itinerary - en to nl translation catalogue (771 entries)

en: About
nl: Info over

en: License: <a href="%2">%1</a>
nl: Licentie: <a href="%2">%1</a>

en: Developer information
nl: Informatie voor ontwikkelaar

en: Application version: %1
nl: Versie van toepassing: %1

en: Extractor capabilities:
nl: Functies van extractor:

en: Extractor capabilities copied to clipboard
nl: Mogelijkheden van extractor gekopieerd naar klembord

en: Show Boarding Pass
nl: Boardingpass tonen

en: Show Ticket
nl: Ticket tonen

en: Add transfer before
nl: Overstap voor toevoegen

en: Add transfer after
nl: Overstap na toevoegen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Add to calendar…
nl: Aan agenda toevoegen…

en: Export…
nl: Exporteren…

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Event
nl: Evenement wissen

en: Do you really want to delete this event?
nl: Wilt u deze gebeurtenis verwijderen?

en: Export Reservation
nl: Reservering exporteren

en: Actions
nl: Acties

[ctx: cancel as in revoking a booking]
en: Cancel Reservation
nl: Reservering annuleren

en: Check-in
nl: Inchecken

en: Download
nl: Downloaden

[ctx: participate in an event]
en: Join
nl: Deelnemen

en: Reserve
nl: Reserveren

en: Change Reservation
nl: Reservering wijzigen

en: View Reservation
nl: Reservering bekijken

en: Alternative Connections
nl: Alternatieve verbindingen

[ctx: journey query search constraint, title]
en: Long distance trains
nl: Lange afstandstreinen

[ctx: journey query search constraint, title]
en: Local trains
nl: Lokale treinen

[ctx: journey query search constraint, title]
en: Rapid transit
nl: Snel vervoer

[ctx: journey query search constraint, title]
en: Ferry
nl: Veerboot

[ctx: journey query search constraint, title]
en: Airplane
nl: Vliegtuig

en: Replace Journey
nl: Reis vervangen

en: Do you really want to replace your existing reservation with the newly selected journey?
nl: Wilt u werkelijk uw bestaande reservering vervangen door de nieuw geselecteerde reis?

en: Replace
nl: Vervangen

en: Destination:
nl: Bestemming:

en: One reservation imported. | %1 reservations imported.
nl[0]: Eén reservering geïmporteerd.
nl[1]: %1 reserveringen geïmporteerd.

en: One pass imported. | %1 passes imported.
nl[0]: Eén pas geïmporteerd.
nl[1]: %1 passen geïmporteerd.

en: One health certificate imported. | %1 health certificates imported.
nl[0]: Eén gezondheidscertificaten geïmporteerd.
nl[1]: %1 gezondheidscertificaten geïmporteerd.

en: Export failed: %1
nl: Exporteren is mislukt: %1

en: Export completed.
nl: Exporteren voltooid.

en: Trip sent.
nl: Reis verzonden.

en: Reservation sent.
nl: Reservering verzenden.

en: Pass sent.
nl: Pas verzonden.

en: Saving failed: %1
nl: Opslaan is mislukt: %1

en: File saved successfully.
nl: Bestand met succes opgeslagen.

en: File was exported with a newer version of Itinerary. Some information might not be imported correctly.
nl: Bestand was geëxporteerd met een nieuwere versie van Itinerary. Sommige informatie kan niet juist zijn geïmporteerd.

en: Import completed.
nl: Importeren voltooid.

[ctx: @action:button]
en: Barcode Scan Mode
nl: In modus barcode scannen

en: In barcode scanning mode
nl: In modus barcode scannen

en: Scan Barcode
nl: Barcode scannen

en: No camera available.
nl: Geen camera beschikbaar.

en: Light
nl: Licht

[ctx: default transport name for a boat trip]
en: Ferry
nl: Veerboot

en: New Boat Trip
nl: Nieuwe bootreis

en: Edit Boat Trip
nl: Bootreis bewerken

[ctx: boat departure]
en: Change Departure Terminal
nl: Vertrekterminal wijzigen

[ctx: boat departure]
en: Change departure terminal
nl: Vertrekterminal wijzigen

[ctx: boat arrival]
en: Change Arrival Terminal
nl: Aankomstterminal wijzigen

[ctx: boat arrival]
en: Change arrival terminal
nl: Aankomstterminal wijzigen

en: Trip
nl: Reis

[ctx: Boat departure]
en: Departure
nl: Vertrek

[ctx: Boat departure]
en: Departure Time
nl: Vertrektijd

en: Departure time has to be set.
nl: Vertrektijd moet ingesteld worden.

[ctx: boat terminal]
en: Terminal Name
nl: Terminalnaam

en: Departure terminal must not be empty.
nl: Vertrekterminal mag niet leeg zijn.

[ctx: Boat arrival]
en: Arrival
nl: Aankomst

[ctx: Boat arrival]
en: Arrival Time
nl: Aankomsttijd

en: Arrival time has to be after the departure time.
nl: Aankomsttijd moet na de vertrektijd zijn.

en: Arrival terminal must not be empty.
nl: Aankomstterminal mag niet leeg zijn.

en: Boat Ticket
nl: Bootkaartje

en: Departure time
nl: Vertrektijd

en: Additional information
nl: Aanvullende informatie

en: Arrival time
nl: Aankomsttijd

en: Alternatives
nl: Alternatieven

en: Journey Details
nl: Details van reis

en: Booking
nl: Boeking

en: Reference
nl: Referentie

[ctx: @info:tooltip]
en: Copy to Clipboard
nl: Naar klembord kopiëren

en: Booking reference copied to clipboard
nl: Verwijzing naar boeking gekopieerd naar klembord

en: Under name
nl: Onder de naam

en: Ticket number:
nl: Ticketnummer:

en: Ticket number copied to clipboard
nl: Nummer van ticket gekopieerd naar klembord

en: Ticket valid from
nl: Ticket geldig vanaf

en: Ticket valid until
nl: Ticket geldig tot

[ctx: @title:group]
en: Booking
nl: Boeking

[ctx: bus station platform]
en: Platform changed to %1
nl: Perron gewijzigd naar %1

[ctx: bus station platform]
en: Platform %1
nl: Perron %1

[ctx: bus seat]
en: Seat: <b>%1</b>
nl: Zitplaats: <b>%1</b>

[ctx: from location 1 to location 2]
en: %1 to %2
nl: %1 naar %2

[ctx: @title]
en: New Bus Reservation
nl: Nieuwe busreservering

[ctx: @title]
en: Edit Bus Reservation
nl: Busreservering bewerken

[ctx: bus departure]
en: Change Departure Stop
nl: Stopplaats voor vertrek wijzigen

[ctx: bus departure]
en: Change departure stop
nl: Stopplaats voor vertrek wijzigen

[ctx: bus arrival]
en: Change Arrival Stop
nl: Stopplaats van aankomst wijzigen

[ctx: bus arrival]
en: Change arrival stop
nl: Stopplaats van aankomst wijzigen

[ctx: @label:textfield]
en: Bus number
nl: Busnummer

[ctx: bus departure]
en: Departure
nl: Vertrek

[ctx: Bus departure]
en: Departure Time
nl: Vertrektijd

[ctx: Bus stop]
en: Stop
nl: Stopplaats

en: Departure bus stop must not be empty.
nl: Busstop voor vertrek mag niet leeg zijn.

[ctx: Bus stop platform]
en: Platform
nl: Perron

[ctx: bus stop]
en: Stop Name
nl: Naam van stopplaats

[ctx: bus stop platform]
en: Platform
nl: Perron

[ctx: bus arrival]
en: Arrival
nl: Aankomst

[ctx: Train arrival]
en: Arrival Time
nl: Aankomsttijd

[ctx: Bus stop]
en: Stop Name
nl: Naam van stopplaats

en: Arrival stop must not be empty.
nl: Stopplaats van aankomst mag niet leeg zijn.

[ctx: bus stop]
en: Stop
nl: Stopplaats

[ctx: Bus seat]
en: Seat
nl: Plaats

en: Bus Ticket
nl: Buskaartje

[ctx: Bus departure]
en: Departure
nl: Vertrek

en: Departure date
nl: Vertrekdatum

[ctx: bus station platform]
en: Platform
nl: Perron

[ctx: Bus arrival]
en: Arrival
nl: Aankomst

en: Transfer to %1
nl: Transfer naar %1

[ctx: @title]
en: Select Calendar
nl: Agenda selecteren

en: Rental Car Drop-off
nl: Huurauto terugleverpunt

en: Rental Car Pick-up
nl: Huurauto opleverpunt

en: Drop-off: %1
nl: Terugleverpunt: %1

en: Rental Car
nl: Huurauto

en: Pick-up
nl: Opleverpunt

en: Time
nl: Tijd

en: Location
nl: Locatie

en: Drop-off
nl: Terugleverpunt

en: Vehicle
nl: Voertuig

en: Brand
nl: Merk

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Email
nl: E-mail

en: Currency: %1
nl: Valuta: %1

en: Departures
nl: Vertrek

[ctx: @action:button]
en: Load earlier departures
nl: Eerdere vertrektijden laden

[ctx: @action:button]
en: Load later connections
nl: Latere verbindingen laden

en: Data providers:
nl: Leveranciers van gegevens:

[ctx: @info:placeholder]
en: Loading
nl: Laden

[ctx: @info:status]
en: Error
nl: Fout

en: Add Document
nl: Document toevoegen

en: All Files (*.*)
nl: Alle bestanden (*.*)

en: Delete Document
nl: Document verwijderen

en: Do you really want to delete this document?
nl: Wilt u dit document verwijderen?

en: Documents
nl: Documenten

en: No documents attached to this reservation.
nl: Geen documenten bij deze reservering bijgesloten.

en: Add Document…
nl: Document toevoegen…

en: Network error: %1
nl: Netwerkfout: %1

en: Download failed: %1
nl: Downloaden is mislukt: %1

[ctx: @action:button]
en: Save
nl: Opslaan

en: End: %1
nl: Einde: %1

en: Start time: %1
nl: Begintijd: %1

en: End time: %1
nl: Eindtijd: %1

[ctx: event venue seat section]
en: Section: <b>%1</b>
nl: Sectie: <b>%1</b>

[ctx: event venue seat row]
en: Row: <b>%1</b>
nl: Rij: <b>%1</b>

[ctx: event venue seat number]
en: Number: <b>%1</b>
nl: Nummer: <b>%1</b>

[ctx: event as in concert/conference/show, not as in appointment]
en: New Event
nl: Nieuwe gebeurtenis

[ctx: event as in concert/conference/show, not as in appointment]
en: Edit Event
nl: Gebeurtenis bewerken

[ctx: event as in concert/conference/show, not as in appointment]
en: Event
nl: Gebeurtenis

[ctx: event name]
en: Name
nl: Naam

en: Name must not be empty.
nl: Naam mag niet leeg zijn.

[ctx: time of entrance]
en: Entrance
nl: Ingang

en: Entrance time has to be before the start time.
nl: Toegangstijd moet na de begintijd zijn.

en: Start Time
nl: Starttijd

en: Start time has to be set.
nl: Begintijd moet ingesteld worden.

en: End Time
nl: Eindtijd

en: End time has to be after the start time.
nl: Eindtijd moet na de begintijd zijn.

en: Venue
nl: Plaats van evenement

[ctx: venue name]
en: Name
nl: Naam

en: Seat
nl: Plaats

en: As Itinerary file…
nl: Als reisroutebestand…

en: As GPX file…
nl: Als GPX-bestand…

en: Send to %1
nl: Versturen naar %1

en: Itinerary file (*.itinerary)
nl: Reisroutebestand (*.itinerary)

en: GPX Files (*.gpx)
nl: GPX-bestanden (*.gpx)

en: Home
nl: Thuis

en: Work
nl: Werk

en: Location %1
nl: Locatie %1

en: Favorite Locations
nl: Favoriete locaties

en: Export Favorite Locations
nl: Favoriete locaties exporteren

en: Import Favorite Locations
nl: Favoriete locaties importeren

en: Add Favorite Location
nl: Favoriete locatie toevoegen

en: Rename Favorite Location
nl: Favoriete locatie hernoemen

en: Remove Favorite Location
nl: Favoriete locatie verwijderen

en: Export to GPX
nl: Exporteren naar GPX

en: Import from GPX
nl: Uit GPX importeren

[ctx: @title]
en: Rename favorite location
nl: Favoriete locatie hernoemen

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Pick Location
nl: Locatie kiezen

[ctx: @info]
en: Boarding time: %1
nl: Boardingtijd: %1

[ctx: flight seats]
en: Seat: <b>%1</b>
nl: Zitplaats: <b>%1</b>

en: New Flight
nl: Nieuwe vlucht

en: Edit Flight
nl: Vlucht bewerken

[ctx: flight departure]
en: Departure - %1
nl: Vertrek - %1

[ctx: flight departure]
en: Departure
nl: Vertrek

en: Airport
nl: Luchthaven

en: Departure airport has to be specified.
nl: Luchthaven van vertrek moet gespecificeerd worden.

[ctx: flight departure time]
en: Time
nl: Tijd

[ctx: flight departure]
en: Departure time has to be set.
nl: Vertrektijd moet ingesteld worden.

[ctx: flight departure gate]
en: Gate
nl: Poort

en: Boarding time
nl: Boardingtijd

[ctx: flight departure]
en: Boarding time has to be before the departure time.
nl: Boardingtijd moet voor de vertrektijd zijn.

[ctx: flight departure boarding group]
en: Boarding group
nl: Boardinggroep

[ctx: flight arrival]
en: Arrival - %1
nl: Aankomst - %1

[ctx: flight arrival]
en: Arrival
nl: Aankomst

en: Arrival airport has to be specified.
nl: Luchthaven van aankomst moet gespecificeerd worden.

[ctx: flight arrival time]
en: Time
nl: Tijd

[ctx: flight arrival]
en: Arrival time has to be after the departure time.
nl: Aankomsttijd moet na de vertrektijd zijn.

en: Flight
nl: Vlucht

en: Flight number
nl: Vluchtnummer

en: Invalid flight number.
nl: Ongeldig vluchtnummer.

[ctx: Flight seat]
en: Seat
nl: Plaats

en: Sequence Number:
nl: Volgnummer:

en: Boarding group
nl: Boardinggroep

en: Airline
nl: Luchtvaartmaatschappij

[ctx: Flight departure]
en: Departure
nl: Vertrek

[ctx: flight departure]
en: Departure time
nl: Vertrektijd

[ctx: flight departure]
en: Departure date
nl: Vertrekdatum

en: Gate
nl: Poort

[ctx: Flight arrival]
en: Arrival
nl: Aankomst

[ctx: flight arrival]
en: Arrival time
nl: Aankomsttijd

en: Share Place
nl: Plaats delen

en: Do you really want to share %1 to the Matrix channel %2?
nl: Wilt u %1 delen met het Matrix-kanaal %2?

[ctx: @action:button]
en: Share
nl: Delen

[ctx: @action:button]
en: View Indoor Map
nl: Indoorkaart bekijken

[ctx: @action:button]
en: View on Map
nl: Op kaart bekijken

[ctx: @action:button Start route guidance to location]
en: Navigate
nl: Navigeren

[ctx: @action:button]
en: Public Transport Departures
nl: Vertrektijden van openbaar vervoer

[ctx: @action:button]
en: Share via Matrix
nl: Delen via Matrix

en: Street
nl: Straat

en: Invalid postal code format for this country.
nl: Ongeldige indeling van postcode voor dit land.

en: City
nl: Stad

en: Region
nl: Regio

en: Country
nl: Land

en: Coordinate
nl: Coördinaat

en: Pick…
nl: Kiezen…

en: Address to coordinate
nl: Adres naar coördinaat

en: Coordinate to address
nl: Coördinaat naar adres

en: Remove coordinate
nl: Coördinaat verwijderen

en: Platform
nl: Perron

[ctx: @label]
en: Price
nl: Prijs

en: Price
nl: Prijs

en: Not a valid number.
nl: Geen geldig getal.

en: Save Pass
nl: Pas opslaan

en: Apple Wallet pass (*.pkpass)
nl: Apple Wallet pas (*.pkpass)

en: Delete Pass
nl: Pas verwijderen

en: Do you really want to delete this pass?
nl: Wilt u deze pas verwijderen?

en: Check for Updates
nl: Op bijwerken controleren

en: Save As…
nl: Opslaan als…

en: Flight %1 from %2 to %3
nl: Vlucht %1 van %2 naar %3

en: Train %1 from %2 to %3
nl: Trein %1 van %2 naar %3

en: Bus %1 from %2 to %3
nl: Bus %1 van %2 naar %3

en: Ferry from %1 to %2
nl: Pont van %1 naar %2

en: Vaccination certificate of %1
nl: Vaccinatiecertificaat van %1

en: Test certificate of %1
nl: Testcertificaat van %1

en: Recovery certificate of %1
nl: Herstelcertificaat van %1

en: Certificate expired
nl: Certificaat verlopen

en: Certificate invalid
nl: Certificaat ongeldig

en: Unknown issuer certificate
nl: Certificaat van onbekende herkomst

en: Recently vaccinated
nl: Recent gevaccineerd

en: Partially vaccinated
nl: Gedeeltelijk gevaccineerd

en: Vaccinated
nl: Gevaccineerd

en: Fully vaccinated
nl: Volledig gevaccineerd

en: Negative test
nl: Negatieve test

en: Positive test
nl: Positieve test

en: Test expired
nl: Verlopen test

en: Recovery certificate valid
nl: Herstelcertificaat geldig

en: Vaccination for %1 (%2/%3)
nl: Vaccinatie voor %1 (%2/%3)

en: Vaccination for %1
nl: Vaccinatie voor %1

en: Vaccination
nl: Vaccinatie

en: Test %1 for %2
nl: Test %1 voor %2

en: Recovery %1 for %2
nl: Herstel %1 voor %2

en: Health Certificates
nl: Gezondheidscertificaten

en: Delete Certificate
nl: Certificaat verwijderen

en: Do you really want to delete this certificate?
nl: Wilt u dit certificaat verwijderen?

en: <p>You can import the following health certificates by scanning them with a barcode scanner app:<ul><li>European "Digital Green Certificates" for vaccinations, tests or recovery.</li><li>Indian vaccination certificates.</li><li>SMART Health Cards (SHC) as used in parts of Canada and the US.</li></p>
nl: <p>U kunt de volgende gezondheidscertificaten importeren door ze te scannen met een barcodescanner-app:<ul><li>European "Digital Green Certificates" voor vaccinaties, tests of herstel.</li><li>India vaccinatiecertificaten.</li><li>SMART Health Cards (SHC) zoals in gebruik in delen van Canada en de VS.</li></p>

en: Person
nl: Persoon

en: Name
nl: Naam

en: Date of birth
nl: Geboortedatum

en: Recovery
nl: Herstellen

en: Disease
nl: Ziekte

en: Valid from
nl: Geldig van

en: Valid until
nl: Geldig tot

en: Certificate
nl: Certificaat

en: Issuer
nl: Uitgever

en: Issued
nl: Uitgegeven

en: Expires
nl: Verloopt op

en: Signature
nl: Ondertekening

[ctx: Signature state]
en: Valid
nl: Geldig

[ctx: Signature state]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: Signature state]
en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Date
nl: Datum

en: Result
nl: Resultaat

en: Test Center
nl: Testcentrum

en: %2 (%1 day ago) | %2 (%1 days ago)
nl[0]: %2 (%1 dag geleden)
nl[1]: %2 (%1 dagen geleden)

en: Vaccine
nl: Vaccin

en: Manufacturer
nl: Fabrikant

en: Dose
nl: Dosis

en: Check-out %1
nl: %1 uitchecken

en: Check-in time: %1
nl: Inchecktijd: %1

en: Check-out time: %1
nl: Uitchecktijd: %1

en: New Hotel Reservation
nl: Nieuwe hotelreservering

en: Edit Hotel Reservation
nl: Hotelreservering bewerken

[ctx: @title:group]
en: Accommodation
nl: Accommodatie

[ctx: hotel name]
en: Name
nl: Naam

[ctx: hotel checkin]
en: Check-in
nl: Inchecken

en: Check-in time has to be set.
nl: Inchecktijd moet ingesteld worden.

[ctx: hotel checkout]
en: Check-out
nl: Uitchecken

en: Check-out time has to be set.
nl: Uitchecktijd moet ingesteld worden.

en: Check-out time has to be after the check-in time.
nl: Uitchecktijd moet na de inchecktijd zijn.

en: Description
nl: Beschrijving

en: Hotel Reservation
nl: Hotelreservering

en: Check-in time
nl: Inchecktijd

en: Check-out time
nl: Uitchecktijd

en: Import
nl: Importeren

[ctx: @action:inmenu]
en: From file
nl: Uit bestand

en: Import Reservation
nl: Reservering importeren

en: Apple Wallet passes (*.pkpass)
nl: Apple Wallet passen (*.pkpass)

en: Apple Wallet pass bundles (*.pkpasses)
nl: Apple Wallet pasbundels (*.pkpasses)

en: PDF files (*.pdf)
nl: PDF-bestanden (*.pdf)

en: iCal events (*.ics)
nl: iCal gebeurtenissen (*.ics)

en: KDE Itinerary files (*.itinerary)
nl: KDE Itinerary-bestanden (*.itinerary)

[ctx: @action:inmenu]
en: From clipboard
nl: Van klembord

[ctx: @action:inmenu]
en: From barcode
nl: Uit barcode

[ctx: @action:inmenu]
en: From calendar
nl: Uit agenda

[ctx: @action:inmenu Name of the train company in Germany]
en: From Deutsche Bahn reservation number
nl: Uit reserveringsnummer van Deutsche Bahn

[ctx: Name of the train company in France]
en: From SNCF reservation number
nl: Uit reserveringsnummer van SNCF

en: Import failed: %1
nl: Importeren mislukt: %1

en: Import failed: File too large.
nl: Importeren is mislukt: bestand is te groot.

en: Found nothing to import.
nl: Niets gevonden om te importeren.

en: No importable events found in this calendar.
nl: Geen te importeren gebeurtenissen gevonden in deze agenda.

en: Backup
nl: Reservekopie

[ctx: @title]
en: Import
nl: Importeren

[ctx: @title:group]
en: Items to Import
nl: Te importeren items

[ctx: @action:button]
en: Import selection
nl: Selectie importeren

[ctx: @title]
en: Find Gate
nl: Gate zoeken

[ctx: flight departure/arrival gate]
en: %1 (arrival + departure)
nl: %1 (aankomst + vertrek)

[ctx: flight departure gate]
en: %1 (departure)
nl: %1 (vertrek)

[ctx: flight arrival gate]
en: %1 (arrival)
nl: %1 (aankomst)

en: Edit with iD
nl: Bewerken met iD

en: Edit with JOSM
nl: Bewerken met JOSM

en: Edit with Vespucci
nl: Bewerken met Vespucci

en: Floor %1
nl: Verdieping %1

en: Zoom In
nl: Inzoomen

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

en: Find Platform
nl: Perron zoeken

en: Find Gate
nl: Gate zoeken

en: Find Amenity
nl: Voorziening zoeken

en: Show Elevator Status
nl: Status van lift tonen

en: Show Rental Vehicles
nl: Huurauto's tonen

en: Open Map
nl: Kaart openen

en: Open wheelmap.org
nl: wheelmap.org openen

[ctx: @title]
en: Filter Journeys
nl: Reizen filteren

en: Mode of transportation
nl: Manier van transport

[ctx: journey query search constraint, description]
en: High speed or intercity trains
nl: Hoge snelheid of intercity treinen

[ctx: journey query search constraint, description]
en: Regional or local trains
nl: Regionale of lokale treinen

[ctx: journey query search constraint, description]
en: Rapid transit, metro, trams
nl: Snel vervoer, metro, trams

[ctx: journey query search constraint, description]
en: Local or regional bus services
nl: Lokale of regionale busdiensten

[ctx: journey query search constraint, description]
en: Boats or ferries
nl: Boten of veerboten

[ctx: @action:button]
en: Show Map
nl: Kaart tonen

en: Select
nl: Selecteren

[ctx: @action:button]
en: Load earlier connections
nl: Eerdere verbindingen laden

[ctx: @info:placeholder]
en: No journeys found
nl: Geen reizen gevonden

en: Still fetching results…
nl: Nog steeds bezig met resultaten ophalen…

en: Select Journey
nl: Reis selecteren

[ctx: departure train station]
en: Select Departure Stop
nl: Vertreklocatie selecteren

[ctx: arrival train station]
en: Select Arrival Stop
nl: Aankomstlocatie selecteren

[ctx: departure train station]
en: From:
nl: Vanaf:

[ctx: arrival train station]
en: To:
nl: Naar:

[ctx: departure and arrival stops]
en: Swap departure and arrival
nl: Vertrek en aankomst omwisselen

[ctx: train or bus departure]
en: Departure
nl: Vertrek

[ctx: train or bus arrival]
en: Arrival
nl: Aankomst

[ctx: train or bus departure]
en: Departure time
nl: Vertrektijd

[ctx: train or bus arrival]
en: Arrival time
nl: Aankomsttijd

[ctx: filter journeys by mode of transportation etc.]
en: Filter
nl: Filteren

en: Search Journey
nl: Reis zoeken

en: To %1
nl: Naar %1

en: Walk %1 (%2)
nl: Lopen %1 (%2)

en: Wait (%1)
nl: Wachten (%1)

en: Drive %1 (%2)
nl: Autorijden %1 (%2)

[ctx: @info]
en: Platform %1
nl: Perron %1

[ctx: @action:button]
en: Show More…
nl: Meer tonen…

[ctx: Direction of the transport mode]
en: To %1
nl: Naar %1

en: Distance: %1
nl: Afstand: %1

en: Average Speed: %1
nl: Gemiddelde snelheid: %1

[ctx: Ferry dock, if possible use an abreviation]
en: Dock %1
nl: Afmeerlocatie %1

en: Show location
nl: Locatie tonen

[ctx: number of switches to another transport]
en: One change | %1 changes
nl[0]: Eén overstap
nl[1]: %1 keer overstappen

en: Click to extend
nl: Klik om uit te breiden

en: Itinerary change
nl: Wijziging van reisroute

en: Live Status
nl: Actuele status

en: Stop Location Sharing
nl: Delen van locatie stoppen

en: Share Location via Matrix
nl: Locatie delen via Matrix

[ctx: map style]
en: Normal map
nl: Normale kaart

[ctx: map style]
en: Railway infrastructure map
nl: Spoorwegeninfrastructuurkaart

[ctx: map style]
en: Railway signalling map
nl: Spoorwegsignaalkaart

[ctx: map style]
en: Railway speed map
nl: Spoorwegsnelheidskaart

[ctx: map style]
en: Railway electrification map
nl: Spoorwegelektrificeringskaart

[ctx: map style]
en: Railway gauge map
nl: Spoorwegmeterkaart

en: Share Live Location
nl: Huidige locatie delen

en: Do you really want to share your current location to the Matrix channel %1?
nl: Wilt u uw huidige locatie delen op het Matrix-kanaal %1?

en: Share
nl: Delen

en: Automatically follow on the map
nl: Automatisch volgen op de kaart

en: Waiting for data…
nl: Wachten op gegevens…

en: Position
nl: Positie

en: Journey
nl: Reis

en: Daylight Saving Time
nl: Zomer/wintertijd

[ctx: opposite to daylight saving time]
en: Standard Time
nl: Standaard tijd

en: Entering %1
nl: Komt binnen op %1

en: No compatible power sockets: %1
nl: Geen overeenkomstige stopcontacten: %1

en: Some incompatible power sockets: %1
nl: Enige niet-overeenkomstige stopcontacten: %1

en: Some incompatible power plugs: %1
nl: Enige niet-overeenkomstige stekker: %1

en: Timezone change: %1 (%2)
nl: Wijziging in tijdzone: %1 (%2)

[ctx: currency conversion rate]
en: Currency: %1 = %2
nl: Valuta: %1 = %2

en: People are driving on the right side.
nl: Er wordt aan de rechterkant gereden.

en: People are driving on the left side.
nl: Er wordt aan de linkerkant gereden.

en: Digital Travel Assistant
nl: Digitale reisassistent

en: Copyright © The KDE Community
nl: Copyright © De KDE-gemeenschap

[ctx: @info:credit]
en: Provides various metadata like train station names, driving side, and power plug types.
nl: Levert verschillende metagegevens zoals namen van treinstations, zijden van inrij en typen stopcontacten.

[ctx: @info:credit]
en: Provides both indoor and outdoor maps. ©OpenStreetMap contributors
nl: Levert zowel kaarten voor binnen als buiten. ©OpenStreetMap bijdragers

[ctx: @info:credit]
en: Secure network interaction with TLS. © 1998-2018 The OpenSSL Project
nl: Beveiligde netwerkinteractie met TLS. © 1998-2018 Het OpenSSL-project

[ctx: @info:credit]
en: QR-Code scanning. © 2016 ZXing Authors, © 2016 Nu-book Inc.
nl: Scannen van QR-code. © 2016 ZXing Authors, © 2016 Nu-book Inc.

[ctx: @info:credit]
en: PDF parsing
nl: Ontleden van PDF

[ctx: @info:credit]
en: Copyright (C) 2006-2020 by David Turner, Robert Wilhelm, and Werner Lemberg.
nl: Copyright (C) 2006-2020 door David Turner, Robert Wilhelm en Werner Lemberg.

[ctx: @info:credit]
en: Internalisation
nl: Internationalisatie

[ctx: @info:credit]
en: QR-Code Generation. © 2006-2018 Kentaro Fukuchi
nl: Generatie van QR-code. © 2006-2018 Kentaro Fukuchi

[ctx: @info:credit]
en: © The libical developers
nl: © De ontwikkelaars van libical

[ctx: @info:credit]
en: Matrix integration.
nl: Matrix-integratie

[ctx: @info:credit]
en: Secure password storage.
nl: Veilige opslag van wachtwoorden

[ctx: @info:credit]
en: Matrix crypto library.
nl: Matrix crypto-bibliotheek.

[ctx: @info:shell]
en: Open Itinerary on the given page
nl: Itinerary (reisroute) openen op de gegeven pagina

[ctx: @info:shell]
en: Files or URLs to import.
nl: Te importeren bestanden of URL's.

en: Settings…
nl: Instellingen…

[ctx: @info:status]
en: No onboard information available.
nl: Geen informatie aan boord beschikbaar.

en: Map download finished.
nl: Download van kaart voltooid.

[ctx: @title:window]
en: Matrix Session Verification
nl: Verificatie van Matrix-sessie

en: Occupancy:
nl: Bezetting:

en: Information:
nl: Informatie:

en: Show indoor map
nl: Indoorkaart tonen

en: Matrix Session Verification
nl: Verificatie van Matrix-sessie

[ctx: Matrix session verification]
en: Waiting for device to accept verification.
nl: Wacht op apparaat om verificatie te accepteren.

[ctx: Matrix session verification]
en: Incoming key verification request from device <b>%1</b>
nl: Inkomend verificatieverzoek van sleutel uit apparaat <b>%1</b>

[ctx: Matrix session verification]
en: Waiting for other party to verify.
nl: Wacht op andere partij om te verifiëren.

[ctx: Matrix session verification]
en: Successfully verified device <b>%1</b>
nl: Apparaat <b>%1</b> met succes geverifieerd

[ctx: Matrix session verification]
en: The session verification was canceled for unknown reason.
nl: Verificatie van de sessie is geannuleerd om onbekende reden.

[ctx: Matrix session verification]
en: The session verification timed out.
nl: Verificatie van sessie overschreed tijdslimiet.

[ctx: Matrix session verification]
en: The session verification timed out for remote party.
nl: Verificatie van sessie overschreed tijdslimiet voor partij op afstand.

[ctx: Matrix session verification]
en: You canceled the session verification.
nl: Verificatie van sessie is door u geannuleerd.

[ctx: Matrix session verification]
en: The remote party canceled the session verification.
nl: Verificatie van sessie is de partij op afstand geannuleerd.

[ctx: Matrix session verification]
en: The session verification was canceled because we received an unexpected message.
nl: Verificatie van de sessie is geannuleerd omdat we een onverwacht bericht ontvingen.

[ctx: Matrix session verification]
en: The remote party canceled the session verification because it received an unexpected message.
nl: Verificatie van de sessie is geannuleerd door de partij op afstand omdat het een onverwacht bericht ontving.

[ctx: Matrix session verification]
en: The session verification was canceled because it received a message for an unknown session.
nl: Verificatie van de sessie is geannuleerd omdat het een bericht ontving voor een onbekende sessie.

[ctx: Matrix session verification]
en: The remote party canceled the session verification because it received a message for an unknown session.
nl: Verificatie van de sessie is geannuleerd door de partij op afstand omdat het een bericht ontving voor een onbekende sessie.

[ctx: Matrix session verification]
en: The session verification was canceled because NeoChat is unable to handle this verification method.
nl: Verificatie van de sessie is geannuleerd omdat NeoChat niet in staat is deze verificatiemethode te behandelen.

[ctx: Matrix session verification]
en: The remote party canceled the session verification because it is unable to handle this verification method.
nl: Verificatie van de sessie is geannuleerd door de partij op afstand omdat het niet in staat is deze verificatiemethode te behandelen.

[ctx: Matrix session verification]
en: The session verification was canceled because the keys are incorrect.
nl: Verificatie van de sessie is geannuleerd omdat de sleutels onjuist zijn.

[ctx: Matrix session verification]
en: The remote party canceled the session verification because the keys are incorrect.
    
    <b>Please log out and log back in, your session is broken/corrupt.</b>
nl: De partij op afstand heeft de verificatiesessie geannuleerd omdat de sleutels onjuist zijn.
    
    <b>Meld u af en weer aan, uw sessie is gebroken/corrupt.</b>

[ctx: Matrix session verification]
en: The session verification was canceled because it verifies an unexpected user.
nl: Verificatie van de sessie is geannuleerd omdat het een onverwachte gebruiker verifieert.

[ctx: Matrix session verification]
en: The remote party canceled the session verification because it verifies an unexpected user.
nl: Verificatie van de sessie is geannuleerd door de partij op afstand omdat het een onverwachte gebruiker verifieert.

[ctx: Matrix session verification]
en: The session verification was canceled because we received an invalid message.
nl: Verificatie van de sessie is geannuleerd omdat we een ongeldig bericht ontvingen.

[ctx: Matrix session verification]
en: The remote party canceled the session verification because it received an invalid message.
nl: Verificatie van de sessie is geannuleerd door de partij op afstand omdat het een ongeldig bericht ontving.

[ctx: Matrix session verification]
en: The session was accepted on a different device
nl: De sessie is geaccepteerd op een ander apparaat

[ctx: Matrix session verification]
en: The session verification was canceled because of a mismatched key.
nl: Verificatie van de sessie is geannuleerd omdat een sleutels niet overeen kwam.

[ctx: Matrix session verification]
en: The remote party canceled the session verification because of a mismatched key.
nl: Verificatie van de sessie door de partij op afstand is geannuleerd omdat een sleutel niet overeen kwam.

[ctx: Matrix session verification]
en: The session verification was canceled because the keys do not match.
nl: Verificatie van de sessie is geannuleerd omdat de sleutels niet overeen kwamen.

[ctx: Matrix session verification]
en: The remote party canceled the session verification because the keys do not match.
nl: Verificatie van sessie door de partij op afstand is geannuleerd omdat de sleutels niet overeen kwamen.

[ctx: Matrix session verification]
en: The session verification was canceled due to an unknown error.
nl: Verificatie van de sessie is geannuleerd vanwege een onbekende fout.

[ctx: Matrix session verfication]
en: Emoji Verification
nl: Verificatie van emoji

[ctx: Matrix session verification]
en: Compare a set of emoji on both devices.
nl: Een set emoji's vergelijken op beide apparaten.

[ctx: Matrix session verification]
en: Confirm the emoji below are displayed on both devices, in the same order.
nl: Bevestig dat de onderstaande emoji getoond worden op beide apparaten, in dezelfde volgorde.

[ctx: Matrix session verification]
en: They match
nl: Ze komen overeen

[ctx: Matrix session verification]
en: They don't match
nl: Ze komen niet overeen

en: Accept
nl: Accepteren

en: Decline
nl: Afwijzen

en: Share location…
nl: Locatie delen…

[ctx: matrix room type]
en: Invited
nl: Uitgenodigd

[ctx: matrix room type]
en: Favorite Rooms
nl: Favoriete rooms

[ctx: matrix room type]
en: Direct Messages
nl: Direct bericht

[ctx: matrix room type]
en: Low Priority
nl: Lage prioriteit

[ctx: matrix room type]
en: Spaces
nl: Ruimten

[ctx: @title]
en: My Data
nl: Mijn gegevens

[ctx: @title]
en: Passes and Programs
nl: Passen en programma's

en: No valid bonus or discount program cards or flat rate passes found.
nl: Geen geldige bonus of kortingsprogrammakaarten of vlak tariefpassen gevonden.

[ctx: @action:button]
en: Manage your Passes
nl: Uw passen beheren

[ctx: @title]
en: Health Certificates
nl: Gezondheidscertificaten

en: No valid health certificate found.
nl: Geen geldig gezondheidscertificaat gevonden.

[ctx: @action:button]
en: Manage your health certificates
nl: Beheer uw gezondheidscertificaten

[ctx: @title:group]
en: Saved Locations
nl: Opgeslagen locaties

en: Home Country
nl: Land privé

en: Statistics
nl: Statistieken

[ctx: @action:button]
en: See all Statistics
nl: Zie alle statistieken

[ctx: @title:group]
en: Data Portability
nl: Overdraagbaarheid van gegevens

[ctx: @action:button]
en: Import
nl: Importeren

en: Import Backup
nl: Reservekopie importeren

[ctx: @action:button]
en: Export
nl: Exporteren

en: Export Itinerary Data
nl: Itinerary-gegevens exporteren

[ctx: @title:tab This isn't the app name, but the English noun]
en: Itinerary
nl: Reisroute

[ctx: @title:tab]
en: Plan Trip
nl: Reis plannen

[ctx: @title:tab]
en: My Data
nl: Mijn gegevens

[ctx: @title:tab]
en: Current Ticket
nl: Huidige ticket

en: Disruption on %1
nl: Verstoring op %1

en: Changes on %1
nl: Wijziging op %1

en: Delays on %1
nl: Vertragingen op %1

en: Delayed departure on %1
nl: Vertraagd vertrek op %1

en: Earlier departure on %1
nl: Eerder vertrek op %1

en: Delayed arrival on %1
nl: Vertraagde aankomst op %1

en: Platform change on %1
nl: Wijziging van perron op %1

[ctx: a train/bus journey canceled by its operator]
en: Trip has been canceled.
nl: Reis is geannuleerd.

[ctx: a train/bus journey canceled by its operator]
en: Arrival has been canceled.
nl: Aankomst is geannuleerd.

en: New departure time is: %1 (+%2)
nl: Nieuwe vertrektijd is: %1 (+%2)

en: New departure time is: %1 (%2)
nl: Nieuwe vertrektijd is: %1 (%2)

en: New arrival time is: %1 (+%2)
nl: Nieuwe aankomsttijd is: %1 (+%2)

en: New departure platform is: %1
nl: Nieuw vertrekperron is: %1

en: New arrival platform is: %1
nl: Nieuw perron van aankomst is: %1

en: Family name
nl: Achternaam

en: Name is case-sensitive.
nl: Naam maakt onderscheid tussen hoofd- en kleine letters.

en: Order number or booking reference
nl: Ordernummer of boekingreferentie

en: Booking reference
nl: Boekingreferentie

en: Import Online Ticket
nl: Online-ticket importeren

en: No ticket found
nl: Geen ticket gevonden

en: Online Ticket
nl: Online-ticket

en: Search…
nl: Zoeken…

en: Passes and Programs
nl: Passen en programma's

[ctx: @title]
en: Add Program Membership
nl: Lidmaatschap van programma toevoegen

[ctx: @title:dialog]
en: Import
nl: Importeren

[ctx: @action:button]
en: Add Manually
nl: Handmatig toevoegen

[ctx: not yet expired tickets]
en: Valid
nl: Geldig

[ctx: not yet valid tickets]
en: Future
nl: Toekomstige

[ctx: no longer valid tickets]
en: Expired
nl: Verlopen

en: Boarding Pass
nl: Boardingpass

en: Event Ticket
nl: Ticket voor evenement

en: Pass
nl: Pas

[ctx: bonus, discount or frequent traveler program]
en: Program
nl: Programma

en: Number
nl: Nummer

en: Program membership number copied to clipboard
nl: Nummer van programmalidmaatschap gekopieerd naar klembord

en: Show program pass
nl: Programmapas tonen

en: Edit Program Membership
nl: Lidmaatschap van programma bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Program
nl: Programma

en: Program name must not be empty.
nl: Programmanaam mag niet leeg zijn.

en: Membership
nl: Lidmaatschap

en: Member
nl: Lid

en: Valid until time has to be after the valid from time.
nl: Geldig totdat de tijd na de geldige vanaf-tijd is.

en: Program Membership
nl: Lidmaatschap van programma

en: Export Program Membership
nl: Lidmaatschap van programma exporteren

en: Show Pass
nl: Pas tonen

en: Documents and Tickets
nl: Documenten en tickets

en: Flight from %1 to %2
nl: Vlucht van %1 naar %2

en: Train from %1 to %2
nl: Trein van %1 naar %2

en: Bus from %1 to %2
nl: Bus van %1 naar %2

[ctx: @title]
en: New Restaurant
nl: Nieuw restaurant

[ctx: @title]
en: Edit Restaurant
nl: Restaurant bewerken

[ctx: restaurant name]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @title:group]
en: Reservation
nl: Reservering

en: Restaurant Reservation
nl: Restaurantreservering

en: Start time
nl: Begintijd

en: End time
nl: Eindtijd

en: Party size
nl: Grootte van gezelschap

en: Settings
nl: Instellingen

en: Localization
nl: Aanpassen aan taalregio

en: Use metric units
nl: Metrische eenheden gebruiken

en: Use metric units for distance and temperature values regardless of the platform region settings.
nl: Metrische eenheden gebruiken voor afstand en temperatuurwaarden ongeacht de regio-instellingen van het platform.

en: Online Services
nl: Online diensten

en: Query Traffic Data
nl: Verkeersgegeven afvragen

en: When enabled, this will query transport provider online services for changes such as delays or gate and platform changes.
nl: Indien ingeschakeld zal dit de online services van de leverancier van het transport vragen naar wijzigingen zoals vertraging of wijzigingen in gate en perron.

en: Use insecure services
nl: Onveilige services gebruiken

en: Enabling this will also use online services that do not offer transport encryption. This is not recommended, but might be unavoidable when relying on live data from certain providers.
nl: Dit inschakelen zal ook online services gebruiken die geen versleuteling tijdens overdracht gebruiken. Dit is niet aanbevolen, maar kan onvermijdelijk zijn bij vertrouwen op live gegevens van bepaalde leveranciers.

en: Public Transport Information Sources…
nl: Bronnen met informatie over openbaar vervoer…

en: Weather Forecast
nl: Weersvoorspelling

en: Showing weather forecasts will query online services.
nl: Weersvoorspelling zal online services afvragen.

en: Using data from <a href="https://www.met.no/">The Norwegian Meteorological Institute</a> under <a href="https://creativecommons.org/licenses/by/4.0">Creative Commons 4.0 BY International</a> license.
nl: Gegevens van <a href="https://www.met.no/">The Norwegian Meteorological Institute</a> worden gebruikt onder de licentie <a href="https://creativecommons.org/licenses/by/4.0">Creative Commons 4.0 BY International</a>.

en: Preload Map Data
nl: Kaartgegevens vooraf laden

en: Enabling this will download maps for all stations and airports for upcoming trips when connected to Wifi network.
nl: Dit inschakelen zal kaarten van alle stations en luchthavens voor aankomende reizen downloaden indien verbonden met een wifi-netwerk.

en: Currency Conversion
nl: Valutaconversie

en: Enabling this will perform online queries for exchange rates to currencies at travel destinations.
nl: Dit inschakelen zal online opvragen voor wisselkoersen van valuta uitvoeren op reisbestemmingen.

en: Wikimedia Online Content
nl: Online inhoud Wikimedia

en: Use additional online content from Wikimedia and Wikidata.
nl: Extra online inhoud gebruiken uit Wikimedia en Wikidata.

en: Transfer Assistant
nl: Overstapassistent

en: Automatically add transfers
nl: Automatisch overstappen toevoegen

en: Automatically fill transfers
nl: Automatisch overstappen vullen

en: When enabled, this will query transport provider online services automatically for transfer information.
nl: Indien ingeschakeld zal dit automatisch online services van leveranciers afvragen naar informatie over overstappen.

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Configure Notifications…
nl: Meldingen configureren…

en: Show notifications on lock screen
nl: Meldingen op vergrendeld scherm tonen

en: Request permissions…
nl: Toegangsrechten verzoeken…

en: Additional permissions are required to show notifications.
nl: Extra toegangsrechten zijn vereist voor het tonen van meldingen.

en: Notification permissions are available
nl: Rechten voor meldingen zijn beschikbaar

en: No further action required.
nl: Geen verdere actie vereist.

en: Onboard Status
nl: Status aan boord

en: Additional permissions are required to access the Wi-Fi status.
nl: Extra toegangsrechten zijn vereist voor toegang tot de status van Wi-Fi.

en: Wi-Fi access for onboard information is available.
nl: Toegang tot Wi-Fi voor informatie aan boord is beschikbaar.

en: Wi-Fi is not enabled
nl: Wi-Fi is niet ingeschakeld

en: Location service is not enabled
nl: Locatieservice is niet ingeschakeld

en: Wi-Fi access is not available on this system
nl: Toegang tot Wi-Fi is niet beschikbaar op dit systeem

en: Enable Wi-Fi on your system to access onboard information.
nl: Wi-Fi op uw systeem inschakelen voor toegang tot informatie aan boord.

en: Enable the location service on your device to access onboard information.
nl: De locatieservice op uw apparaat inschakelen voor toegang tot informatie aan boord.

en: Onboard information are unfortunately not supported on your device at this time.
nl: Informatie aan boord wordt op dit moment helaas niet ondersteund op uw apparaat.

en: Matrix Integration
nl: Matrix-integratie

en: Logged in as %1
nl: Aangemeld als %1

en: Synchronize rooms
nl: Rooms synchroniseren

en: Matrix ID
nl: Matrix-ID

en: Password
nl: Wachtwoord

[ctx: Matrix session verification]
en: Session verified
nl: Sessie geverifieerd

[ctx: Matrix session verification]
en: Session not verified.
nl: Session niet geverifieerd.

[ctx: Matrix session verification]
en: Initiate session verification in your Matrix chat client.
nl: Verificatie van sessie in uw Matrix chat-client initiëren.

en: Log out
nl: Afmelden

en: Log in
nl: Aanmelden

en: Traewelling Integration
nl: Integratie met Traewelling

[ctx: @info]
en: Traewelling is a free check-in service that lets you tell your friends where you are and where you can log your public transit journeys. For more information, visit <a href="https://traewelling.de">traewelling.de</a>
nl: Traewelling is een vrije incheckservice die u aan uw vrienden laat vertellen waar u bent en waar u uw publieke transitreizen kunt loggen. Voor meer informatie, bezoek <a href="https://traewelling.de">traewelling.de</a>

en: Login
nl: Aanmelden

en: Logout
nl: Afmelden

en: Contributing
nl: Bijdragen

en: I contribute to OpenStreetMap
nl: Ik draag bij aan OpenStreetMap

en: Enables OSM editing options.
nl: Opties voor bewerken met OSM inschakelen.

en: Distance
nl: Afstand

en: Hotel nights
nl: Hotelnachten

en: Visited countries
nl: Bezochte landen

en: Flights
nl: Vluchten

en: Train rides
nl: Treinreizen

en: Bus rides
nl: Busreizen

en: Car rides
nl: Autoreizen

en: Boat trips
nl: Bootreizen

en: Year
nl: Jaar

en: Total
nl: Totaal

[ctx: @info:placeholder no visited country]
en: None
nl: Geen

en: Train
nl: Trein

en: Boat
nl: Boot

en: Car
nl: Auto

[ctx: train/bus arrival]
en: Arrival Information
nl: Aankomstinformatie

[ctx: train/bus departure]
en: Departure Information
nl: Vertrekinformatie

[ctx: departure stop]
en: From %1
nl: Vanaf %1

en: Information
nl: Informatie

en: Trip Map
nl: Kaart van reis

en: Stop Map
nl: Kaart van stops

en: Edit Ticket
nl: Ticket bewerken

en: Ticket
nl: Kaartje

en: Ticket name
nl: Ticketnaam

en: Ticket name must not be empty.
nl: Ticketnaam mag niet leeg zijn.

en: Delete Ticket
nl: Ticket verwijderen

en: Do you really want to delete this ticket?
nl: Wilt u dit ticket verwijderen?

en: Export Ticket
nl: Export-ticket

en: Class
nl: Klasse

[ctx: @title:group]
en: Ticket Barcode
nl: Barcode van ticket

en: Select ticket
nl: Ticket selecteren

en: Scan barcode…
nl: Barcode scannen…

en: Paste
nl: Plakken

en: Attendee %1
nl: Deelnemer %1

en: Traveler %1
nl: Reiziger %1

en: 1 intermediate stop (%2) | %1 intermediate stops (%2)
nl[0]: 1 tussenstop (%2)
nl[1]: %1 tussenstoppen (%2)

en: 0 intermediate stop (%1)
nl: 0 tussenstoppen (%1)

en: Today
nl: Vandaag

en: Tourist Attraction
nl: Toeristische attractie

en: Departure
nl: Vertrek

en: Departure Time
nl: Vertrektijd

en: Arrival
nl: Aankomst

en: Arrival Time
nl: Aankomsttijd

[ctx: train station platform]
en: Platform changed to %1
nl: Perron gewijzigd naar %1

[ctx: train station platform]
en: Platform %1
nl: Perron %1

[ctx: train coach]
en: Coach: <b>%1</b>
nl: Bus <b>%1</b>

[ctx: train seat]
en: Seat: <b>%1</b>
nl: Zitplaats: <b>%1</b>

[ctx: train class]
en: Class: <b>%1</b>
nl: Klasse: <b>%1</b>

[ctx: @title]
en: New Train Reservation
nl: Nieuwe treinreservering

[ctx: @title]
en: Edit Train Reservation
nl: Treinreservering bewerken

[ctx: train departure]
en: Change Departure Station
nl: Vertrekstation wijzigen

[ctx: train departure]
en: Change departure station
nl: Vertrekstation wijzigen

[ctx: train arrival]
en: Change Arrival Station
nl: Aankomststation wijzigen

[ctx: train arrival]
en: Change arrival station
nl: Aankomststation wijzigen

[ctx: @title:group]
en: Train
nl: Trein

[ctx: @label:textfield]
en: Train number
nl: Treinnummer

[ctx: train departure]
en: Departure
nl: Vertrek

[ctx: Train departure]
en: Departure Time
nl: Vertrektijd

[ctx: Train station platform]
en: Station Name
nl: Stationsnaam

en: Departure station must not be empty.
nl: Vertrekstation mag niet leeg zijn.

[ctx: Train station platform]
en: Platform
nl: Perron

en: Specifying the departure and arrival location helps Itinerary to find updated information for the train this reservation is valid for.
nl: De vertrek en aankomstlocatie specificeren helpt Itinerary om bijgewerkte informatie te vinden voor de trein waarvoor deze reservering geldig is.

[ctx: train platform]
en: Platform
nl: Perron

[ctx: train arrival]
en: Arrival
nl: Aankomst

[ctx: Train station]
en: Station Name
nl: Stationsnaam

en: Arrival station must not be empty.
nl: Aankomststation mag niet leeg zijn.

[ctx: Train seat]
en: Seat
nl: Plaats

[ctx: carriage on a train]
en: Coach
nl: Wagon

[ctx: seating class on a train]
en: Class
nl: Klasse

en: Train Ticket
nl: Treinticket

en: %1 to %2
nl: %1 tot %2

[ctx: Train departure]
en: Departure
nl: Vertrek

en: Departure Vehicle Layout
nl: Indeling van het vertrekkende voertuig

[ctx: Train arrival]
en: Arrival
nl: Aankomst

en: Arrival Vehicle Layout
nl: Indeling van het aankomende voertuig

[ctx: @action:button]
en: Add to Traewelling
nl: Toevoegen aan Traewelling

en: Added to Traewelling
nl: Aan Traewelling toegevoegd

en: Failed to add to Traewelling
nl: Toevoegen aan Traewelling is mislukt

en: Select transfer
nl: Overstap selecteren

en: Delete transfer
nl: Overstap verwijderen

en: Select Transfer
nl: Overstap selecteren

en: Depart Now
nl: Nu vertrekken

en: Discard
nl: Verwerpen

en: Earlier
nl: Eerder

en: Bike
nl: Fiets

en: Bike & Ride
nl: Fietsen & rijden

en: Shared Bikes
nl: Gedeelde fietsen

en: Park & Ride
nl: Parkeren & rijden

en: %1 ends at %2
nl: %1 eindigt op %2

en: Preceding arrival %1 at %2
nl: Voorgaande aankomst %1 om %2

en: %1 starts at %2
nl: %1 begint op %2

en: Following departure %1 from %2
nl: Volgend vertrek %1 om %2

en: Upcoming
nl: Aankomend

[ctx: @title:window]
en: Add Trip
nl: Reis toevoegen

[ctx: @title:window]
en: Edit Trip
nl: Reis bewerken

[ctx: @label:textbox]
en: Trip name:
nl: Naam van reis:

en: Address:
nl: Addres:

[ctx: @title:window]
en: Merge Trips
nl: Reizen samenvoegen

en: Merge with:
nl: Samenvoegen met:

[ctx: @action:button]
en: Merge
nl: Samenvoegen

[ctx: @action]
en: Search connection
nl: Verbinding zoeken

[ctx: @action]
en: Add connection
nl: Verbinding toevoegen

[ctx: @action]
en: Add train
nl: Trein toevoegen

[ctx: @action]
en: Add bus
nl: Bus toevoegen

[ctx: @action]
en: Add flight
nl: Vlucht toevoegen

[ctx: @action]
en: Add ferry trip
nl: Veerboottrip toevoegen

[ctx: @action]
en: Add accommodation
nl: Accommodatie toevoegen

[ctx: @action]
en: Add event
nl: Gebeurtenis toevoegen

en: Add restaurant
nl: Restaurant toevoegen

[ctx: @title:group]
en: Add to Trip
nl: Aan reis toevoegen

en: Export Trip
nl: Reis exporteren

en: Delete Trip
nl: Reis verwijderen

en: Do you really want to delete the trip '%1'?
nl: Wilt u de reis '%1' verwijderen?

en: One day | %1 days
nl[0]: één dag
nl[1]: %1 dagen

en: Some incompatible power sockets (%1)
nl: Enige niet-overeenkomstige stopcontacten (%1)

en: Some incompatible power plugs (%1)
nl: Enige niet-overeenkomstige stekkers (%1)

en: No compatible power plugs (%1)
nl: Niet-overeenkomstige stekkers (%1)

en: Currency: %2 | Currencies: %2
nl[0]: Valuta: %2
nl[1]: Valuta's: %2

en: Show map…
nl: Kaart tonen…

en: Add
nl: Toevoegen

en: Nothing on the itinerary for today.
nl: Niets op de reisroute voor vandaag.

en: Cost
nl: Kosten

en: Rename…
nl: Hernoemen…

en: Merge trips…
nl: Reizen samenvoegen…

en: Split trip…
nl: Reis splitsen…

en: Download Maps
nl: Kaarten downloaden

en: Delete trip
nl: Trip verwijderen

[ctx: @action:button]
en: Go To Now
nl: Ga naar Nu

[ctx: @action:button]
en: Add trip
nl: Reis toevoegen

en: New Trip
nl: Nieuwe reis

en: Add to Trip
nl: Aan reis toevoegen

en: Trip name must not be empty.
nl: Reisnaam mag niet leeg zijn.

en: Add to:
nl: Toevoegen aan:

en: A trip must be selected.
nl: Er moet een reis geselecteerd worden.

[ctx: @title:dialog]
en: Add Journey to Trip
nl: Uitstapje aan reis toevoegen

[ctx: @title:window]
en: Trips
nl: Reizen

[ctx: List section header]
en: Past trips
nl: Eerdere reizen

[ctx: List section header]
en: Future trips
nl: Toekomstige reizen

[ctx: List section header]
en: Current trip
nl: Huidige reis

en: No trips added yet.
nl: Er zijn nog geen reizen toegevoegd.

[ctx: @title:window]
en: Split Trip
nl: Reis splitsen

[ctx: @label:textbox]
en: New Trip name:
nl: Nieuwe naam van reis:

[ctx: @title:group]
en: Sections
nl: Secties

[ctx: @action:button]
en: Split trip
nl: Reis splitsen

en: Vehicle Layout
nl: Indeling van het voertuig

en: Departure: %1
nl: Vertrek: %1

en: Arrival: %1
nl: Aankomst: %1

en: Coach: %1 Seat: %2
nl: Bus: %1 zitplaats: %2

en: No vehicle layout information available.
nl: Geen informatie over de indeling van het voertuig beschikbaar.

[ctx: train coach]
en: Coach %1
nl: Bus %1

en: Welcome!
nl: Welkom!

en: How to import data?
nl: Hoe gegevens importeren?

en: <p>There's a number of ways to import data into KDE Itinerary:<ul><li>Directly opening PDF tickets or Apple Wallet passes.</li><li>From the Android calendar, for entries made via the KMail or Nextcloud Itinerary plugins, and synced using DAVx⁵.</li><li>Via KDE Connect from the KMail Itinerary plugin.</li><li>By scanning boarding pass barcodes and pasting their content.</li></p>
nl: <p>Er zijn een aantal manieren om gegevens in KDE Itinerary te importeren:<ul><li>Direct PDF-tickets of Apple Wallet passen openen.</li><li>Uit de Android agenda, voor items gemaakt via de plug-ins van KMail, Nextcloud of Itinerary en gesynchroniseerd met Davx⁵.</li><li>Via KDE Connect uit de plug-in KMail Itinerary.</li><li>Door scannen van barcodes op boarding-passen en hun inhoud te plakken.</li></p>

en: Check the settings!
nl: Controleer de instellingen!

en: KDE Itinerary has all features disabled by default that require online access, such as retrieving live traffic data or weather forecasts. You therefore might want to review these settings. While you are at it, you might want to configure your home location to enable the transfer assistant to automatically suggests ways to your next departure station or airport.
nl: KDE Itinerary heeft standaard alle mogelijkheden uitgeschakeld die online toegang nodig hebben, zoals ophalen van actuele verkeersinformatie of weersvoorspelling. U zou daarom deze instellingen kunnen herzien. Terwijl u dat doet zou u uw thuislocatie kunnen configureren om de assistent voor routes automatisch manieren te suggereren naar uw volgende vertrekstation of luchthaven.

en: More information
nl: Meer informatie

en: For more information about KDE Itinerary check out the <a href="https://community.kde.org/KDE_PIM/KDE_Itinerary">wiki page</a>.
nl: Voor meer informatie over KDE Itinerary bekijk de <a href="https://community.kde.org/KDE_PIM/KDE_Itinerary">wiki-pagina</a>.

en: Got it!
nl: Begrepen!

en: Syncing…
nl: Synchroniseren…

en: This server does not support logging in using a password
nl: Deze server ondersteunt geen aanmelden met gebruik van een wachtwoord

en: Logging in…
nl: Aanmelden…

en: Logged out
nl: Afgemeld

[ctx: Airline Flightnumber from Airport to Airport on Date]
en: %1%2 from %3 to %4 on %5
nl: %1%2 van %3 naar %4 op %5
