jclic - en to he translation catalogue (137 entries)

note: #JClic main messages
en: time
he: זמן

en: tries
he: נסיונות

en: score
he: ניקוד

en: Skin
he: מעטפת

en: Next
he: הבא

en: Next activity
he: הפעילות הבאה

en: Previous
he: הקודם

en: Previous activity
he: הפעילות הקודמת

en: Restart
he: התחל מחדש

en: Restart activity
he: התחל פעילות מחדש

en: Information
he: מידע

en: Project
he: פרוייקט

en: languages
he: שפות

en: language
he: שפה

en: About
he: אודות

en: User reports
he: דוחות משתמש

en: Report
he: דוח

en: View in browser
he: הצג בדפדפן

en: No activities reported!
he: לא דווחו פעילויות!

en: Report not registered in any DB
he: הדיווח אינו רשום במסד נתונים כלשהו

en: Time
he: שעה

en: Error loading sequence
he: שגיאה בטעינת הרצף

en: Error initializing QuickTime!
he: שגיאה בהפעלת QuickTime!

en: Open URL...
he: פתח קישור...

en: Open file...
he: פתח קובץ...

en: Please enter the URL to the resource to be loaded.
he: נא הזן את כתובת המשאב לטעינה

en: Error executing the command:
he: שגיאה בהפעלת הפקודה:

en: Move the selected element down
he: העבר את הרכיב הנבחר מטה

en: Move the selected element up
he: העבר את הרכיב הנבחר מעלה

en: Move down
he: העבר מטה

en: Move up
he: העבר מעלה

en: Image files (*.gif, *.jpg, *.png, *.bmp, *.ico)
he: קבצי תמונה (*.gif, *.jpg, *.png, *.bmp, *.ico)

en: PNG images
he: תמונות PNG

en: JPG images
he: תמונות JPG

en: GIF images
he: תמונות GIF

en: URL-based files are read-only.
he: קבצים מבוססי כתובת הינם לקריאה בלבד.

en: Clic 3.0 packages (*.pac, *.pcc)
he: חבילות Clic 3.0 (*.pac, *.pcc)

en: All files
he: כל הקבצים

en: JClic and Clic 3.0 projects (*.jclic, *.jclic.zip, *.pac, *.pcc)
he: פרוייקטים של JClic ו-Clic 3.0 (*.jclic, *.jclic.zip, *.pac, *.pcc)

en: JClic projects (*.jclic, *.jclic.zip)
he: פרוייקטים של JClic (*.jclic, *.jclic.zip)

en: Clic 3.0 compact packages (*.pcc)
he: חבילות חסכוניות של Clic 3.0 (*.pcc)

en: Clic 3.0 open packages (*.pac)
he: חבילות פתוחות של Clic 3.0 (*.pac)

en: JClic compressed projects (*.jclic.zip)
he: חבילות דחוסות של JClic (*.jclic.zip)

en: JClic projects (*.jclic)
he: פרוייקטים של JClic (*.jclic)

en: Multimedia system
he: מערכת מולטימדיה

en: Level
he: רמה

en: Area
he: אזור

en: Actions done:
he: פעולות שבוצעו:

en: Project:
he: פרוייקט:

en: Total:
he: סך הכל:

en: Projects:
he: פרוייקטים:

en: Session:
he: הפעלה:

en: For security reasons, execution of external programs is disabled in JClic applets.
he: מטעמי בטיחות, הפעלת תוכנות חיצוניות מבוטלת ביישומוני JClic.

en: Error starting activity!
he: שגיאה בהתחלת הפעילות!

en: Error loading project
he: שגיאה בטעינת הפרוייקט

en: Error playing media!
he: שגיאה בנגינת המדיה!

en: Activity finished!
he: הפעילות הסתיימה!

en: Playing media
he: מנגן מדיה

en: Activity running
he: פעילות שרצה

en: Activity ready
he: פעילות מוכנה

en: Initializing...
he: מתחיל...

en: Preparing media
he: מכין את המדיה

en: Error loading activity
he: שגיאה בטעינת הפעילות

en: Loading activity
he: טוען פעילות

en: Loading project...
he: טוען פרוייקט...

en: Ready
he: מוכן

en: Error loading file
he: שגיאה בטעינת קובץ

en: Error saving file!
he: שגיאה בשמירת קובץ!

en: Error opening file!
he: שגיאה בפתיחת קובץ!

en: Session started:
he: הפעלה החלה:

en: Score
he: ניקוד

en: Actions
he: פעולות

en: Ok
he: אישור

[ctx: report_lb_activity]
en: Activity
he: פעילות

en: Sequence
he: רצף

en: Global score:
he: ניקוד כללי:

en: Total time on activities:
he: משך הפעילויות המצטבר:

en: Activities ok:
he: פעילויות מאושרות:

en: Activities done:
he: פעילויות שהושלמו:

en: Sequences:
he: רצפים:

en: Report system:
he: מערכת דוחות:

en: User:
he: משתמש:

en: Activity not finished
he: פעילות לא הסתיימה

en: Additional information
he: מידע נוסף

en: Help
he: עזרה

en: Help about this activity
he: עזרה על פעילות זו

en: Sounds
he: צלילים

en: Enable/disable sounds
he: הפעל/בטל צלילים

en: System
he: מערכת

en: Total memory
he: זכרון כולל

en: Free memory
he: זכרון פנוי

en: Java home
he: עמוד הבית של ג'אווה

en: Java virtual machine
he: סביבת ג'אווה וירטאולית

en: Java version
he: גירסת הג'אווה

en: Operating system
he: מערכת הפעלה

en: Version
he: גירסה

en: Descriptors
he: המתארים

en: Description
he: תיאור

en: History
he: היסטוריה

en: Organizations
he: ארגונים

en: Organization
he: ארגון

en: Authors
he: מחברים

en: Author
he: מחבר

[ctx: about_window_lb_activity]
en: Activity
he: פעילות

en: Return to activity
he: חזור לפעילות

en: Help window
he: חלון עזרה

en: Reports
he: דוחות

en: JClic project installers (*.jclic.inst)
he: חבילות התקנת פרוייקט JClic  (*.jclic.inst)

en: No users defined in the reports database!
he: אין משתמשים שהוגדרו בבסיס נתוני הדוחות!

en: No users defined for this group in the reports database!
he: אין משתמשים שהוגדרו בקבוצה זו של בסיס נתוני הדוחות!

en: New user...
he: משתמש חדש...

en: Create a new user in the reports database
he: צור משתמש חדש בבסיס נתוני הדוחות

en: Error creating new user!
he: תקלה ביצירת משתמש חדש!

en: User identification for the reports database
he: זיהוי משתמש לבסיס נתוני הדוחות

en: Please select your name:
he: אנא בחר את שמך:

en: User identification
he: זיהוי משתמש

en: Name:
he: שם:

en: Login:
he: התחבר:

en: Password:
he: סיסמא:

en: Confirm password:
he: אימות סיסמא:

en: Creation of a new user:
he: יצירת משתמש חדש:

en: Incorrect data!
he: נתונים שגויים!

en: Generic
he: כללי

en: Create a new group...
he: צור קבוצה חדשה...

en: Error creating the new group!
he: תקלה ביצירת קבוצה חדשה!

en: Please select your group:
he: אנא בחר את הקבוצה שלך:

en: Creation of a new users group:
he: יצירת קבוצת משתמשים חדשה:

en: Missing user ID or incorrect password.
he: חסר קוד משתמש או סיסמא לא נכונה.

en: This account is password-protected.
he: חשבון זה מוגן על ידי סיסמא.

en: Error initializing report system.
he: תקלה באתחול מערכת הדוחות.

en: not connected
he: לא מחובר

[ctx: action_return_caption]
en: Return
he: חזור

en: Return to the last menu
he: חזור לתפריט האחרון

en: Sounds (*.wav, *.mp3, *.ogg, *.au, *.aiff)
he: צלילים (*.wav, *.mp3, *.ogg, *.au, *.aiff)

en: MIDI files (*.mid)
he: קבצי MIDI (*.mid)

en: Video files (*.avi, *.mov, *.mpeg)
he: קבצי וידאו (*.avi, *.mov, *.mpeg)

en: Flash 2.0 files (*.swf)
he: קבצי Flash (*.swf)
