jclic - en to nl translation catalogue (60 entries)

en: Unable to start server!
nl: Kan de server niet starten!

en: Incorrect data!
nl: Verkeerde gegevens!

en: Port
nl: Poort

en: Started
nl: Gestart

en: Last message
nl: Laatste bericht

en: Local port used in this connection
nl: Local port van deze verbinding

en: Date and time at witch the connection was started
nl: Datum en tijd van de start van de verbinding

en: Header of the last received message
nl: Begincodes van het laatst ontvangen bericht

en: Unable to load the properties file "
nl: Het eigenschapbestand kan niet geladen worden "

en: " Using default settings.
nl: " Gebruik standaard waarden.

en: JClic reports server
nl: JClic rapporten server

en: Connections:
nl: Verbindingen

en: System messages:
nl: Systeem berichten:

en: Settings:
nl: Instellingen:

en: Close connection
nl: Verbinding sluiten

en: Close the selected connection
nl: Gekozen verbinding sluiten

[ctx: form_settings_driver]
en: Driver:
nl: Stuurprogramma:

en: JDBC driver to use for connect to the database
nl: JDBC stuurprogramma dat gebruikt wordt om verbinding te maken met de database

en: Name of the reports database
nl: Naam van de rapporten database

[ctx: form_settings_port]
en: Port:
nl: Poort:

en: TCP port where the server will listen for connections
nl: TCP poort waar de server de verbinding zoekt

en: System DB password
nl: Systeem DB wachtwoord

[ctx: form_settings_password]
en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: System DB user name
nl: Systeem DB gebruikersnaam

en: User:
nl: Gebruiker:

en: ERROR
nl: FOUT

[ctx: form_settings_timeout]
en: Timeout:
nl: Wachttijd:

en: Maximum inactivity seconds allowed to connections
nl: Maximum aantal seconden zonder activiteit bij verbinding(Maximum inactivity seconds allowed to connections)

en: Start
nl: Begin

en: Stop
nl: Stoppen

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Stop server and shutdown program
nl: Server afsluiten en programma afsluiten

en: Close all connections and stop server
nl: Sluit alle verbindingen af en stop de server

en: Begin listening for clients
nl: Begin te luisteren naar clients

en: Verbose
nl: Met uitleg

en: Display all messages
nl: Toon alle berichten

en: Copy to clipboard
nl: Kopiëren naar klembord

en: Copy the console output to clipboard
nl: Kopieer de console output naar clipboard

en: Clear
nl: Wissen

en: Clears the console output
nl: Wissen van de console output

en: JClic reports server settings
nl: JClic rapporten server instellingen

en: Options
nl: Opties

en: Language:
nl: Taal:

[ctx: settings_db_driver]
en: Driver:
nl: Stuurprogramma:

en: Tooltips
nl: Hulpballonnen

[ctx: settings_db_pwd]
en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Reports server
nl: Rapporten server

[ctx: settings_server_port]
en: Port:
nl: Poort:

en: Autostart
nl: Automatisch starten

en: Web server
nl: Web-server

en: Write logs to file:
nl: Schrijf logs naar bestand:

en: Settings...
nl: Instellingen...

en: Error writting settings file!
nl: Fout bij schrijven instellingen bestand!

en: launch browser...
nl: opstarten van browser...

en: Error launching browser!
nl: Fout bij starten browser!

en: Error opening log files!
nl: Fout bij openen log bestanden!

en: File...
nl: Bestand...

en: Create tables if not exist
nl: Maak tabellen indien ze niet bestaan

en: Preferred browser\:
nl: Voorkeur browser\:

en: Command used to launch the browser (firefox, iexplore, mozilla, opera...)
nl: Commando om browser te starten(firefox, iexplore, mozilla, opera...)
