itinerary - en to sl translation catalogue (729 entries)

en: About
sl: O programu

en: Homepage: <a href="%1">%1</a>
sl: Domača stran: <a href="%1">%1</a>

en: License: <a href="https://spdx.org/licenses/%1.html">%2</a>
sl: Licenca: <a href="https://spdx.org/licenses/%1.html">%2</a>

en: License: <a href="%2">%1</a>
sl: Licenca: <a href="%2">%1</a>

en: KDE Itinerary is developed by the KDE community as free software and uses the components listed below.
sl: KDE Itinerary razvija skupnost KDE kot prosto programsko opremo in uporablja spodaj navedene komponente.

en: KDE Itinerary uses public transport data from the following sources.
sl: KDE Itinerary uporablja podatke javnega prevoza iz naslednjih virov.

en: Developer information
sl: Razvojne informacije

en: Application version: %1
sl: Različica aplikacije: %1

en: Extractor capabilities:
sl: Zmogljivosti ekstraktorja:

en: Extractor capabilities copied to clipboard
sl: Zmogljivosti ekstraktorja kopirane na odložišče

en: Show Boarding Pass
sl: Pokaži vstopni kupon

en: Show Ticket
sl: Pokaži vozovnico

en: Add transfer before
sl: Dodaj transfer pred

en: Add transfer after
sl: Dodaj transfer po

en: Edit
sl: Uredi

en: Add to calendar…
sl: Dodaj v koledar…

en: Export…
sl: Izvozi…

en: Delete
sl: Zbriši

en: Delete Event
sl: Zbriši dogodek

en: Do you really want to delete this event?
sl: Ali res želite izbrisati ta dogodek?

en: Export
sl: Izvozi

en: As Itinerary file…
sl: Kot datoteko itinerarja…

en: Send to %1
sl: Pošlji na %1

en: Export Reservation
sl: Izvozi rezervacijo

en: Itinerary file (*.itinerary)
sl: Datoteka itinerarja (* .itinerary)

en: Actions
sl: Akcije

[ctx: cancel as in revoking a booking]
en: Cancel Reservation
sl: Prekliči rezervacijo

en: Check-in
sl: Prijava ob prihodu

en: Download
sl: Prenesi sem

[ctx: participate in an event]
en: Join
sl: Pridruži se

en: Reserve
sl: Rezerviraj

en: Change Reservation
sl: Spremeni rezervacijo

en: View Reservation
sl: Poglej rezervacijo

en: Alternative Connections
sl: Alternativne povezave

[ctx: to travel destination]
en: To %1
sl: Do %1

[ctx: journey query search constraint, title]
en: Long distance trains
sl: Vlaki na dolge razdalje

[ctx: journey query search constraint, title]
en: Local trains
sl: Lokalni vlaki

[ctx: journey query search constraint, title]
en: Rapid transit
sl: Hitri tranzit

[ctx: journey query search constraint, title]
en: Bus
sl: Avtobus

[ctx: journey query search constraint, title]
en: Ferry
sl: Trajekt

en: Replace Journey
sl: Zamenjaj potovanje

en: Do you really want to replace your existing reservation with the newly selected journey?
sl: Ali res želite zamenjati obstoječo rezervacijo za novo izbrano potovanje?

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: One reservation imported. | %1 reservations imported.
sl[0]: %1 uvožena rezervacija.
sl[1]: %1 uvoženi rezervaciji.
sl[2]: %1 uvožene rezervacije.
sl[3]: %1 uvoženih rezervacij.

en: One pass imported. | %1 passes imported.
sl[0]: %1 vozovnica uvožena.
sl[1]: %1 vozovnici uvoženi.
sl[2]: %1 vozovnice uvožene.
sl[3]: %1 vozovnic uvoženih.

en: One health certificate imported. | %1 health certificates imported.
sl[0]: %1 zdravstvenih potrdil uvoženo.
sl[1]: %1 zdravstveno potrdilo uvoženo.
sl[2]: %1 zdravstveni potrdili uvoženi.
sl[3]: %1 zdravstvenih potrdil uvoženo.

en: Export failed: %1
sl: Izvoz ni uspel: %1

en: Export completed.
sl: Izvoz dokončan.

en: Trip sent.
sl: Izlet poslan.

en: Reservation sent.
sl: Rezervacija poslana.

en: Import completed.
sl: Uvoz dokončan.

[ctx: @action:button]
en: Barcode Scan Mode
sl: Način optičnega branja črtne kode

en: In barcode scanning mode
sl: V načinu optičnega branja črtne kode

en: Scan Barcode
sl: Preberi črtno kodo

en: No camera available.
sl: Kamere ni na voljo.

en: Light
sl: Luč

en: %1 to %2
sl: %1 do %2

en: From: %1
sl: Od: %1

en: To: %1
sl: Do: %1

en: Arrival time: %1
sl: Čas prihoda: %1

en: New Boat Trip
sl: Novo ladijsko potovanje

en: Edit Boat Trip
sl: Uredi ladijsko potovanje

en: Boat
sl: Ladja

en: Trip
sl: Potovanje

[ctx: Boat departure]
en: Departure
sl: Odhod

[ctx: Boat departure]
en: Departure Time
sl: Čas odhoda

en: Departure time has to be set.
sl: Čas odhoda mora biti nastavljen.

[ctx: boat terminal]
en: Terminal Name
sl: Ime terminala

en: Departure terminal must not be empty.
sl: Odhodni terminal odhoda ne sme biti prazen.

[ctx: Boat arrival]
en: Arrival
sl: Prihod

[ctx: Boat arrival]
en: Arrival Time
sl: Čas prihoda

en: Arrival time has to be after the departure time.
sl: Čas prihoda mora biti kasnejši od časa odhoda.

en: Arrival terminal must not be empty.
sl: Dohodni terminal ne sme biti prazen.

en: Boat Ticket
sl: Ladijska vozovnica

en: Departure time
sl: Čas odhoda

en: Arrival time
sl: Čas prihoda

en: Booking
sl: Rezervacija

en: Reference
sl: Referenca

[ctx: @info:tooltip]
en: Copy to Clipboard
sl: Kopiraj v odložišče

en: Booking reference copied to clipboard
sl: Referenca rezervacije kopirana na odložišče

en: Under name
sl: Pod imenom

en: Ticket number:
sl: Številka vozovnice:

en: Ticket number copied to clipboard
sl: Številka vozovnice kopirana na odložišče

[ctx: @title:group]
en: Booking
sl: Rezervacija

[ctx: train seat]
en: Seat: <b>%1</b>
sl: Sedež: <b>%1</b>

en: 1 intermediate stop | %1 intermediate stops
sl[0]: %1 vmesni postanek
sl[1]: %1 vmesna postanka
sl[2]: %1 vmesni postanki
sl[3]: %1 vmesnih postankov

en: Edit Bus Reservation
sl: Uredi rezervacijo avtobusa

en: Board Later
sl: Vkrcanje kasneje

en: Change departure stop
sl: Zamenjaj začetno postajo

en: Alight Earlier
sl: Zgodnejši odlet

en: Change arrival stop
sl: Zamenjaj ciljno postajo

[ctx: @title]
en: Bus
sl: Avtobus

[ctx: bus departure]
en: Departure
sl: Odhod

[ctx: bus stop]
en: Stop
sl: Postaja

[ctx: bus stop platform]
en: Platform
sl: Peron

en: Board later
sl: Vkrcanje kasneje

[ctx: bus arrival]
en: Arrival
sl: Prihod

en: Alight earlier
sl: Zgodnejši odlet

[ctx: Bus seat]
en: Seat
sl: Sedež

en: Bus Ticket
sl: Avtobusna karta

[ctx: Bus departure]
en: Departure
sl: Odhod

en: Departure date
sl: Datum odhoda

[ctx: bus station]
en: Station
sl: Postaja

[ctx: bus station platform]
en: Platform
sl: Peron

[ctx: Bus arrival]
en: Arrival
sl: Prihod

en: Alternatives
sl: Alternative

en: Journey Details
sl: Podrobnosti potovanja

en: Transfer to %1
sl: Transfer do %1

[ctx: @title]
en: Select Calendar
sl: Izberi koledar

en: Rental Car Drop-off
sl: Oddaja najetega avta

en: Rental Car Pick-up
sl: Prevzem najetega avta

en: Drop-off: %1
sl: Oddaja: %1

en: Rental Car
sl: Najet avto

en: Pick-up
sl: Prevzem

en: Time
sl: Čas

en: Location
sl: Lokacija

en: Drop-off
sl: Oddaja

en: Vehicle
sl: Vozilo

en: Type
sl: Vrsta

en: Brand
sl: Znamka

[ctx: @title:group]
en: Contact
sl: Stik

en: Telephone
sl: Telefon

en: Email
sl: E-pošta

en: Website
sl: Spletišče

en: Select country
sl: Izberi državo

en: Departures
sl: Odhodi

en: Earlier
sl: Zgodnejše

en: Later
sl: Poznejše

[ctx: a train/bus journey canceled by its operator]
en: Canceled
sl: Preklicano

[ctx: destination]
en: To:
sl: Za:

[ctx: @action:button]
en: Load earlier departures
sl: Naloži zgodnejše odhode

[ctx: @action:button]
en: Load later connections
sl: Naloži kasnejše povezave

en: Data providers:
sl: Dobavitelji podatkov:

en: Add Document
sl: Dodaj dokument

en: All Files (*.*)
sl: Vse datoteke (*.*)

en: Delete Document
sl: Zbriši dokument

en: Do you really want to delete this document?
sl: Ali res želite izbrisati ta dokument?

en: Documents
sl: Dokumenti

en: No documents attached to this reservation.
sl: Ta rezervacija nima priloženih nobenih dokumentov.

en: Add Document…
sl: Dodaj dokument…

en: Network error: %1
sl: Napaka omrežja: %1

en: Download failed: %1
sl: Prenos ni uspel: %1

[ctx: @action:button]
en: Save
sl: Shrani

en: End: %1
sl: Konec: %1

en: Start time: %1
sl: Začetni čas: %1

en: End time: %1
sl: Končni čas: %1

[ctx: event venue seat section]
en: Section: <b>%1</b>
sl: Oddelek: <b>%1</b>

[ctx: event venue seat row]
en: Row: <b>%1</b>
sl: Vrsta: <b>%1</b>

[ctx: event venue seat number]
en: Number: <b>%1</b>
sl: Številka: <b>%1</b>

[ctx: event as in concert/conference/show, not as in appointment]
en: New Event
sl: Novi dogodek

[ctx: event as in concert/conference/show, not as in appointment]
en: Edit Event
sl: Uredi dogodek

[ctx: event as in concert/conference/show, not as in appointment]
en: Event
sl: Dogodek

[ctx: event name]
en: Name
sl: Ime

en: Name must not be empty.
sl: Ime ne sme biti prazno.

[ctx: time of entrance]
en: Entrance
sl: Vhod

en: Entrance time has to be before the start time.
sl: Čas vhoda mora biti zgodnejši od časa začetka.

en: Start Time
sl: Začetni čas

en: Start time has to be set.
sl: Začetni čas mora biti nastavljen.

en: End Time
sl: Končni čas

en: End time has to be after the start time.
sl: Končni čas mora biti kasnejši od začetnega časa.

en: Venue
sl: Prihod

[ctx: venue name]
en: Name
sl: Ime

en: Seat
sl: Sedež

[ctx: event venue seat type]
en: Type: <b>%1</b>
sl: Vrsta: <b>%1</b>

en: Home
sl: Domov

en: Work
sl: Posel

en: Location %1
sl: Lokacija %1

en: Favorite Locations
sl: Priljubljene lokacije

en: Export Favorite Locations
sl: Izvozi priljubljene lokacije

en: GPX Files (*.gpx)
sl: Datoteke GPX (*.gpx)

en: Import Favorite Locations
sl: Uvozi priljubljene lokacije

en: Add Favorite Location
sl: Dodaj priljubljeno lokacijo

en: Rename Favorite Location
sl: Preimenuj priljubljeno lokacijo

en: Remove Favorite Location
sl: Odstrani priljubljeno lokacijo

en: Export to GPX
sl: Izvozi v GPX

en: Import from GPX
sl: Uvozi v GPX

[ctx: @title]
en: Rename favorite location
sl: Preimenuj priljubljeno lokacijo

en: Rename
sl: Preimenuj

en: Pick Location
sl: Izberi lokacijo

[ctx: flight departure, %1 is airport, %2 is time]
en: Departure from %1: %2
sl: Odhod iz %1: %2

[ctx: flight departure gate]
en: Gate: <b>%1</b>
sl: Izhod: <b>%1</b>

[ctx: flight seats]
en: Seat: <b>%1</b>
sl: Sedež: <b>%1</b>

[ctx: flight arrival, %1 is airport, %2 is time]
en: Arrival at %1: %2
sl: Prihod na %1: %2

en: New Flight
sl: Novi let

en: Edit Flight
sl: Uredi let

[ctx: flight departure]
en: Departure - %1
sl: Odhod - %1

en: Airport
sl: Letališče

en: Departure airport has to be specified.
sl: Odhodno letališče mora biti določeno.

[ctx: flight departure time]
en: Time
sl: Čas

[ctx: flight departure]
en: Departure time has to be set.
sl: Čas odhoda mora biti nastavljen.

[ctx: flight departure gate]
en: Gate
sl: Izhodna vrata

en: Boarding time
sl: Čas vkrcanja

[ctx: flight departure]
en: Boarding time has to be before the departure time.
sl: Čas vkrcavanja mora biti zgodnejši od časa odhoda.

[ctx: flight departure boarding group]
en: Boarding group
sl: Skupina vkrcavanja

[ctx: flight arrival]
en: Arrival - %1
sl: Prihod - %1

en: Arrival airport has to be specified.
sl: Dohodno letališče mora biti določeno.

[ctx: flight arrival time]
en: Time
sl: Čas

[ctx: flight arrival]
en: Arrival time has to be after the departure time.
sl: Čas prihoda mora biti kasnejši od časa odhoda.

en: Flight
sl: Let

en: Flight number
sl: Številka leta

en: Invalid flight number.
sl: Neveljavna številka leta.

[ctx: Flight seat]
en: Seat
sl: Sedež

en: Sequence Number:
sl: Zaporedna številka:

en: Boarding
sl: Vkrcavanje

en: Boarding group
sl: Skupina vkrcavanja

en: Airline
sl: Letalska družba

[ctx: Flight departure]
en: Departure
sl: Odhod

[ctx: flight departure]
en: Departure time
sl: Čas odhoda

[ctx: flight departure]
en: Departure date
sl: Datum odhoda

en: Gate
sl: Izhodna vrata

[ctx: Flight arrival]
en: Arrival
sl: Prihod

[ctx: flight arrival]
en: Arrival time
sl: Čas prihoda

en: Share Place
sl: Deljenje prostora

en: Do you really want to share %1 to the Matrix channel %2?
sl: Ali zares želite deliti %1 s kanalom Matrixa %2?

en: Share
sl: Deli

[ctx: @action:button]
en: View Indoor Map
sl: Pogled načrt notranjosti

[ctx: @action:button]
en: View on Map
sl: Pogled na mapo

[ctx: @action:button Start route guidance to location]
en: Navigate
sl: Krmari

[ctx: @action:button]
en: Public Transport Departures
sl: Odhodi v javnem transportu

[ctx: @action:button]
en: Share via Matrix
sl: Deli prek Matrixa

en: Street
sl: Ulica

en: Invalid postal code format for this country.
sl: Neveljavna poštna številka za to državo.

en: City
sl: Mesto

en: Region
sl: Regija

en: Country
sl: Država

en: Coordinate
sl: Koordinate

en: Pick…
sl: Poberi…

en: Address to coordinate
sl: Naslov v koordinate

en: Coordinate to address
sl: Koordinate v naslov

en: Platform
sl: Peron

[ctx: previous platform]
en: (was: %1)
sl: (je bilo: %1)

[ctx: @label]
en: Price
sl: Cena

en: Price
sl: Cena

en: Not a valid number.
sl: Ni veljavna številka.

en: Delete Pass
sl: Zbriši vozovnico

en: Do you really want to delete this pass?
sl: Ali res želite izbrisati to vozovnico?

en: Flight %1 from %2 to %3
sl: Let %1 iz %2 v %3

en: Train %1 from %2 to %3
sl: Vlak %1 iz %2 v %3

en: Bus %1 from %2 to %3
sl: Avtobus %1 iz %2 v %3

en: Ferry from %1 to %2
sl: Trajekt iz %1 do %2

en: Vaccination certificate of %1
sl: Potrdilo o cepljenju %1

en: Test certificate of %1
sl: Potrdilo o testu %1

en: Recovery certificate of %1
sl: Potrdilo o prebolelosti %1

en: Certificate expired
sl: Potrdilo preteklo

en: Certificate invalid
sl: Potrdilo neveljavno

en: Unknown issuer certificate
sl: Neznani izdajatelj potrdila

en: Recently vaccinated
sl: Nedavno cepljen

en: Partially vaccinated
sl: Delno cepljen

en: Vaccinated
sl: Cepljen

en: Fully vaccinated
sl: Polno cepljen

en: Negative test
sl: Negativni test

en: Positive test
sl: Pozitivni test

en: Test expired
sl: Preteklo potrdilo

en: Recovery certificate valid
sl: Veljavno potrdilo o prebolelosti

en: Vaccination %1/%2 (%3)
sl: Cepljenje %1/%2 (%3)

en: Vaccination (%1)
sl: Cepljenje (%1)

en: Recovery (%1)
sl: Ozdravljenje (%1)

en: Health Certificates
sl: Zdravstvena potrdila

en: Delete Certificate
sl: Zbriši potrdilo

en: Do you really want to delete this certificate?
sl: Ali zares želite izbrisati to potrdilo?

en: <p>You can import the following health certificates by scanning them with a barcode scanner app:<ul><li>European "Digital Green Certificates" for vaccinations, tests or recovery.</li><li>Indian vaccination certificates.</li><li>SMART Health Cards (SHC) as used in parts of Canada and the US.</li></p>
sl: <p>S skeniranjem z aplikacijo za bralnik črtne kode lahko uvozite naslednja zdravstvena spričevala:<ul><li>Evropska "digitalna zelena potrdila" za cepljenja, teste ali okrevanje.</li><li>Indijska potrdila o cepljenju.< /li><li>Pametne zdravstvene kartice (SMART Health Cards - SHC), ki se uporabljajo v delu Kanade in ZDA.</li></p>

en: Person
sl: Oseba

en: Name:
sl: Ime:

en: Date of birth:
sl: Datum rojstva:

en: Recovery
sl: Ozdravljenje

en: Positive test:
sl: Pozitivni test:

en: Disease:
sl: Bolezen:

en: Valid from:
sl: Veljavno od:

en: Valid until:
sl: Veljavno do:

en: Certificate
sl: Potrdilo

en: Issuer:
sl: Izdajatelj:

en: Identifier:
sl: Identifikator:

en: Issued:
sl: Izdano:

en: Expires:
sl: Preteče:

en: Signature:
sl: Podpis:

en: Date:
sl: Datum:

en: Type:
sl: Vrsta:

en: Result:
sl: Rezultat:

en: Test Center:
sl: Testni center:

en: Country:
sl: Država:

en: Vaccination
sl: Cepljenje

en: %2 (%1 day ago) | %2 (%1 days ago)
sl[0]: %2 (pred %1 dnevom)
sl[1]: %2 (pred %1 dnevoma)
sl[2]: %2 (pred %1 dnevi)
sl[3]: %2 (pred %1 dnevi)

en: Vaccine:
sl: Cepivo:

en: Manufacturer:
sl: Izdelovalec:

en: Dose:
sl: Doza:

en: Check-out %1
sl: Odjava %1

en: Check-in time: %1
sl: Čas prijave v hotelu: %1

en: Check-out time: %1
sl: Čas odjave iz hotela: %1

en: New Hotel Reservation
sl: Nova rezervacija hotela

en: Edit Hotel Reservation
sl: Uredi rezervacijo hotela

[ctx: @title:group]
en: Accommodation
sl: Nastanitev

[ctx: hotel name]
en: Name
sl: Ime

[ctx: hotel checkin]
en: Check-in
sl: Prijava ob prihodu

en: Check-in time has to be set.
sl: Čas prijave mora biti nastavljen.

[ctx: hotel checkout]
en: Check-out
sl: Odjava ob odhodu

en: Check-out time has to be set.
sl: Čas odjave mora biti nastavljen.

en: Check-out time has to be after the check-in time.
sl: Čas odjave mora biti kasnejši od časa prijave.

en: Hotel Reservation
sl: Rezervacija hotela

en: Check-in time
sl: Čas prijave

en: Check-out time
sl: Čas odjave

en: Import failed: %1
sl: Uvoz ni uspel: %1

en: Import failed: File too large.
sl: Uvoz ni uspel: Datoteka prevelika.

en: Found nothing to import.
sl: Ničesar ni najdenega za uvoz.

en: No importable events found in this calendar.
sl: Ni najdenih dogodkov za uvoz v tem koledarju.

en: Backup
sl: Varovalna kopija

[ctx: @title]
en: Import
sl: Uvozi

[ctx: @title:group]
en: Items to Import
sl: Postavke za uvoz

[ctx: @action:button]
en: Import selection
sl: Uvozi izbor

[ctx: @title]
en: Find Gate
sl: Najdi izhod

[ctx: flight departure/arrival gate]
en: %1 (arrival + departure)
sl: %1 (prihod + odhod)

[ctx: flight departure gate]
en: %1 (departure)
sl: %1 (odhod)

[ctx: flight arrival gate]
en: %1 (arrival)
sl: %1 (prihod)

en: Edit with iD
sl: Uredi z iD

en: Edit with JOSM
sl: Uredi z JOSM

en: Edit with Vespucci
sl: Uredi z Vespucci

en: Floor %1
sl: Nadstropje %1

en: Zoom In
sl: Približaj

en: Zoom Out
sl: Oddalji

en: Find Platform
sl: Najdi peron

en: Find Gate
sl: Najdi izhod

en: Find Amenity
sl: Poišči ugodnost

en: Show Elevator Status
sl: Prikaži stanje dvigala

en: Show Rental Vehicles
sl: Prikaži vozila za najem

en: Open Map
sl: Odpri mapo

en: Open wheelmap.org
sl: Odpri wheelmap.org

en: Switched to floor %1
sl: Preklopljeno na nadstropje %1

[ctx: @action:intoolbar Go down one floor]
en: Floor down
sl: Nadstropje nižje

[ctx: @action:intoolbar Go up one floor]
en: Floor up
sl: Nadstropje višje

[ctx: @title]
en: Find Platform
sl: Najdi peron

[ctx: train arrival/departure platform]
en: %1 (arrival/departure)
sl: %1 (prihod/odhod)

[ctx: train departure platform]
en: %1 (departure)
sl: %1 (odhod)

[ctx: train arrival platform]
en: %1 (arrival)
sl: %1 (prihod)

en: Railway
sl: Železnica

en: Light Rail
sl: Lahka železnica

en: Subway
sl: Podzemna železnica

en: Tramway
sl: Tramvaj

en: Bus
sl: Avtobus

[ctx: @action:button]
en: Show Map
sl: Prikaži zemljevid

en: Select
sl: Izberi

[ctx: @action:button]
en: Load earlier connections
sl: Naloži zgodnejše povezave

en: Still fetching results…
sl: Še vedno pridobivanje rezultatov…

en: Select Journey
sl: Izberi potovanje

[ctx: departure train station]
en: Select Departure Stop
sl: Izberi izhodiščno postajo

[ctx: arrival train station]
en: Select Arrival Stop
sl: Izberi končno postajo

[ctx: departure train station]
en: From:
sl: Od:

[ctx: arrival train station]
en: To:
sl: Za:

en: Swap departure and arrival
sl: Zamenjaj odhod in prihod

[ctx: train or bus departure]
en: Departure
sl: Odhod

[ctx: train or bus arrival]
en: Arrival
sl: Prihod

[ctx: train or bus departure]
en: Departure time
sl: Čas odhoda

[ctx: train or bus arrival]
en: Arrival time
sl: Čas prihoda

en: Search Journey
sl: Išči potovanje

en: Mode of transportation
sl: Način transporta

[ctx: journey query search constraint, description]
en: High speed or intercity trains
sl: Hitri ali intercity vlaki

[ctx: journey query search constraint, description]
en: Regional or local trains
sl: Regionalni ali lokalni vlaki

[ctx: journey query search constraint, description]
en: Rapid transit, metro, trams
sl: Hitri tranzit, podzemska železnica, tramvaji

[ctx: journey query search constraint, description]
en: Local or regional bus services
sl: Lokalni ali regionalni avtobusi

[ctx: journey query search constraint, description]
en: Boats or ferries
sl: Ladje ali trajekti

en: %1 to %2 (%3)
sl: %1 do %2 (%3)

en: Walk (%1)
sl: Hoja (%1)

en: Walk %1 (%2)
sl: Hoja %1 (%2)

en: Wait (%1)
sl: Čakanje (%1)

en: Drive %1 (%2)
sl: Vožnja %1 (%2)

[ctx: @action:button]
en: Show More…
sl: Prikaži več…

en: Direction: %1
sl: Smer: %1

en: Distance: %1
sl: Razdalja: %1

en: Average Speed: %1
sl: Povprečna hitrost: %1

[ctx: Ferry dock, if possible use an abreviation]
en: Dock %1
sl: Pomol %1

en: Show location
sl: Prikaži lokacijo

[ctx: number of switches to another transport]
en: One change | %1 changes
sl[0]: %1 sprememba
sl[1]: %1 spremembi
sl[2]: %1 spremembe
sl[3]: %1 sprememb

en: Click to extend
sl: Klikni za razširitev

en: Flight %1 to %2:
sl: Let iz %1 v %2:

en: Itinerary change
sl: Sprememba itinerarja

en: Live Status
sl: Stanje v živo

en: Stop Location Sharing
sl: Prenehaj deliti prostor

en: Share Location via Matrix
sl: Deli prostor prek Matrixa

en: Share Live Location
sl: Deli žive lokacije

en: Do you really want to share your current location to the Matrix channel %1?
sl: Ali zares želite deliti vaš trenutni prostor s kanalom Matrix %1?

en: Automatically follow on the map
sl: Samodejno sledi zemljevidu

en: Waiting for data…
sl: Čakanje na podatke…

en: Position
sl: Pozicija

en: Journey
sl: Potovanje

en: Daylight Saving Time
sl: Poletni čas

[ctx: opposite to daylight saving time]
en: Standard Time
sl: Standardni čas

en: Entering %1
sl: Vstopanje %1

en: No compatible power sockets: %1
sl: Ni združljivih električnih vtičnic: %1

en: Some incompatible power sockets: %1
sl: Nekaj nezdružljivih električnih vtičnic: %1

en: Some incompatible power plugs: %1
sl: Nekaj nezdružljivih električnih vtikačev: %1

en: Timezone change: %1 (%2)
sl: Sprememba časovnega pasu: %1 (%2)

[ctx: currency conversion rate]
en: Currency: %1 = %2
sl: Valuta: %1 = %2

en: Currency: %1
sl: Valuta: %1

en: People are driving on the right side.
sl: Ljudje vozijo po desni strani.

en: People are driving on the left side.
sl: Ljudje vozijo po levi strani.

en: Type A
sl: Tip A

en: Type B
sl: Tip B

en: Europlug
sl: Evrovtičnica

en: Type D
sl: Tip D

en: Type E
sl: Tip E

en: Schuko
sl: Šuko

en: Type G
sl: Tip G

en: Type H
sl: Tip H

en: Type I
sl: Tip I

en: Type J
sl: Tip J

en: Type K
sl: Tip K

en: Type L
sl: Tip L

en: Type M
sl: Tip M

en: Type N
sl: Tip N

en: Digital Travel Assistant
sl: Digitalni potovalni pomočnik

en: Copyright © The KDE Community
sl: Copyright © Skupnost KDE

[ctx: @info:shell]
en: Open Itinerary on the given page
sl: Odpri itinerar na dani strani

[ctx: @info:shell]
en: Files or URLs to import.
sl: Datoteke ali URL-ji za uvoz.

en: Open File…
sl: Odpri datoteko…

en: Paste
sl: Prilepi

en: Scan Barcode…
sl: Skeniraj črtno kodo…

en: Add from Calendar…
sl: Dodaj iz koledarja…

en: Deutsche Bahn Online Ticket…
sl: Deutsche Bahn spletna vozovnica…

en: SNCF Online Ticket…
sl: SNCF spletna vozovnica…

en: Import Reservation
sl: Uvozi rezervacijo

en: PkPass files (*.pkpass)
sl: Datoteke PkPass (*.pkpass)

en: PDF files (*.pdf)
sl: Datoteke PDF (*.pdf)

en: iCal events (*.ics)
sl: iCal dogodki (*.ics)

en: KDE Itinerary files (*.itinerary)
sl: Datoteke itinerarja KDE (* .itinerary)

en: Export Itinerary Data
sl: Izvoz podatkov itinerarja

en: Import…
sl: Uvozi…

en: Check for Updates
sl: Preveri za posodobitvami

en: Download Maps
sl: Prenesi zemljevide

en: Statistics
sl: Statistika

en: Settings…
sl: Nastavitve…

en: Help
sl: Pomoč

en: Map download finished.
sl: Prenos zemljevidov končan.

en: Platform:
sl: Peron:

en: Occupancy:
sl: Zasedenost:

en: Show indoor map
sl: Prikaži načrt notranjosti

en: Share location…
sl: Deli lokacijo…

[ctx: matrix room type]
en: Invited
sl: Povabljen

[ctx: matrix room type]
en: Favorite Rooms
sl: Priljubljene sobe

[ctx: matrix room type]
en: Direct Messages
sl: Neposredna sporočila

[ctx: matrix room type]
en: Rooms
sl: Sobe

[ctx: matrix room type]
en: Low Priority
sl: Nizka prioriteta

[ctx: matrix room type]
en: Spaces
sl: Prostori

[ctx: @title:tab This isn't the app name, but the English noun]
en: Itinerary
sl: Itinerar

[ctx: @title:tab]
en: Plan Trip
sl: Planiraj potovanje

[ctx: @title:tab]
en: Passes & Programs
sl: Potovalni dokumenti & programi

[ctx: @title:tab]
en: Current Ticket
sl: Trenutna vozovnica

en: Disruption on %1
sl: Prekinitev prometa na %1

en: Changes on %1
sl: Spremembe na %1

en: Delays on %1
sl: Zamude na %1

en: Delayed departure on %1
sl: Zamuda pri odhodu na %1

en: Earlier departure on %1
sl: Zgodnejši odhod na %1

en: Delayed arrival on %1
sl: Zamujen prihod na %1

en: Platform change on %1
sl: Zamenjava perona na %1

[ctx: a train/bus journey canceled by its operator]
en: Trip has been canceled.
sl: Izlet je bil preklican.

[ctx: a train/bus journey canceled by its operator]
en: Arrival has been canceled.
sl: Prihod je bil preklican.

en: New departure time is: %1 (+%2)
sl: Nov čas odhoda je: %1 (+%2)

en: New departure time is: %1 (%2)
sl: Nov čas odhoda je: %1 (%2)

en: New arrival time is: %1 (+%2)
sl: Nov čas prihoda je: %1 (+%2)

en: New departure platform is: %1
sl: Nov peron odhoda je: %1

en: New arrival platform is: %1
sl: Nov peron prihoda je: %1

en: Family name
sl: Družinsko ime

en: Name is case-sensitive.
sl: Ime je občutljivo na male/VELIKE črke.

en: Order number or booking reference
sl: Številka naročilnice ali referenca rezervacije

en: Booking reference
sl: Referenca rezervacije

en: Import Online Ticket
sl: Uvozi spletno vozovnico

en: No ticket found
sl: Ni najdene vozovnice

en: Online Ticket
sl: Spletna vozovnica

en: Search…
sl: Išči…

[ctx: no longer valid tickets]
en: Expired
sl: Pretečeno

[ctx: not yet valid tickets]
en: Future
sl: Bodoče

[ctx: not yet expired tickets]
en: Valid
sl: Veljavno

en: Passes and Programs
sl: Vozovnice in programi

en: Add Program Membership…
sl: Dodaj članstvo v programu…

en: Import bonus or discount program cards or flat rate passes.
sl: Uvozi bonus ali kartice programov zvestobe ali pavšalne vozovnice.

en: Boarding Pass
sl: Vstopni kupon

en: Event Ticket
sl: Vstopnica za dogodek

en: Pass
sl: Vozovnica

en: Name
sl: Ime

en: Number
sl: Številka

en: Program membership number copied to clipboard
sl: Članska številka programa kopirana na odložišče

en: Show program pass
sl: Pokaži vstopni kupon

en: Edit Program Membership
sl: Uredi članstvo v programu

en: Save
sl: Shrani

en: Program name must not be empty.
sl: Ime programa ne sme biti prazno.

en: Membership
sl: Članstvo

en: Member
sl: Član

en: Valid from
sl: Veljavno od

en: Valid until
sl: Veljavno do

en: Valid until time has to be after the valid from time.
sl: Čas do mora biti kasnejši od časa od.

en: Barcode
sl: Črtna koda

en: Program Membership
sl: Članstvo v programu

en: Show Pass
sl: Prikaži prepustnico

en: Walk
sl: Hoja

en: Wait
sl: Čakanje

en: Rented bicycle
sl: Najet bicikelj

en: Rented moped
sl: Najet moped

en: Rented kick scooter
sl: Najet skuter

en: Rented car
sl: Najet avto

en: Bicycle
sl: Bicikelj

en: Car
sl: Avto

en: Public Transport Information Sources
sl: Vir informacij o javnem transportu

en: Global
sl: Globalno

en: 🇪🇺 European Union
sl: 🇪🇺 Evropska unija

en: European Union
sl: Evropska unija

en: Availability unknown
sl: Razpoložljivost neznana

en: Not available
sl: Ni na voljo

en: Currently not available
sl: Trenutno ni na voljo

en: One space | %1 spaces
sl[0]: %1 presledkov
sl[1]: %1 presledek
sl[2]: %1 presledka
sl[3]: %1 presledki

en: Documents and Tickets
sl: Dokumenti in vstopnice

en: Flight from %1 to %2
sl: Let %1 iz %2

en: Train from %1 to %2
sl: Vlak %1 iz %2

en: Bus from %1 to %2
sl: Avtobus %1 iz %2

[ctx: @title]
en: New Restaurant
sl: Nova restavracija

[ctx: @title]
en: Edit Restaurant
sl: Uredi restavracijo

en: Restaurant
sl: Restavracija

[ctx: restaurant name]
en: Name
sl: Ime

[ctx: @title:group]
en: Reservation
sl: Rezervacija

en: Restaurant Reservation
sl: Rezervacija restavracije

[ctx: @title:group]
en: Details
sl: Podrobnosti

en: Start time
sl: Začetni čas

en: End time
sl: Končni čas

en: Party size
sl: Število povabljenih

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Home Country
sl: Država izvora

en: Online Services
sl: Spletne storitve

en: Query Traffic Data
sl: Poizvedi podatke o prometu

en: When enabled, this will query transport provider online services for changes such as delays or gate and platform changes.
sl: Ko je omogočena, bo poizvedba spletnih storitev ponudnika prevoza poizvedovala za spremembe kot so zamude ali spremembe izhodov in peronov.

en: Use insecure services
sl: Uporabljaj storitve brez zagotavljanja varnosti

en: Enabling this will also use online services that do not offer transport encryption. This is not recommended, but might be unavoidable when relying on live data from certain providers.
sl: Če to omogočite, bodo uporabljene tudi spletne storitve, ki ne ponujajo šifrirane komunikacije. To ni priporočljivo, vendar se morda temu ne bo mogoče izogniti pri zagotavljanju sprotnih podatkov nekaterih ponudnikov.

en: Public Transport Information Sources…
sl: Vir informacij o javnem transportu…

en: Weather Forecast
sl: Vremenska napoved

en: Showing weather forecasts will query online services.
sl: Prikazovanje vremenskih napovedi bo poizvedovalo pri spletnih storitvah.

en: Using data from <a href="https://www.met.no/">The Norwegian Meteorological Institute</a> under <a href="https://creativecommons.org/licenses/by/4.0">Creative Commons 4.0 BY International</a> license.
sl: Uporabljam podatke od <a href="https://www.met.no/">Norveškega meteorološkega instituta</a> pod licenco<a href="https://creativecommons.org/licenses/by/4.0">Creative Commons 4.0 BY International</a>.

en: Preload Map Data
sl: Prednaloži podatke zemljevida

en: Enabling this will download maps for all stations and airports for upcoming trips when connected to Wifi network.
sl: Če omogočite to, se bodo v bodoče prenesli zemljevidi vseh postaj in letališč prihodnjih potovanj, kadar je povezan z omrežjem Wifi.

en: Currency Conversion
sl: Zamenjava valut

en: Enabling this will perform online queries for exchange rates to currencies at travel destinations.
sl: Omogočanje tega bo izvajalo poizvedbe o menjalnih tečajih valut na ciljih potovanj.

en: Wikimedia Online Content
sl: Vsebina Wikimedia Online

en: Use additional online content from Wikimedia and Wikidata.
sl: Uporabi dodatne vsebine iz Wiikimedie in Wikidate.

en: Transfer Assistant
sl: Pomočnik prevoza

en: Automatically add transfers
sl: Samodejno dodaj prevoze

en: Automatically fill transfers
sl: Samodejno zapolni prevoze

en: When enabled, this will query transport provider online services automatically for transfer information.
sl: Ko je omogočeno, bo to samodejno poizvedovalo o spletnih storitvah ponudnika za podatke o prevozu.

en: Notifications
sl: Obvestila

en: Configure Notifications…
sl: Konfiguriraj obvestila…

en: Show notifications on lock screen
sl: Pokaži obvestila na zaklenjenem zaslonu

en: Request permissions…
sl: Zahtevaj dovoljenja…

en: Additional permissions are required to show notifications.
sl: Potrebna so dodatna dovoljenja za prikaz obvestil.

en: Notification permissions are available
sl: Dovoljenja za obvestila so na voljo

en: No further action required.
sl: Ni zahtevane dodatne dejavnosti.

en: Onboard Status
sl: Stanje na krovu

en: Additional permissions are required to access the Wi-Fi status.
sl: Potrebna so dodatna dovoljenja za dostop do stanja Wi-Fi.

en: Wi-Fi access for onboard information is available.
sl: Na voljo je dostop do Wi-Fi za informacije na krovu.

en: Wi-Fi is not enabled
sl: Wi-Fi ni omogočen

en: Location service is not enabled
sl: Storitev lokacije ni omogočena

en: Wi-Fi access is not available on this system
sl: Dostop do Wi-Fi ni na voljo na tem sistemu

en: Enable Wi-Fi on your system to access onboard information.
sl: Omogočite Wi-Fi na vašem sistemu za dostop do informacij na krovu.

en: Enable the location service on your device to access onboard information.
sl: Omogočite storitev lokacije na vaši napravi za dostop do informacij na krovu.

en: Onboard information are unfortunately not supported on your device at this time.
sl: Na žalost Informacije niso podprte na vaši napravi ob tem času.

en: Matrix Integration
sl: Integracija z Matrixom

en: Logged in as %1
sl: Prijavljen kot %1

en: Synchronize rooms
sl: Sinhroniziraj sobe

en: Matrix ID
sl: Identifikator za Matrix

en: Password
sl: Geslo

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Log in
sl: Prijavi se

en: Traewelling Integration
sl: Integracija s Traewelling

[ctx: @info]
en: Traewelling is a free check-in service that lets you tell your friends where you are and where you can log your public transit journeys. For more information, visit <a href="https://traewelling.de">traewelling.de</a>
sl: Traewelling je brezplačna storitev za prijavo, ki vam omogoča, da svojim prijateljem sporočite, kje ste in kje lahko beležite svoja potovanja z javnim prevozom. Za več informacij obiščite <a href="https://traewelling.de">traewelling.de</a>

en: Login
sl: Prijava

en: Logout
sl: Odjava

en: Contributing
sl: Pripevali

en: I contribute to OpenStreetMap
sl: Prispevam k OpenStreetMap

en: Enables OSM editing options.
sl: Omogoči možnosti urejanja OSM.

en: Trips
sl: Izleti

en: Distance
sl: Razdalje

en: Hotel nights
sl: Hotelske nočitve

en: Visited countries
sl: Obiskane države

en: Flights
sl: Leti

en: Train rides
sl: Železniški prevozi

en: Bus rides
sl: Avtobusni prevozi

en: Car rides
sl: Avtomobilski prevozi

en: Boat trips
sl: Ladijska potovanja

en: Year
sl: Leto

en: Total
sl: Skupaj

en: Train
sl: Vlak

en: Clear History
sl: Počisti zgodovino

en: Do you really want to remove all previously searched locations?
sl: Ali zares želite odstraniti vse predhodno iskane lokacije?

en: Remove
sl: Odstrani

en: Clear history
sl: Očisti zgodovino

en: Sort by name
sl: Razvrsti po imenu

en: Most recently used
sl: Zadnje uporabljeno

en: Most often used
sl: Največkrat uporabljeno

en: Remove history entry
sl: Odstrani vnos v zgodovino

en: No locations found
sl: Ni najdenih lokacij

en: Edit Ticket
sl: Uredi vstopnico

en: Ticket
sl: Vstopnica

en: Ticket name
sl: Ime vstopnice

en: Ticket name must not be empty.
sl: Ime vstopnice ne sme biti prazno.

en: Delete Ticket
sl: Zbriši vstopnico

en: Do you really want to delete this ticket?
sl: Ali zares želite izbrisati to vstopnico?

en: Class
sl: Razred

[ctx: @title:group]
en: Ticket Barcode
sl: Črtna koda vstopnice

en: Select ticket
sl: Izberi vstopnico

en: Scan barcode…
sl: Skeniraj črtno kodo…

en: Attendee %1
sl: Udeleženec %1

en: Traveler %1
sl: Potnik %1

en: My Itinerary
sl: Moj itinerar

en: Add train trip…
sl: Dodaj izlet z železnico…

en: Add flight…
sl: Dodaj let…

en: Add ferry trip…
sl: Dodaj izlet s trajektom…

en: Add accommodation…
sl: Dodaj nastanitev…

en: Add event…
sl: Dodaj dogodek…

en: Add restaurant…
sl: Dodaj restavracijo…

[ctx: @action:button]
en: Go To Now
sl: Pojdi na Zdaj

[ctx: @action:button]
en: Add trip
sl: Dodaj potovanje

[ctx: @title:group]
en: Add New Trip
sl: Dodaj novo potovanje

en: Delete Trip
sl: Zbriši izlet

en: Do you really want to delete this trip?
sl: Ali res želite izbrisati to potovanje?

en: As GPX file…
sl: Kot datoteko GPX…

en: Export Trip
sl: Izvozi načrt poti

en: Nothing on the itinerary for today.
sl: Nič na itinerarju za danes.

en: Today
sl: Danes

en: Tourist Attraction
sl: Turistična atrakcija

en: Departure
sl: Odhod

en: Departure Time
sl: Čas odhoda

en: Arrival
sl: Prihod

en: Arrival Time
sl: Čas prihoda

[ctx: train coach]
en: Coach: <b>%1</b>
sl: Vagon: <b>%1</b>

[ctx: train class]
en: Class: <b>%1</b>
sl: Razred: <b>%1</b>

en: Edit Train Reservation
sl: Uredi rezervacijo vlaka

en: Change departure station
sl: Spremeni začetno postajo

en: Change arrival station
sl: Spremeni ciljno postajo

[ctx: train departure]
en: Departure
sl: Odhod

[ctx: train station]
en: Station
sl: Postaja

[ctx: train platform]
en: Platform
sl: Peron

[ctx: train arrival]
en: Arrival
sl: Prihod

[ctx: Train seat]
en: Seat
sl: Sedež

[ctx: carriage on a train]
en: Coach
sl: Vagon

[ctx: seating class on a train]
en: Class
sl: Razred

en: Train Ticket
sl: Železniška vozovnica

[ctx: Train departure]
en: Departure
sl: Odhod

en: Additional notes
sl: Dodatne opombe

en: Departure Vehicle Layout
sl: Oblika vozila v odhodu

[ctx: Train arrival]
en: Arrival
sl: Prihod

en: Arrival Vehicle Layout
sl: Oblika vozila v prihodu

[ctx: @action:button]
en: Add to Traewelling
sl: Dodaj na Traewelling

en: Added to Traewelling
sl: Dodano na Traewelling

en: Failed to add to Traewelling
sl: Neuspelo dodajanje na Traewelling

en: Select transfer
sl: Izberi transfer

en: Delete transfer
sl: Izbriši prevoz

en: Select Transfer
sl: Izberi prevoz

en: Depart Now
sl: Odhod zdaj

en: Discard
sl: Zavrzi

en: Bike
sl: Kolo

en: Bike & Ride
sl: Kolo in odpelji se

en: Shared Bikes
sl: Deljenje koles

en: Park & Ride
sl: Parkiraj in odpelji se

en: %1 ends at %2
sl: %1 se konča ob %2

en: Preceding arrival %1 at %2
sl: Predhodni prihod %1 na %2

en: %1 starts at %2
sl: %1 se začne ob %2

en: Following departure %1 from %2
sl: Po odhodu %1 iz %2

en: Trip: %1
sl: Izlet: %1

en: Date: %2 (one day) | Date: %2 (%1 days)
sl[0]: Datum: %2 (%1 dan)
sl[1]: Datum: %2 (%1 dneva)
sl[2]: Datum: %2 (%1 dnevi)
sl[3]: Datum: %2 (%1 dni)

en: %1: some incompatible power sockets (%2)
sl: %1: nekaj nezdružljivih vtičnic (%2)

en: %1: some incompatible power plugs (%2)
sl: %1: nekaj nezdružljivih vtikačev (%2)

en: %1: no compatible power plugs (%2)
sl: %1: nobenih združljivih vtikačev (%2)

en: Currency: %2 | Currencies: %2
sl[0]: Valuta: %2
sl[1]: Valuti: %2
sl[2]: Valute: %2
sl[3]: Valut: %2

en: Edit…
sl: Uredi…

en: Delete trip
sl: Izbriši potovanje

[ctx: @title:window]
en: Add Trip
sl: Dodaj potovanje

[ctx: @title:window]
en: Edit Trip
sl: Uredi potovanje

[ctx: @label:textbox]
en: Trip name:
sl: Ime potovanja:

en: Address:
sl: Naslov:

[ctx: @title:window]
en: Merge Trips
sl: Zlij potovanja

en: Merge with:
sl: Zlij z:

[ctx: @action:button]
en: Merge
sl: Zlij

[ctx: @title:group]
en: Add to Trip
sl: Dodaj na potovanje

en: Do you really want to delete the trip '%1'?
sl: Ali res želite izbrisati potovanje '%1'?

en: One day | %1 days
sl[0]: %1 dni
sl[1]: %1 dan
sl[2]: %1 dneva
sl[3]: %1 dni

en: Some incompatible power sockets (%1)
sl: Nekaj nezdružljivih električnih vtičnic: (%1)

en: Some incompatible power plugs (%1)
sl: Nekaj nezdružljivih električnih vtikačev: (%1)

en: No compatible power plugs (%1)
sl: Nobenih združljivih vtikačev (%1)

en: Show map…
sl: Prikaži zemljevid…

en: Import
sl: Uvozi

en: Add
sl: Dodaj

en: Cost
sl: Strošek

en: Rename…
sl: Preimenuj…

en: Merge trips…
sl: Zlij potovanja…

en: Split trip…
sl: Razcepi potovanje…

en: New Trip
sl: Novo potovanje

en: Add to Trip
sl: Dodaj na potovanje

en: Trip name must not be empty.
sl: Ime potovanja ne sme biti prazno.

en: Add to:
sl: Dodaj na:

en: A trip must be selected.
sl: Potovanje mora biti izbrano.

[ctx: @title:window]
en: Trips
sl: Potovanja

[ctx: List section header]
en: Past trips
sl: Pretekla potovanja

[ctx: List section header]
en: Future trips
sl: Bodoča potovanja

[ctx: List section header]
en: Current trip
sl: Trenutno potovanje

en: Upcoming
sl: Prihajajoče

en: No trips added yet.
sl: Ni dodanih še nobenih potovanj.

[ctx: @title:window]
en: Split Trip
sl: Razcepi potovanje

[ctx: @label:textbox]
en: New Trip name:
sl: Novo ime potovanja:

[ctx: @title:group]
en: Sections
sl: Razdelki

[ctx: @action:button]
en: Split trip
sl: Razcepi potovanje

en: Vehicle Layout
sl: Oblika vozila

en: First class
sl: Prvi razred

en: Second class
sl: Drugi razred

en: First/second class
sl: Prvi/drugi razred

en: Unknown class
sl: Neznani razred

[ctx: train coach]
en: Coach %1
sl: Vagon %1

[ctx: train coach type]
en: Sleeping car
sl: Spalni vagon

[ctx: train coach type]
en: Couchette car
sl: Vagon couchette

[ctx: train coach type]
en: Restaurant car
sl: Jedilni vagon

[ctx: train coach type]
en: Car transport car
sl: Vozilo za prevoz avtomobilov

en: Departure: %1
sl: Odhod: %1

en: Arrival: %1
sl: Prihod: %1

en: Platform: %1
sl: Peron: %1

en: Coach: %1 Seat: %2
sl: Vagon: %1 Sedež: %2

en: No vehicle layout information available.
sl: Podatki o postavitvi vlaka niso na voljo.

en: Welcome!
sl: Dobrodošli!

en: How to import data?
sl: Kako uvoziti podatke?

en: <p>There's a number of ways to import data into KDE Itinerary:<ul><li>Directly opening PDF tickets or Apple Wallet passes.</li><li>From the Android calendar, for entries made via the KMail or Nextcloud Itinerary plugins, and synced using DAVx⁵.</li><li>Via KDE Connect from the KMail Itinerary plugin.</li><li>By scanning boarding pass barcodes and pasting their content.</li></p>
sl: <p>Obstaja več načinov za uvoz podatkov v načrt poti KDE Itinerary:<ul><li>Neposredno odpiranje vstopnic PDF ali prepustnic za Apple Wallet.</li><li>Iz koledarja Android, za vnose, opravljene prek KMaila, Nextclouda oz. vtičnikov za plan poti v Thunderbirdu in sinhronizirani z uporabo Davx⁵.</li><li>Prek KDE Connect iz vtičnika KMail Itinerary.</li><li>S skeniranjem črtnih kod vstopnih kart in lepljenjem njihove vsebine.</li></p>

en: Check the settings!
sl: Preverite nastavitve!

en: KDE Itinerary has all features disabled by default that require online access, such as retrieving live traffic data or weather forecasts. You therefore might want to review these settings. While you are at it, you might want to configure your home location to enable the transfer assistant to automatically suggests ways to your next departure station or airport.
sl: KDE Itinerary ima privzeto onemogočene vse funkcije, ki zahtevajo dostop do interneta, kot je nalaganje sprotnih podatkov o prometu ali vremenske napovedi. Zato bi morda želeli najprej pregledati te nastavitve. Medtem to počnete, si boste morda želeli nastaviti domačo stran, ki vam bo omogočila pomočnika za prevoz, da samodejno predlaga poti do vaše naslednje odhodne postaje ali letališča.

en: More information
sl: Več informacij

en: For more information about KDE Itinerary check out the <a href="https://community.kde.org/KDE_PIM/KDE_Itinerary">wiki page</a>.
sl: Za več informacij o KDE Itinerary, si oglejte <a href="https://community.kde.org/KDE_PIM/KDE_Itinerary">wiki stran</a>.

en: Got it!
sl: Razumem!

en: Syncing…
sl: Sinhroniziranje…

en: This server does not support logging in using a password
sl: Ta strežnik ne podpira prijav z geslom

en: Logging in
sl: Prijavljanje

[ctx: Airline Flightnumber from Airport to Airport on Date]
en: %1%2 from %3 to %4 on %5
sl: %1%2 od %3 do %4 na %5
