jclic - en to cs translation catalogue (176 entries)

note: # JClic player messages
en: File
cs: Soubor

en: JClic admin password is required in order to perform this operation.
cs: Pro vykonání operace je třeba heslo administrátora JClic.

en: Help
cs: Nápověda

en: Skin
cs: Motiv

en: About...
cs: O aplikaci...

en: Main library
cs: Hlavní knihovna

en: This JClic file is not a project library!
    Libraries are a special type of JClic projects.
cs: Tento JClic soubor není knihovna projektů!
    Knihovny jsou speciálním typem JClic projektů.

en: Main menu
cs: Hlavní nabídka

[ctx: library_newLibraryName]
en: New project library
cs: Nová knihovna projektu

en: Do you want to create a new library or connect to a existing one?
cs: Chcete vytvořit novou knihovnu nebo propojit s existující?

en: Connect
cs: Připojit

[ctx: libraryManager_createNewLibrary]
en: New
cs: Nová

en: Create or connect to a new library
cs: Vytvořit nebo propojit s novou knihovnou

[ctx: libraryManager_new_caption]
en: New
cs: Nový

en: Button icon
cs: Ikona tlačítka

en: Description of the button, used as a tooltip text.
cs: Popis tlačítka, použitý jako bublinová nápověda.

en: Description:
cs: Popis:

en: Find image...
cs: Najít obrázek...

en: Icon:
cs: Ikona:

en: Find file...
cs: Najít soubor...

en: Path to JClic project
cs: Cesta k projektu JClic

en: Project:
cs: Projekt:

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Folder name
cs: Název složky

en: Library name
cs: Jméno knihovny

en: Name:
cs: Název:

en: Title:
cs: Titulek:

en: Library properties
cs: Vlastnosti knihovny

en: Folder properties
cs: Vlastnosti složky

en: Button properties
cs: Vlastnosti tlačítka

en: Delete current menu
cs: Smazat aktuální nabídku

[ctx: menu_delete_caption]
en: Delete
cs: Smazat

en: Delete current menu element
cs: Smazat současnou položku nabídky

en: Libraries...
cs: Knihovny...

en: Save file...
cs: Uložit soubor...

en: Error opening "
cs: Chyba při otevírání "

en: ". Defaults will be used.
cs: ". Budou použity výchozí předvolby.

[ctx: menuElement_delete_caption]
en: Delete
cs: Smazat

en: Create a new shortcut to a project
cs: Vytvořte nového zástupce projektu

en: New folder
cs: Nová složka

en: Create a new folder for project buttons
cs: Vytvořte novou složku pro tlačítka projektu

en: New button's folder
cs: Nová složka pro tlačítka

en: New project button
cs: Nové tlačítko projektu

en: New button
cs: Nová tlačítko

en: Cancel changes
cs: Zrušit změny

[ctx: library_cancel_caption]
en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit selected library
cs: Upravit vybranou knihovnu

en: Edit
cs: Upravit

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Choose selected folder
cs: Vybrat zvolenou složku

[ctx: library_select_caption]
en: Select
cs: Vybrat

en: JClic projects library
cs: Knihovna projektů JClic

en: Open the selected library
cs: Otevřít vybranou knihovnu

[ctx: libraryManager_cancel_tooltip]
en: Cancel
cs: Zrušit

[ctx: libraryManager_cancel_caption]
en: Cancel
cs: Zrušit

[ctx: libraryManager_select_caption]
en: Select
cs: Vybrat

en: Select library
cs: Vybrat knihovnu

en: Error reading project library!
cs: Chyba při čtení knihovny projektu!

en: Next >
cs: Další >

en: < Previous
cs: < Předchozí

en: Finish
cs: Dokončit

en: Error creating library icons!
cs: Chyba při vytváření ikon knihovny!

en: Installation of JClic projects
cs: Instalace JClic projektů

en: Installation of a new JClic project
cs: Instalace nových JClic projektů

en: From:
cs: Z:

[ctx: wizard_cancel]
en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cancel the operation
cs: Zrušit operaci

en: Finish the operation
cs: Dokončit operaci

en: Next step of the operation
cs: Následující krok operace

en: Previous step of the operation
cs: Předchozí krok operace

en: Select the library where to install the project:
cs: Vybrat knihovnu pro instalaci projektu:

en: File copy
cs: Kopírovat soubor

en: Source:
cs: Zdroj:

en: Destination:
cs: Cíl:

en: Status:
cs: Stav:

en: Start the installation
cs: Start instalace

en: Start the copy of files to your computer
cs: Začínají se kopírovat soubory na váš počítač

en: Progress of the installation
cs: Průběh instalace

en: Waiting for confirmation.
cs: Čeká se na potvrzení

en: Creating directories
cs: Vytvářejí se složky

en: Copying file
cs: Kopíruje se soubor

en: Finished!
cs: Hotovo!

en: Performing cleanup...
cs: Probíhá čištění...

en: Installation cancelled!
cs: Instalace zrušena!

en: Install error!
cs: Chyba instalace!

en: Select the folder where to place the project icons:
cs: Vyberte složku pro umístění ikon projektu:

en: Library folders:
cs: Složka knihoven:

en: The project are now installed on your system!
cs: Projekt je nyní nainstalován na vašem systému!

en: In order to run it, select its
cs: Pro spuštění ho vyberte

en: icon on the project library.
cs: ikona knihovny projektu.

en: Press "Next" to start.
cs: Stiskněte "Další" pro start.

en: 1. Selection of JClic library
cs: 1. Výběr JClic knihovny

en: 2. Download files
cs: 2. Stažení souborů

en: 3. Creation of icons
cs: 3. Vytvoření ikon

en: Installation finished!
cs: Instalace dokončena!

en: You request to install the project:
cs: Požadujete vytvoření projektu:

en: Settings
cs: Nastavení

en: Unable to clone library!
cs: Nelze naklonovat knihovnu!

en: Security
cs: Zabezpečení

en: Protect settings with password
cs: Chránit nastavení heslem

en: New password:
cs: Nové heslo:

en: Confirm new password:
cs: Potvrďte nové heslo:

en: General
cs: Obecné

en: Look & Feel:
cs: Vzhled:

en: Skin:
cs: Motiv:

en: Language:
cs: Jazyk:

en: Reports
cs: Sestavy

en: Write scores to a database
cs: Zapsat skóre do databáze

en: Reporter class:
cs: Třída reportéra:

en: Parameters:
cs: Parametry:

en: Multimedia
cs: Multimédia

en: Multimedia enabled
cs: Multimédia povolena

en: Multimedia system:
cs: Systém multimédií:

en: Event sounds enabled
cs: Zvuky událostí povoleny

en: Libraries
cs: Knihovny

en: Automatically go to libraries when JClic starts
cs: Automaticky jít ke knihovnám při startu JClicu

en: Tools
cs: Nástroje

en: Activity
cs: Aktivita

en: Open file...
cs: Otevřít soubor...

en: Open a JClic project file
cs: Otevřít soubor JClic projektu

en: Open URL...
cs: Otevřít URL...

en: Open a JClic project directly form Internet
cs: Otevřít JClic projekt přímo z internetu

en: Exit
cs: Ukončit

en: Close JClic
cs: Uzavřít JClic

en: Settings...
cs: Nastavení...

en: Adjust global program settings
cs: Upravit celková nastavení programu

en: Open or edit a JClic library.
cs: Otevřít nebo upravit JClic knihovnu.

en: Information about JClic
cs: Informace o programu JClic

en: This image is too large to be used as an icon!
cs: Tento obrázek je příliš velký na ikonu!

en: Connect to JClic report server:
cs: Připojit k JClic serveru sestav:

en: Direct JDBC connection:
cs: Přímé JDBC spojení:

en: Other:
cs: Jiný:

en: Host:
cs: Hostitel:

en: Driver:
cs: Ovladač:

en: User:
cs: Uživatel:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Reporter params::
cs: Parametry reportéra:

en: Bad report server name!
cs: Špatné jméno serveru sestav!

en: Incorrect port number! Please enter a value between 1000 and 65000.
cs: Špatné číslo portu! Vložte prosím hodnotu mezi 1000 a 65000.

en: Incorrect report system data!
cs: Nesprávná systémová data reportéra!

en: Reporting engine:
cs: Reportovací stroj:

en: Auto-detect
cs: Autodetekce

en: Security settings
cs: Bezpečnostní nastavení

en: Report system settings
cs: Systémové nastavení reportéra

en: Multimedia system options
cs: Nastavení multimediálního systému

en: Language and aspect settings
cs: Nastavení jazyka a vzhledu

en: Library settings and editor
cs: Nastavení knihovny a editoru

en: User interface look & feel
cs: Vzhled uživatelského rozhraní

en: Selection of the graphic aspect of JClic
cs: Výběr grafického vzhledu JClicu

en: Language selection
cs: Výběr jazyka

en: Enables/disables the connection to a JClic reports database
cs: Zapne/vypne spojení do databáze JClic sestav

en: Reporting engine based on a TCP/IP connection
cs: Stroj sestav založený na TCP/IP spojení

en: Reporting engine based on a direct connection to a database
cs: Stroj sestav založený na přímém propojení s databází

en: Other reporting engines...
cs: Ostatní stroje sestav...

en: Report server name or IP address
cs: Jméno serveru sestav nebo IP adresa

en: Port used for connection (default is 5510)
cs: Port použitý pro spojení (výchozí je 5510)

en: File:
cs: Soubor:

en: Error launching library
cs: Chyba při spouštění knihovny

en: Installing to source folder!
cs: Instaluje se do zdrojové složky!

en: Find media file...
cs: Najít soubor s médii...

[ctx: libraryManager_delete_caption]
en: Delete
cs: Smazat

en: Delete the reference to the selected library
cs: Smazat odkaz na vybranou knihovnu

en: Do you really want to delete the reference to the selected library?
cs: Opravdu chcete smazat odkaz na vybranou knihovnu?

en: This library is already linked to the system.
cs: Tato knihovna je už propojena se systémem.

en: Create new project library
cs: Vytvořit novou knihovnu projektů

en: Add a link to an exisiting project library
cs: Přidat odkaz na existující knihovnu projektů

en: File or URL\:
cs: Soubor nebo URL\:

[ctx: libraryManager_newLibraryTitle]
en: New project library
cs: Nová knihovna projektu

en: Please enter thr URL or file name of the project library\!
cs: Zadejte prosím URL nebo jméno souboru knihovny projektů\!

en: Open the project now
cs: Otevřít projekt nyní

en: Preferred browser\:
cs: Upřednostňovaný prohlížeč\:

en: Command used to launch the browser (firefox, iexplore, mozilla, opera...)
cs: Příkaz pro spuštění prohlížeče (firefox, iexplore, mozilla, opera...)

en: Country code\:
cs: Kod země\:

en: Optional two-letter code corresponding to the country-specific variant of the language (ex.\: BR for Brazilian Portuguese)
cs: Volitelný dvoupísmenný kód odpovídající variantě jazyka specifické pro danou zemi (např.\: BR pro brazilskou portugalštinu)

en: Variant\:
cs: Varianta\:

en: Optional variant code of the language
cs: Volitelná varianta kódu jazyka
