jclic - en to ca translation catalogue (25 entries)

note: #JClic main messages
en: time
ca: temps

en: score
ca: puntuació

en: Skin
ca: Aparença

en: Next
ca: Següent

en: Next activity
ca: Activitat següent

en: Previous
ca: Anterior

en: Previous activity
ca: Activitat anterior

en: Restart
ca: Reinicia

en: Restart activity
ca: Reinicia l'attivitat

en: Information
ca: Informació

en: Project
ca: Projecte

en: languages
ca: llengües

en: language
ca: llengua

[ctx: about_window_close_button]
en: Return
ca: Retorn

en: About
ca: Quant a

en: Report
ca: Informe

en: View in browser
ca: Veure-ho al navegador

en: No activities reported!
ca: Activitats no registrades

en: Time
ca: Temps

en: Error initializing QuickTime!
ca: Error inicialitzant QuickTime

en: Open URL...
ca: Obri l'URL...

en: Open file...
ca: Obri el fitxer...

en: Please enter the URL to the resource to be loaded.
ca: Per favor, introdueix l'URK del recurs que vols baixar

en: Error executing the command:
ca: Error executant el comandament

en: Move the selected element down
ca: Mou l'element seleccionat cap avall
