iso_639-3 - en to mi translation catalogue (28 entries)

note: Name for afr
en: Afrikaans
mi: Reo Āwherika Tatimana

note: Name for ara
en: Arabic
mi: Reo Arapia

note: Name for bre
en: Breton
mi: Reo Parani Uropi-Īnia

note: Name for bul
en: Bulgarian
mi: Reo Purukeria

note: Name for cat
en: Catalan
mi: Reo Peina Raki Rāwhiti

note: Name for dan
en: Danish
mi: Reo Tenemaka

note: Name for deu
en: German
mi: Reo Tiamana

note: Name for est
en: Estonian
mi: Reo Etonia

note: Name for fin
en: Finnish
mi: Reo Whinarana

note: Name for fra
en: French
mi: Reo Parani

note: Name for gle
en: Irish
mi: Reo Airana

note: Name for heb
en: Hebrew
mi: Reo Hūrai

note: Name for hrv
en: Croatian
mi: Reo Koroātia

note: Name for hun
en: Hungarian
mi: Reo Hanekari

note: Name for isl
en: Icelandic
mi: Reo Tiorangi

note: Name for ita
en: Italian
mi: Reo Itari

note: Name for jpn
en: Japanese
mi: Reo Hapana

note: Name for mkd
en: Macedonian
mi: Reo Makerōnia

note: Name for mri
en: Maori
mi: Reo Māori

note: Name for nld
en: Dutch
mi: Reo Tenemaka

note: Name for pol
en: Polish
mi: Reo Pōrana

note: Name for por
en: Portuguese
mi: Reo Pōtikī

note: Name for ron
en: Romanian
mi: Reo Romeinia

note: Name for rus
en: Russian
mi: Reo Ruhia

note: Name for spa
en: Spanish
mi: Reo Peina

note: Name for swe
en: Swedish
mi: Reo Wītana

note: Name for tam
en: Tamil
mi: Reo Īnia tonga

note: Name for zho
en: Chinese
mi: Reo Hāina
