iso_639-3 - en to kmr translation catalogue (5 entries)

note: Name for ckb
en: Central Kurdish
kmr: Soranî

note: Inverted name for ckb
en: Kurdish, Central
kmr: Soranî

note: Name for kmr
en: Northern Kurdish
kmr: Kurmancî

note: Inverted name for kmr
en: Kurdish, Northern
kmr: Kurmancî

note: Name for kur
en: Kurdish
kmr: Kurdî
