jclic - en to cs translation catalogue (175 entries)

note: #JClic main messages
en: time
cs: čas

en: tries
cs: pokusů

en: score
cs: skóre

en: Skin
cs: Motiv

en: Next
cs: Další

en: Next activity
cs: Další aktivita

en: Previous
cs: Předchozí

en: Previous activity
cs: Předchozí aktivita

en: Restart
cs: Spustit znovu

en: Restart activity
cs: Restartovat aktivitu

en: Information
cs: Informace

en: Project
cs: Projekt

en: languages
cs: jazyky

en: language
cs: jazyk

[ctx: about_window_close_button]
en: Return
cs: Návrat

en: About
cs: O aplikaci

en: User reports
cs: Uživatelská sestava

en: Report
cs: Sestava

en: View in browser
cs: Zobrazit v prohlížeči

en: No activities reported!
cs: Nebyly nahlášeny žádné aktivity!

en: Report not registered in any DB
cs: Zpráva není zaregistrována v žádné DB

en: Time
cs: Čas

en: Error loading sequence
cs: Chyba při načítání sekvence

en: Error initializing QuickTime!
cs: Chyba při inicializaci QuickTime!

en: Open URL...
cs: Otevřít URL...

en: Open file...
cs: Otevřít soubor...

en: Please enter the URL to the resource to be loaded.
cs: Zadejte prosím URL zdroje, který má být načten.

en: Error executing the command:
cs: Chyba při provádění příkazu:

en: Move the selected element down
cs: Přesunout vybraný prvek dolů

en: Move the selected element up
cs: Přesunout vybraný prvek nahoru

en: Move down
cs: Posunout dolů

en: Move up
cs: Posunout nahoru

en: Image files (*.gif, *.jpg, *.png, *.bmp, *.ico)
cs: Soubory obrázků (*.gif, *.jpg, *.png, *.bmp, *.ico)

en: PNG images
cs: PNG obrázky

en: JPG images
cs: JPG obrázky

en: GIF images
cs: GIF obrázky

en: URL-based files are read-only.
cs: Soubory založené na URL jsou určeny pouze pro čtení.

en: Clic 3.0 packages (*.pac, *.pcc)
cs: Clic 3.0 balíčky (*.pac, *.pcc)

en: All files
cs: Všechny soubory

en: JClic and Clic 3.0 projects (*.jclic, *.jclic.zip, *.pac, *.pcc)
cs: JClic a Clic 3.0 projekty (*.jclic, *.jclic.zip, *.pac, *.pcc)

en: JClic projects (*.jclic, *.jclic.zip)
cs: JClic projekty (*.jclic, *.jclic.zip)

en: Clic 3.0 compact packages (*.pcc)
cs: Clic 3.0 kompaktní balíčky (*.pcc)

en: Clic 3.0 open packages (*.pac)
cs: Clic 3.0 otevřené balíčky (*.pac)

en: JClic compressed projects (*.jclic.zip)
cs: JClic zkomprimované projekty (*.jclic.zip)

en: JClic projects (*.jclic)
cs: JClic projekty (*.jclic)

en: Multimedia system
cs: Systém multimédií

en: Level
cs: Úroveň

en: Area
cs: Oblast

en: Actions done:
cs: Provedené akce:

en: Project:
cs: Projekt:

en: Total:
cs: Celkem:

en: Projects:
cs: Projekty:

en: Session:
cs: Sezení:

en: For security reasons, execution of external programs is disabled in JClic applets.
cs: Spouštění externích aplikací je v appletech JClic zakázáno z bezpečnostních důvodů.

en: Error starting activity!
cs: Chyba při spouštění aktivity!

en: Error loading project
cs: Chyba při načítání projektu

en: Error playing media!
cs: Chyba při přehrávání média!

en: Activity finished!
cs: Aktivita dokončena!

en: Playing media
cs: Přehrávaná média

en: Activity running
cs: Běžící aktivita

en: Activity ready
cs: Aktivita připravena

en: Initializing...
cs: Probíhá inicializace...

en: Preparing media
cs: Připravuje se médium

en: Error loading activity
cs: Chyba při načítání

en: Loading activity
cs: Načítá se aktivita

en: Loading project...
cs: Načítá se projekt...

en: Ready
cs: Připraven

en: Error loading file
cs: Chyba při načítání souboru

en: Error saving file!
cs: Chyba při ukládání souboru!

en: Error opening file!
cs: Chyba při otevírání souboru!

en: Session started:
cs: Sezení spuštěno:

en: Score
cs: Skóre

en: Actions
cs: Akce

[ctx: report_lb_activity]
en: Activity
cs: Aktivita

en: Sequence
cs: Sekvence

en: Global score:
cs: Celkové skóre:

en: Total time on activities:
cs: Celkový čas aktivit:

en: Activities ok:
cs: Aktivity ok:

en: Activities done:
cs: Dokončené aktivity:

en: Sequences:
cs: Sekvence:

en: Report system:
cs: Systém zprávy:

en: User:
cs: Uživatel:

en: Activity not finished
cs: Činnost nebyla dokončena

en: Additional information
cs: Další informace

en: Help
cs: Nápověda

en: Help about this activity
cs: Nápověda k této činnosti

en: Sounds
cs: Zvuky

en: Enable/disable sounds
cs: Zapnout/vypnout zvuky

en: System
cs: Systém

en: Total memory
cs: Celková paměť

en: Free memory
cs: Volná paměť

en: Java home
cs: Java domov

en: Java virtual machine
cs: Virtuální stroj Java

en: Java version
cs: Verze Javy

en: Operating system
cs: Operační systém

en: Version
cs: Verze

en: Descriptors
cs: Popisovače

en: Description
cs: Popisek

en: History
cs: Historie

en: Organizations
cs: Organizace

en: Organization
cs: Organizace

en: Authors
cs: Autoři

en: Author
cs: Tvůrce

[ctx: about_window_lb_activity]
en: Activity
cs: Aktivita

en: Return to activity
cs: Návrat k aktivitě

en: Help window
cs: Okno nápovědy

en: Reports
cs: Sestavy

en: JClic project installers (*.jclic.inst)
cs: JClic instalátory projektů (*jclic.inst)

en: No users defined in the reports database!
cs: V databázi sestav nejsou vytvořeni žádní uživatelé!

en: No users defined for this group in the reports database!
cs: V této databázi sestav nejsou vytvořeni žádní uživatelé!

en: New user...
cs: Nový uživatel...

en: Create a new user in the reports database
cs: Vytvořit nového uživatele v databázi sestav

en: Error creating new user!
cs: Chyba při vytvářní nového uživatele!

en: User identification for the reports database
cs: Identifikace uživatele v databázi sestav

en: Please select your name:
cs: Prosím, zadejte své jméno:

en: User identification
cs: Identifikace uživatele

en: Name:
cs: Jméno:

en: Login:
cs: Přihlašovací jméno:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Confirm password:
cs: Potvrdit heslo:

en: Creation of a new user:
cs: Vytvoření nového uživatele:

en: Incorrect data!
cs: Chybná data!

en: Generic
cs: Obecný

en: Create a new group...
cs: Vytvořit novou skupinu...

en: Error creating the new group!
cs: Chyba při vytváření nové skupiny!

en: Please select your group:
cs: Prosím, vyberte svou skupinu:

en: Creation of a new users group:
cs: Vytvoření nové skupiny uživatelů:

en: Missing user ID or incorrect password.
cs: Chybí ID uživatele nebo heslo je chybné.

en: This account is password-protected.
cs: Tento účet je chráněn heslem.

en: Error initializing report system.
cs: Chyba při inicializaci systému sestav.

en: not connected
cs: nepřipojeno

en: Error creating reports agent
cs: Chyba při vytváření agenta sestav

[ctx: action_return_caption]
en: Return
cs: Zpět

en: Return to the last menu
cs: Zpět do poslední nabídky

en: Sounds (*.wav, *.mp3, *.ogg, *.au, *.aiff)
cs: Zvuky (*.wav, *.mp3, *.ogg, *.au, *.aiff)

en: MIDI files (*.mid)
cs: MIDI soubory (*.mid)

en: Video files (*.avi, *.mov, *.mpeg)
cs: Video soubory (*.avi, *.mov, *.mpeg)

en: Flash 2.0 files (*.swf)
cs: Flash 2.0 soubory (*.swf)

en: Skins (*.xml)
cs: Motivy (*.xml)

en: All media files
cs: Všechny soubory médií

en: The file
cs: Soubor

en: is out of the current project's folder.
cs: je mimo aktuální složku projektu.

en: It's advisable to have all the files in the same folder.
cs: Doporučuje se mít všechny soubory ve stejné složce.

en: Do you want to copy the selected file to the project's folder?
cs: Chce zkopírovat vybrané soubory do projektové složky?

en: Copying file
cs: Kopíruje se soubor

en: Loading
cs: Načítá se

en: Bad identifier!
cs: Špatný identifikátor!

en: This identifier already exists in the database!
cs: Tento identifikátor v databázi již existuje!

en: Bad name!
cs: Špatné jméno!

en: Passwords don't match!
cs: Hesla nesouhlasí!

en: Error connecting to the reports database!
cs: Chyba při připojování se k databázi sestav!

en: EXIT: At this point, the program will exit.
cs: KONEC: Nyní bude program ukončen.

en: At this point the program will jump to the project:
cs: Nyní program přejde k projektu:

en: Image
cs: Obrázek

en: Digital audio
cs: Digitální zvuk

en: MIDI file
cs: MIDI soubor

en: XML file
cs: XML soubor

en: Animation
cs: Animace

en: Digital video
cs: Digitální video

en: TrueType font
cs: Písmo TrueType

en: JClic project
cs: JClic projekt

en: JClic project installer script
cs: JClic skript instalátoru projektu

en: Unknown
cs: Neznámý

en: animated
cs: animovaný

en: Fonts (*.ttf)
cs: Písma (*.ttf)

en: HTML documents (*.htm, *.html)
cs: HTML dokumenty (*.htm, *.html)

en: With the support of:
cs: S podporou:

en: System information
cs: Informace o systému

en: Current project info
cs: Informace o aktuálním projektu

en: Current session results
cs: Výsledky aktuálního sezení

en: This product includes software developed by:
cs: Tento produkt obsahuje software vyvinutý:

en: Saving project...
cs: Ukládání projektu...

en: Text files (*.txt)
cs: Textové soubory (*.txt)

note: #Translation credits displayed on the about window, in HTML format
en: English version, by The JClic team
cs: Anglická verze od JClic týmu

note: #Abstract of the GPL license, version 2.0, as shown on the About window
en: This program is free software; you can redistribute it and/or  modify it under the terms of the GNU General Public License  as published by the Free Software Foundation; either version 2  of the License, or (at your option) any later version.<br>&nbsp;<BR>This program is distributed in the hope that it will be useful,  but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of  MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the  <a href\="http\://www.gnu.org/copyleft/gpl.html">GNU General Public License</a>  for more details.
cs: Tento program je svobodný software; můžete ho předávat a/nebo upravovat podle podmínek GNU General Public License, kterou vydala Free Software Foundation; buď verze 2 této licence, nebo (podle vaší volby) některou další verzí.<br>&nbsp;
    <BR>Tento program je šířen v naději, že bude užitečný, ale BEZ JAKÉKOLI ZÁRUKY; neposkytuje se ani odvozená záruka
    PRODEJNOSTI nebo VHODNOSTI PRO URČITÝ ÚČEL. Podívejte se na <a href\="http\://www.gnu.org/copyleft/gpl.html">GNU General Public License</a> pro další detaily.
