaijani

note: Name for bre
en: Breton
zu: Isi-Bretoni

note: Name for bul
en: Bulgarian
zu: Isi-Buligariyana

note: Name for cat
en: Catalan
zu: Isi-Khathalani

note: Name for ces
en: Czech
zu: Isi Czechiya

note: Name for cym
en: Welsh
zu: Isi Welsh

note: Name for dan
en: Danish
zu: Isi-Danishi

note: Name for deu
en: German
zu: isi-Jalimani

note: Name for epo
en: Esperanto
zu: Isi-Esperanto

note: Name for est
en: Estonian
zu: Isi-Estoniyani

note: Name for eus
en: Basque
zu: Isi-Basque

note: Name for fin
en: Finnish
zu: Isi-Finishi

note: Name for fra
en: French
zu: Isi-Frentshi

note: Name for gcc
en: Mali
zu: IMali

note: Name for gle
en: Irish
zu: Isi-Irishi

note: Name for heb
en: Hebrew
zu: Isi-Hebheru

note: Name for hrv
en: Croatian
zu: Isi-Croshiyani

note: Name for hun
en: Hungarian
zu: Isi-Hangariyani

note: Name for ind
en: Indonesian
zu: Indoneshiya

note: Name for isl
en: Icelandic
zu: isi-Icilendikhi

note: Name for ita
en: Italian
zu: Isi-Taliyane

note: Name for jpn
en: Japanese
zu: Isi-Jaliphani

note: Name for kor
en: Korean
zu: Isi-Koreyani

note: Name for kur
en: Kurdish
zu: isi-Kedishi

note: Name for lav
en: Latvian
zu: Isi-Lavithiyani

note: Name for lit
en: Lithuanian
zu: Isi-Lithuwaniya

note: Name for mkd
en: Macedonian
zu: Isi-Makhedoniya

note: Name for mlt
en: Maltese
zu: Isi-Malithalise

note: Name for mri
en: Maori
zu: Isi-Mawori

note: Name for nld
en: Dutch
zu: Isi-Danishi

note: Name for pol
en: Polish
zu: Isi-Pholishi

note: Name for por
en: Portuguese
zu: Isi-Phuthukesi

note: Name for ron
en: Romanian
zu: Isi-Romayinani

note: Name for rus
en: Russian
zu: Isi-Rashiyani

note: Name for slk
en: Slovak
zu: Isi-Silovaki

note: Name for slv
en: Slovenian
zu: Isi-Siloveniyani

note: Name for spa
en: Spanish
zu: Isi-Panishi

note: Name for srp
en: Serbian
zu: Isi-Sebhiyani

note: Name for swe
en: Swedish
zu: Isi-Swedishi

note: Name for tam
en: Tamil
zu: Isi-Thamili

note: Name for tha
en: Thai
zu: Isi-Thayi

note: Name for tur
en: Turkish
zu: Isi-Thekishi

note: Name for vie
en: Vietnamese
zu: Isi-Vitheyinamise

note: Name for wln
en: Walloon
zu: Isi-Waloni

note: Name for xho
en: Xhosa
zu: Isi-Xhosa

note: Name for zho
en: Chinese
zu: Isi-Shayina

note: Name for zul
en: Zulu
zu: Isi-Zulu
