jclic - en to nl translation catalogue (164 entries)

note: #JClic main messages
en: time
nl: tijd

en: tries
nl: pogingen

en: score
nl: punten

en: Skin
nl: Achtergrond

en: Next
nl: Volgende

en: Next activity
nl: Volgende activiteit

en: Previous
nl: Vorige

en: Previous activity
nl: Vorige activiteit

en: Restart
nl: Herstarten

en: Restart activity
nl: Herstart activiteit

en: Information
nl: Informatie

en: languages
nl: talen

en: language
nl: taal

[ctx: about_window_close_button]
en: Return
nl: Terug

en: About
nl: Informatie

en: User reports
nl: Gebruikers rapport

en: Report
nl: Rapport

en: View in browser
nl: Bekijken in browser

en: No activities reported!
nl: Geen activiteiten gerapporteerd!

en: Report not registered in any DB
nl: Rapport niet geregistreerd in een DB

en: Time
nl: Tijd

en: Error loading sequence
nl: Fout tijdens het laden

en: Error initializing QuickTime!
nl: Fout bij starten QuickTime!

en: messages/checkmedia.html
nl: berichten/testmedia.html

en: Open URL...
nl: URL-adres openen...

en: Open file...
nl: Bestand openen...

en: Please enter the URL to the resource to be loaded.
nl: Voer URL van de bron in.

en: Error executing the command:
nl: Fout tijdens de uitvoering van het commando:

en: Move the selected element down
nl: Het geselecteerd element omlaag

en: Move the selected element up
nl: Het geselecteerd element omhoog

en: Move down
nl: Omlaag

en: Move up
nl: Omhoog

en: Image files (*.gif, *.jpg, *.png, *.bmp, *.ico)
nl: Afbeeldingen (*.gif, *.jpg, *.png, *.bmp, *.ico)

en: PNG images
nl: PNG afbeeldingen

en: JPG images
nl: JPG afbeeldingen

en: GIF images
nl: GIF afbeeldingen

en: URL-based files are read-only.
nl: URL-bestanden zijn read-only.

en: All files
nl: Alle bestanden

en: JClic and Clic 3.0 projects (*.jclic, *.jclic.zip, *.pac, *.pcc)
nl: JClic en Clic 3.0 projecten (*.jclic, *.jclic.zip, *.pac, *.pcc)

en: JClic projects (*.jclic, *.jclic.zip)
nl: JClic projecten (*.jclic, *.jclic.zip)

en: JClic compressed projects (*.jclic.zip)
nl: JClic compressed projecten (*.jclic.zip)

en: JClic projects (*.jclic)
nl: JClic projecten (*.jclic)

en: Multimedia system
nl: Multimedia systeem

en: Level
nl: Niveau

en: Area
nl: Gebied

en: Actions done:
nl: Einde activiteiten:

en: Total:
nl: Totaal:

en: Projects:
nl: Projecten:

en: Session:
nl: Reeks:

en: For security reasons, execution of external programs is disabled in JClic applets.
nl: Starten van externe programma's is uitgeschakeld om veiligheidsredenen.

en: Error starting activity!
nl: Fout bij het starten van een activiteit!

en: Error loading project
nl: Fout bij laden van het project

en: Error playing media!
nl: Fout bij het afspelen van media!

en: Activity finished!
nl: Einde activiteit!

en: Playing media
nl: Madia afspelen

en: Activity running
nl: Activiteit gestart

en: Activity ready
nl: Activiteit klaar

en: Initializing...
nl: Initialiseren...

en: Preparing media
nl: Media voorbereiden

en: Error loading activity
nl: Fout bij het laden van een activiteit

en: Loading activity
nl: Activiteit laden

en: Loading project...
nl: Project laden...

en: Ready
nl: Gereed

en: Error loading file
nl: Fout tijdens laden bestand

en: Error saving file!
nl: Fout tijdens opslaan bestand!

en: Error opening file!
nl: Fout bij openen bestand!

en: Session started:
nl: Reeks gestart:

en: Score
nl: Punten

en: Actions
nl: Acties

[ctx: report_lb_activity]
en: Activity
nl: Activiteit

en: Sequence
nl: Volgorde

en: Global score:
nl: Puntentotaal:

en: Total time on activities:
nl: Totale tijd activiteiten:

en: Activities ok:
nl: Activiteiten ok:

en: Activities done:
nl: Activiteiten klaar:

en: Sequences:
nl: Reeksen:

en: Report system:
nl: Rapporteer systeem:

en: User:
nl: Gebruiker:

en: Activity not finished
nl: Activiteit nog niet gedaan

en: Additional information
nl: Verdere informatie

en: Help about this activity
nl: Help bij deze activiteit

en: Sounds
nl: Geluiden

en: Enable/disable sounds
nl: Geluid aan/uit

en: System
nl: Systeem

en: Total memory
nl: Totaal geheugen

en: Free memory
nl: Beschikbaar geheugen

en: Java version
nl: Java-versie

en: Operating system
nl: Besturingssysteem

en: Version
nl: Versie

en: Descriptors
nl: Beschrijvingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: History
nl: Geschiedenis

en: Organizations
nl: Organisaties

en: Organization
nl: Organisatie

en: Authors
nl: Auteurs

en: Author
nl: Auteur

[ctx: about_window_lb_activity]
en: Activity
nl: Activiteit

en: Return to activity
nl: Terug naar activiteit

en: Help window
nl: Help venster

en: Reports
nl: Rapporten

en: No users defined in the reports database!
nl: Geen gebruikers gedefinieerd in de rapporten database!

en: No users defined for this group in the reports database!
nl: Geen gebruikers gedefinieerd voor deze groep in de rapporten database!

en: New user...
nl: Nieuwe gebruiker...

en: Create a new user in the reports database
nl: Maak een nieuwe gebruiker in de rapporten database

en: Error creating new user!
nl: Fout bij het maken van een gebruiker!

en: User identification for the reports database
nl: Identificatie van de gebruiker in de rapporten database

en: Please select your name:
nl: Kies uw naam:

en: User identification
nl: Identificatie van de gebruiker

en: Name:
nl: Naam:

en: Login:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Confirm password:
nl: Bevestig wachtwoord:

en: Creation of a new user:
nl: Aanmaken nieuwe gebruiker:

en: Incorrect data!
nl: Verkeerde gegevens!

en: Generic
nl: Algemeen

en: Create a new group...
nl: Maak een nieuwe groep...

en: Error creating the new group!
nl: Fout bij het maken van een nieuwe groep

en: Please select your group:
nl: Kies groep:

en: Creation of a new users group:
nl: Maken van een nieuwe gebruikersgroep:

en: Missing user ID or incorrect password.
nl: Gebruikers identificatie verkeerd of ontbreekt.

en: This account is password-protected.
nl: Deze aanmelding is beveiligd met een wachtwoord.

en: Error initializing report system.
nl: Fout bij het initialiseren van het rapport systeem.

en: not connected
nl: Niet verbonden

en: Error creating reports agent
nl: Fout bij het aanmaken van het rapport

[ctx: action_return_caption]
en: Return
nl: Vorige

en: Return to the last menu
nl: Vorig menu

en: Sounds (*.wav, *.mp3, *.ogg, *.au, *.aiff)
nl: Geluiden (*.wav, *.mp3, *.ogg, *.au, *.aiff)

en: MIDI files (*.mid)
nl: MIDI bestanden (*.mid)

en: Video files (*.avi, *.mov, *.mpeg)
nl: Video bestanden (*.avi, *.mov, *.mpeg)

en: Flash 2.0 files (*.swf)
nl: Flash 2.0 bestanden (*.swf)

en: All media files
nl: Alle mediabestanden

en: The file
nl: Het bestand

en: is out of the current project's folder.
nl: is buiten de map van het huidig project.

en: It's advisable to have all the files in the same folder.
nl: Het is gemakkelijk als alle bestanden in dezelfde map zitten.

en: Do you want to copy the selected file to the project's folder?
nl: Wil je een kopie van het gekozen bestand in de map van het project?

en: Copying file
nl: Bestand kopiëren

en: Loading
nl: Laden

en: Bad identifier!
nl: Verkeerde identificatie!

en: This identifier already exists in the database!
nl: Deze identificatie bestaat reeds in de database!

en: Bad name!
nl: Verkeerde naam!

en: Passwords don't match!
nl: De wachtwoorden komen niet overeen!

en: Error connecting to the reports database!
nl: Fout bij het verbinden met de rapporten database!

en: EXIT: At this point, the program will exit.
nl: EXIT: Nu zal het programma stoppen.

en: At this point the program will jump to the project:
nl: Nu zal het programma naar het project gaan:

en: Image
nl: Afbeelding

en: MIDI file
nl: MIDI bestand

en: XML file
nl: XML-bestand

en: Animation
nl: Animatie

en: TrueType font
nl: TrueType lettertype

en: JClic project installer script
nl: JClic project installeer script

en: Unknown
nl: Onbekend

en: animated
nl: geanimeerd

en: Fonts (*.ttf)
nl: Lettertypen (*.ttf)

en: HTML documents (*.htm, *.html)
nl: HTML documenten (*.htm, *.html)

en: about/credits.html
nl: info/credits.html

en: about/license.html
nl: info/license.html

en: With the support of:
nl: Met ondersteuning van:

en: System information
nl: Systeem informatie

en: Current project info
nl: Huidig project informatie

en: Current session results
nl: Huidige reeksresultaten

en: This product includes software developed by:
nl: Dit product bevat software ontwikkeld door:

en: Saving project...
nl: Project bewaren...

en: Text files (*.txt)
nl: Tekst bestanden (*.txt)

note: #Translation credits displayed on the about window, in HTML format
en: English version, by The JClic team
nl: Engelse versie, door Het JClic team
