isomaster - en to lv translation catalogue (106 entries)

en:       Estimated ISO Size:
lv:       Paredzamais ISO izmērs:

en: %s
    
    Do you wish to continue?
lv: %s
    
    Vai vēlaties turpināt?

en: '%s' is not a regular file
lv: "%s" nav parasts fails

en: (scanning for duplicate files)
lv: (notiek dublikātu skenešana)

en: Add
lv: Pievienot

en: Add extension automatically
lv: Pievienot paplašinājums automātiski

en: Add to the ISO
lv: Pievienot iekš ISO

en: All files
lv: Visi faili

en: Boot Record Information
lv: Ielādes ieraksta informācija

en: Boot record deleted
lv: Ielādes ieraksts dzēsts

en: Boot record type: 1200KiB Floppy
lv: Ielādes ieraksta veids: 1200KiB diskete

en: Boot record type: 1440KiB Floppy
lv: Ielādes ieraksta veids: 1440KiB diskete

en: Boot record type: 2880KiB Floppy
lv: Ielādes ieraksta veids: 2880KiB diskete

en: Boot record type: No Emulation
lv: Ielādes ieraksta veids: Bez emulācijas

en: Change permissions
lv: Mainīt atļaujas

en: Choose Boot Record File
lv: Izvēlēties ielādes ieraksta failu

en: Create new directory on the ISO
lv: Izveidot jaunu direktoriju iekš ISO

en: Create new directory on the filesystem
lv: Izveidot jaunu direktoriju failusistēmā

en: Creation time:
lv: Izveides laiks:

en: Delete from the ISO
lv: Dzest no ISO

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit failed, please check Options/Editor
lv: Rediģēšana neizdevās, lūdzu pārbaudiet Uzstādījumi/Redaktors

en: Editor
lv: Redaktors

en: Enter a new name:
lv: Ievadiet jauno nosaukumu:

en: Enter name for new directory
lv: Ievadiet jaunās direktorijas nosaukumu

en: Extract
lv: Atspiest

en: Extract from the ISO
lv: Atspiest no ISO

en: Failed to add '%s': '%s'
lv: Neizdevās pievienot "%s": "%s"

en: Failed to add boot record: '%s'
lv: Neizdevās pievienot ielādes ierakstu: "%s"

en: Failed to change directory: '%s'
lv: Neizdevās nomainīt direktoriju: "%s"

en: Failed to create directory %s
lv: Neizdevās izveidot direktoriju %s

en: Failed to create directory %s: '%s'
lv: Neizdevās izveidot direktoriju %s: "%s"

en: Failed to delete '%s': '%s'
lv: Neizdevās dzēst "%s": "%s"

en: Failed to extract '%s': '%s'
lv: Neizdevās atspiest "%s": "%s"

en: Failed to extract boot record: '%s'
lv: Neizdevās atspiest ielādes ierakstu: "%s"

en: Failed to initialise bkisofs: '%s'
lv: Neizdevās inicializēt bkisofs: "%s"

en: Failed to open directory '%s', error %d
lv: Neizdevās atvērt direktoriju "%s", kļūda %d

en: Failed to open iso file for reading: '%s'
lv: Neizdevās atvērt iso failu ladīšanai: "%s"

en: Failed to read directory tree: '%s'
lv: Neizdevās nolasīt direktorijas koku: "%s"

en: Failed to read volume info: '%s'
lv: Neizdevās nolasīt sējuma informāciju: "%s"

en: Failed to rename '%s': %s
lv: Neizdevās pārdēvēt "%s": %s

en: Failed to set %s as boot record: '%s'
lv: Neizdevās uzstādīt %s kā ielādes ierkastu: "%s"

en: Failed to write image to '%s': '%s'
lv: Neizdevās attēla rakstīšana uz "%s": "%s"

en: Filename types (both recommended):
lv: Faila nosaukuma tipi (abi ieteicami):

en: Follow symbolic links
lv: Sekot simboliskai saitei

en: From file: 1200KiB floppy
lv: No faila: 1200KiB diskete

en: From file: 1440KiB floppy
lv: No faila: 1440KiB diskete

en: From file: 2880KiB floppy
lv: No faila: 2880KiB diskete

en: From file: no emulation
lv: No faila: bez emulācijas

en: GUI error, deleting anything other than files and directories doesn't work
lv: GUI kļuda, var dzēst tikai failus un direktorijas, citāda dzēšana nestrādā

en: Go back
lv: Doties atpakaļ

en: Go back up one directory on the ISO
lv: Doties vienu direktorijas līmeni uz augšu iekš ISO

en: Go back up one directory on the filesystem
lv: Doties atpakaļ vienu direktoriju failusistēmā

en: ISO Images
lv: ISO attēli

en: ISO Master Help
lv: ISO Master palīdzība

en: Image Information
lv: Attēlu informācija

en: Invalid publisher '%s': '%s'
lv: Nederīgs izdevējs "%s": "%s"

en: Invalid volume name '%s': '%s'
lv: Nederīgs sējuma nosaukums "%s": "%s"

en: Is not visible on image
lv: Nav redzams uz attēla

en: Is visible on image as '%s'
lv: Ir redzams uz attēla kā "%s"

en: It seems that you have made changes to the ISO but haven't saved them. Are you sure you want to close it?
lv: Izskatās, ka esat veicis izmaiņas iekš ISO, bet neesat saglabājis. Vai esat drošs, ka vēlaties aizvērt?

en: Item selected is not a regular file and cannot be used as a boot record
lv: Atlasītais vienums nav parasts fails un nevar tikt izmantots, kā ielādes ieraksts

en: Location: on original image at 0x%llX
lv: Atrašanās vieta: uz sākotnējā attēla ir 0x%llX

en: Location: to be added from '%s'
lv: Atrašanās vieta: tiks pievienota no "%s"

en: MDF Images
lv: MDF attēls

en: NRG Images
lv: NRG attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: New Directory
lv: Jauna direktorija

en: No boot record read from original or set on image
lv: Neviens ielādes ieraksts nav nolasīts no sākotnējā vai uzstādīts attēlam

en: No boot to delete
lv: Nav ielādes ko dzēst

en: Open Recent
lv: Atvērt nesenos

en: Options
lv: Uzstādījumi

en: Please select a file in the ISO browser to use as the boot record
lv: Lūdzu norādiet failu ISO pārlūkā, lai izmantotu, kā ielādes ierakstu

en: Please select no more than one file in the ISO browser
lv: Lūdzu norādiet ne vairāk kā vienu failu ISO pārlūkā

en: Please wait while I'm adding the selected items...
lv: Lūdzu pagaidiet kamēr notiek atlasīto vienumu pievienošana...

en: Please wait while I'm extracting the selected files...
lv: Lūdzu pagaidiet kamēr notiek atlasīto failu atspiešana...

en: Please wait while I'm reading the image...
lv: Lūdzu pagaidiet kamēr notiek attēla lasīšana...

en: Please wait while I'm saving the new image to disk...
lv: Lūdzu pagaidiet kamēr notiek jaunā attēla saglabāšana diskā...

en: Publisher:
lv: Izdevējs:

en: Remove
lv: Noņemt

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Save File
lv: Saglabāt failu

en: Save a copy of the boot record
lv: Saglabāt ielādes ieraksta kopiju

en: Scan for duplicate files (slow)
lv: Dublikātu failu skenēšana (lēni)

en: Show _hidden files
lv: Slēpt _slēptos failus

en: Size
lv: Izmērs

en: Size: %d bytes
lv: Izmērs: %d baiti

en: Skipping directory entry because cannot handle filename longer than 256 chars
lv: Tiek izlaists direktorijas ieraksts, jo nevar apstrādāt failus garākus par 256 rakstu zīmēm

en: Skipping directory entry because stat(%s) failed with %d
lv: Tiek izlaists direktorijas ieraksts, jo stat(%s) neizdevās ar %d

en: Sort is _case sensitive
lv: _Reģistra jūtīga kārtošana

en: Temporary directory
lv: Pagaidu direktorija

en: The ISO Master window is split in 2 parts:
     - The top file browser shows files and directories on your machine.
     - The bottom file browser shows files and directories on the ISO image.
    
    To open an existing ISO file click on 'File' and 'Open'. To create a new
    ISO file click on 'File' and 'New'.
    
    To add one or more files or directories to the ISO select them in the top
    file browser and click the 'Add to the ISO' button in the middle toolbar.
    
    To extract one or more files or directories from the ISO select them in
    the bottom file browser and click the 'Extract from ISO' button in the
    middle toolbar.
    
    You can also delete files or directories from the ISO and create new
    directories both on the ISO and your local filesystem.
    
    If you select something in the bottom file browser and right-click on it,
    there are several more options available.
    
    Once you made all the changes to the new ISO image, click on 'File' and
    'Save As'. You cannot overwrite the original ISO.
lv: ISO Master logs ir sadalīts divās daļās:
     - Augšējais failu pārlūks rāda failus un direktorijas uz jūsu mašīnas.
     - Apakšējais failu pārlūks rāda failus un direktorijas uz jūsu ISO attēla.
    
    Lai atvērtu jaunu un eksistējošu ISO failu uzklikšķiniet uz "Fails" un "Atvērt".
    Lai izveidotu jaunu ISO failu uzklikšķiniet uz "Fails" un "Jauns".
    
    Lai pievienotu vienu vai vairākus failus vai direktorijas iekš ISO, atlasiet tos augšējā
    failu pārlūkā un noklikšķiniet uz pogas "Pievienot iekš ISO", kura atrodas vidējā rīkjoslā.
    
    Lai atspiestu vienu vai vairākus failus vai direktorijas no ISO atlasiet tos iekš
    apakšējā failu pārlūka un uzklikšķiniet uz pogas "Atspiest no ISO", kura atrodas
    vidējā rīkjoslā.
    
    Jūs varat dzēst failus vai direktorijas no ISO un veidot jaunas
    direktorijas gan uz ISO, gan arī vietējā failusistēmā.
    
    Ja jūs atlasiet kaut ko apakšējā failu pārlūkā un uzklikšķiniet ar labo taustiņu
    un jums tiks piedāvātas vairākas iespējas.
    
    Kad esat veikuši visas izmaiņas jaunajam ISO attēlam, uzklikšķiniet uz "Fails" un
    "Saglabāt kā". Jūs nevarat pārrakstīt pāri sākotnējam ISO.

en: Use selected file on image (no emulation)
lv: Izmantot atlasīto failu uz attēla (bez emulācijas)

en: View
lv: Apskatīt

en: View failed, please check Options/Viewer
lv: Apskatīšana neizdevās, lūdzu apskatiet Uzstādījumi/Skatītājs

en: Viewer
lv: Skatītājs

en: Volume name:
lv: Sējuma nosaukums:

en: You will have to close and reopen the ISO for this change to take effect
lv: Jums būs jāaizver un jāataisa ISO, lai izmaiņas stātos spēkā

en: _Boot Record
lv: _Ielādes ieraksts

en: _File
lv: _Fails

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Options
lv: _Uzstādījumi

en: _Overview
lv: _Pārskats

en: _Sort directories first
lv: _Kārtot direktorijas pirmās

en: _Tools
lv: _Rīki

en: _View
lv: _Skats
