itinerary - en to et translation catalogue (253 entries)

en: About
et: Teave

en: Copyright: %1
et: Autoriõigus: %1

en: Homepage: <a href="%1">%1</a>
et: Kodulehekülg: <a href="%1">%1</a>

en: License: <a href="https://spdx.org/licenses/%1.html">%2</a>
et: Litsents: <a href="https://spdx.org/licenses/%1.html">%2</a>

en: License: <a href="%2">%1</a>
et: Litsents: <a href="%2">%1</a>

en: Application
et: Rakendus

en: Transport Data
et: Transpordiandmed

en: Version
et: Versioon

en: KDE Itinerary is developed by the KDE community as free software and uses the components listed below.
et: KDE itineraari arendab KDE kogukond vaba tarkvarana ja see tarvitab allpool esitatud komponente.

en: KDE Itinerary uses public transport data from the following sources.
et: KDE itineraar kasutab ühistranspordi andmeid järgmistest allikatest.

en: Application version: %1
et: Rakenduse versioon: %1

en: Extractor capabilities:
et: Ekstraktori võimed:

en: Alternative Connections
et: Alternatiivsed ühendused

en: Do you really want to replace your existing reservation with the newly selected journey?
et: Kas tõesti asendada olemasolev reserveering uue valitud reisiga?

en: Replace
et: Asenda

en: One reservation imported. | %1 reservations imported.
et[0]: Imporditi üks reserveering.
et[1]: Imporditi %1 reserveeringut.

en: In barcode scanning mode
et: Ribakoodi skannimine režiimis

en: %1 to %2
et: Asukohast %1 asukohta %2

en: From: %1
et: Asukohast: %1

en: To: %1
et: Asukohta: %1

en: Arrival time: %1
et: Saabumisaeg: %1

en: Departure
et: Väljumine

en: Time:
et: Kellaaeg:

en: Arrival
et: Saabumine

en: Booking
et: Reserveerimine

en: Reference:
et: Viide:

en: Under name:
et: Nimega:

en: Bus Ticket
et: Bussipilet

en: Alternatives
et: Alternatiivid

en: Journey Details
et: Teekonna üksikasjad

en: Station:
et: Jaam:

en: Seat
et: Koht

en: Seat:
et: Koht:

en: Rental Car Drop-off
et: Üüriauto mahajätmiskoht

en: Rental Car Pick-up
et: Üüriauto kättesaamiskoht

en: Drop-off: %1
et: Mahajätmine: %1

en: Rental Car
et: Üüriauto

en: Pick-up
et: Kättesaamine

en: Location:
et: Asukoht:

en: Drop-off
et: Mahajätmine

en: Vehicle
et: Sõiduk

en: Type:
et: Tüüp:

en: Model:
et: Mudel:

en: Brand:
et: Mark:

en: Reservation
et: Reserveerimine

en: Departures
et: Väljumised

en: Data providers: %1
et: Andmepakkujad: %1

en: Do you really want to delete this event?
et: Kas tõesti kustutada see sündmus?

en: Delete
et: Kustuta

en: Check-in
et: Sisseregistreerimine

en: Download
et: Laadi alla

en: Change Reservation
et: Muuda reserveeringut

en: View Reservation
et: Vaata reserveeringut

en: Show Boarding Pass
et: Näita pardakaarti

en: Documents (%1)
et: Dokumendid (%1)

en: Add transfer before
et: Lisa eelnev transfeer

en: Add transfer after
et: Lisa järgnev transfeer

en: Edit
et: Muuda

en: Documents
et: Dokumendid

en: Add Document
et: Dokumendi lisamine

en: All Files (*.*)
et: Kõik failid (*.*)

en: Open Document
et: Ava dokument

en: Delete Document
et: Kustuta dokument

en: Do you really want to delete this document?
et: Kas tõesti kustutada see dokument?

en: Add Document...
et: Lisa dokument ...

en: No documents attached to this reservation.
et: Reserveeringule ei ole lisatud ühtegi dokumenti.

en: End: %1
et: Lõpp: %1

en: Start time: %1
et: Algusaeg: %1

en: End time: %1
et: Lõpuaeg: %1

en: Edit Event
et: Sündmuse muutmine

en: Venue:
et: Toimumispaik

en: Start Time:
et: Algusaeg:

en: End Time:
et: Lõpuaeg:

en: Home
et: Kodu

en: Work
et: Töö

en: Location %1
et: Asukoht: %1

en: Favorite Locations
et: Lemmikasukohad

en: Pick Location
et: Asukoha valimine

en: Add Favorite Location
et: Lisa lemmikasukoht

en: Rename Favorite Location
et: Muuda lemmikasukoha nime

en: Remove Favorite Location
et: Eemalda lemmikasukoht

en: Rename favorite location
et: Lemmikasukoha nime muutmine

en: Rename
et: Muuda nime

[ctx: flight departure, %1 is airport, %2 is time]
en: Departure from %1: %2
et: Väljumine lennujaamast %1: %2

en: Terminal: %1  Gate: %2  Seat: %3
et: Terminal: %1  Värav: %2  Koht: %3

[ctx: flight arrival, %1 is airport, %2 is time]
en: Arrival at %1: %2
et: Saabumine lennujaama %1: %2

en: Edit Flight
et: Muuda lendu

en: Boarding time:
et: Pardalemineku aeg:

[ctx: flight departure]
en: Departure
et: Väljumine

en: Flight
et: Lend

en: Sequence Number:
et: Järjekorranumber:

en: Boarding:
et: Pardaleminek:

en: Boarding group:
et: Pardalemineku grupp:

en: Airline:
et: Lennufirma:

en: Airport:
et: Lennujaam:

en: Gate:
et: Värav

[ctx: flight arrival]
en: Arrival
et: Saabumine

en: KDE Itinerary
et: KDE itineraar

en: Name:
et: Nimi:

en: Country:
et: Riik:

en: Check-out %1
et: Registreeri %1 välja

en: Check-in time: %1
et: Sisseregistreerimise aeg: %1

en: Check-out time: %1
et: Väljaregistreerimise aeg: %1

en: Edit Hotel Reservation
et: Hotelli reserveeringu muutmine

en: Telephone:
et: Telefon:

en: Email:
et: E-post:

en: Hotel Reservation
et: Hotelli reserveering:

en: Check-in time:
et: Sisseregistreerimise aeg:

en: Check-out time:
et: Väljaregistreerimise aeg:

en: Booking reference:
et: Reserveeringu viide:

en: Bus
et: Buss

en: Select
et: Vali

en: %1 to %2 (%3)
et: Asukohast %1 asukohta %2 (%3)

en: Walk (%1)
et: Jaluta (%1)

en: Walk %1 (%2)
et: Jaluta asukohta %1 (%2)

en: Transfer (%1)
et: Transfeer (%1)

en: Wait (%1)
et: Oota (%1)

en: Direction: %1
et: Suund. %1

en: Distance: %1
et: Vahemaa: %1

en: Itinerary change
et: Itineraari muutus

en: %1m
et: %1 m

en: %1km
et: %1 km

en: Entering %1
et: Saabumine riiki %1

en: No compatible power sockets: %1
et: Ühilduvad pistikupesad puuduvad: %1

en: Some incompatible power sockets: %1
et: Mõned mitteühilduvad pistikupesad: %1

en: Some incompatible power plugs: %1
et: Mõned mitteühilduvad pistikud: %1

en: Timezone change: %1 (%2)
et: Ajavööndi muutus: %1 (%2)

en: People are driving on the right side.
et: Parempoolne liiklus.

en: Type A
et: Tüüp A

en: Type B
et: Tüüp B

en: Europlug
et: Europistik

en: Type D
et: Tüüp D

en: Type E
et: Tüüp E

en: Type G
et: Tüüp G

en: Type H
et: Tüüp H

en: Type I
et: Tüüp I

en: Type J
et: Tüüp J

en: Type K
et: Tüüp K

en: Type L
et: Tüüp L

en: Type M
et: Tüüp M

en: Type N
et: Tüüp N

en: PkPass or JSON-LD file to import.
et: Imporditav PkPass'i või JSON-Ld fail.

en: Import Reservation
et: Reserveeringu import

en: PkPass files (*.pkpass)
et: PkPass'i failid (*.pkpass)

en: PDF files (*.pdf)
et: PDF-failid (*.pdf)

en: KDE Itinerary files (*.itinerary)
et: KDE itineraarifailid (*.itinerary)

en: Export Itinerary Data
et: Itineraariandmete eksport

en: Import...
et: Impordi ...

en: Paste
et: Aseta

en: Check for Updates
et: Kontrolli uuendusi

en: Statistics
et: Statistika

en: Settings...
et: Seadistused ...

en: Export...
et: Ekspordi ...

en: Help
et: Abi

en: Disruption on %1
et: %1 häired

en: Changes on %1
et: %1 muutused

en: Delays on %1
et: %1 hilinevad

en: Delayed departure on %1
et: %1 väljumine hilineb

en: Earlier departure on %1
et: %1 väljub varem

en: Delayed arrival on %1
et: %1 saabumine hilineb

en: Platform change on %1
et: %1 platvormivahetus

en: New departure time is: %1 (+%2)
et: Uus väljumisaeg: %1 (+%2)

en: New departure time is: %1 (%2)
et: Uus väljumisaeg: %1 (%2)

en: New arrival time is: %1 (+%2)
et: Uus saabumisaeg: %1 (+%2)

en: New departure platform is: %1
et: Uus väljumisplatvorm: %1

en: New arrival platform is: %1
et: Uus saabumise platvorm: %1

en: Boarding Pass
et: Pardakaart

en: Event Ticket
et: Sündmuse pilet

en: Street:
et: Tänav:

en: City:
et: Linn:

en: Region:
et: Maakond/osariik:

en: Public Transport Information Sources
et: Ühistranspordi teabeallikad

en: Global
et: Globaalne

en: Edit Restaurant
et: Restorani muutmine

en: Restaurant Reservation
et: Restorani reserveering

en: Start time:
et: Algusaeg:

en: End time:
et: Lõpuaeg:

en: Party size:
et: Osalejate arv:

en: Settings
et: Seadistused

en: Home Country
et: Kodu riik

en: Online Services
et: Võrguteenused

en: Query Traffic Data
et: Liiklusandmete päring

en: When enabled, this will query transport provider online services for changes such as delays or gate and platform changes.
et: Märkimise korral päritakse transpordipakkujate võrguteenustelt selliste muutuste järele, nagu viivitused või värava või platvormi vahetus.

en: Use insecure services
et: Ebaturvaliste teenuste kasutamine

en: Enabling this will also use online services that do not offer transport encryption. This is not recommended, but might be unavoidable when relying on live data from certain providers.
et: Märkimisel kasutatakse ka selliseid võrguteenusi, mis ei krüpti transpordiandmeid. See ei ole soovitatav, kuid võib osutuda vältimatuks mõningate teenusepakkujate live-andmete kasutamisel.

en: Public Transport Information Sources...
et: Ühistranspordi teabeallikad ...

en: Weather Forecast
et: Ilmaennustus

en: Showing weather forecasts will query online services.
et: Ilmaennustuse näitamiseks esitatakse päring võrguteenustele.

en: Using data from <a href="https://www.met.no/">The Norwegian Meteorological Institute</a> under <a href="https://creativecommons.org/licenses/by/4.0">Creative Commons 4.0 BY International</a> license.
et: <a href="https://www.met.no/">Norra Meteoroloogiainstituudi</a> andmete kasutamine litsentsi <a href="https://creativecommons.org/licenses/by/4.0">Creative Commons 4.0 BY International</a> alusel,

en: Transfer Assistant
et: Transfeeriabiline

en: Automatically add transfers
et: Transfeeride automaatne lisamine

en: Automatically fill transfers
et: Transfeeride automaatne täitmine

en: When enabled, this will query transport provider online services automatically for transfer information.
et: Märkimise korral päritakse transpordipakkujate võrguteenustelt automaatselt teavet transfeeri kohta.

en: Notifications
et: Märguanded

en: Configure Notifications...
et: Seadista märguandeid ...

en: Show notifications on lock screen
et: Märguannete näitamine lukustusekraanil

en: Trips
et: Reisid

en: Distance
et: Vahemaa

en: Hotel nights
et: Hotelliööd

en: Visited countries
et: Külastatud riigid

en: Flights
et: Lennud

en: Train rides
et: Rongisõidud

en: Bus rides
et: Bussisõidud

en: Car rides
et: Autosõidud

en: Total
et: Kokku

en: Trains
et: Rongid

en: Car
et: Auto

en: Class:
et: Klass:

en: Attendee %1
et: Osaleja %1

en: Traveler %1
et: Reisija %1

en: My Itinerary
et: Minu itineraar

en: Nothing on the itinerary for today.
et: Tänaseks ei ole itineraaris midagi.

en: Today
et: Täna

en: Tourist Attraction
et: Turimisobjektid

en: Arrival Time:
et: Saabumisaeg:

en: Departure Time:
et: Väljumisaeg:

en: Departure from %1 on platform %2
et: Väljumine jaama %1 platvormilt %2

en: Arrival at %1 on platform %2
et: Saabumine jaama %1 platvormile %2

en: Edit Train Reservation
et: Rongireserveeringu muutmine

en: Platform:
et: Platvorm:

en: Coach:
et: Vagun:

en: Train Ticket
et: Rongipilet

en: Arrival time:
et: Saabumisaeg:

en: Select...
et: Vali ...

en: Select transfer...
et: Vali transfeer ...

en: Select Transfer
et: Transfeeri valimine

en: Depart Now
et: Väljumine kohe

en: Discard
et: Hülga

en: Preceding arrival %1 at %2
et: Eelmine %1 saabumine kell %2

en: Following departure %1 from %2
et: Järgmine %1 väljumine kell %2

en: Trip: %1
et: Reis: %1

en: Date: %2 (one day) | Date: %2 (%1 days)
et[0]: Kuupäev: %2 (üks päev)
et[1]: Kuupäev: %2 (%1 päeva)

en: %1: some incompatible power sockets (%2)
et: %1: mõned mitteühilduvad pistikupesad (%2)

en: %1: some incompatible power plugs (%2)
et: %1: mõned mitteühilduvad pistikud (%2)

en: %1: no compatible power plugs (%2)
et: %1: ühilduvad pistikupesad puuduvad (%2)

en: Vehicle Layout
et: Sõiduki struktuur

en: Platform: %1
et: Platvorm: %1

en: Coach: %1 Seat: %2
et: Vagun: %1 Koht: %2

en: First class
et: Esimene klass

en: Second class
et: Teine klass

en: First/second class
et: Esimene/teine klass

en: Unknown class
et: Teadmata klass

en: No vehicle layout information available.
et: Sõiduki struktuuriteavet ei ole saada.

en: Temperature: %1°C
et: Temperatuur: %1°C

en: Temperature: %1°C / %2°C
et: Temperatuur: %1°C / %2°C

en: Precipitation: %1 mm
et: Sademed: %1 mm

en: Welcome!
et: Tere tulemast!

en: How to import data?
et: Kuidas andmeid importida?

en: Check the settings!
et: Kontrolli seadistusi!

en: KDE Itinerary has all features disabled by default that require online access, such as retrieving live traffic data or weather forecasts. You therefore might want to review these settings. While you are at it, you might want to configure your home location to enable the transfer assistant to automatically suggests ways to your next departure station or airport.
et: KDE itineraaril on vaikimisi välja lülitatud kõik omadused, mis nõuavad internetiühendust, näiteks reaalajas liiklusandmete hankimine või ilmateade. Seepärast võiksid need seadistused üle vaadata. Ühtlasi võiksid siis ka paika panna enda kodu asukoha, mis lubaks transfeerinõustajal automaatselt välja pakkuda, kuidas jõuda järgmise kavas oleva sõidu lähtepunkti (raudtee-, bussi- või lennujaam).

en: More information
et: Rohkem teavet

en: For more information about KDE Itinerary check out the <a href="https://community.kde.org/KDE_PIM/KDE_Itinerary">wiki page</a>.
et: Rohkem teavet KE itineraari kohta annab meie <a href="https://community.kde.org/KDE_PIM/KDE_Itinerary">wiki-lehekülg</a>.

en: Got it!
et: Selge!
