JClic 0.2.0.0 - en to ca translation catalogue (130 entries)

en: Password:
ca: Contrasenya:

en: You need to provide a valid password in order to access the reports database.
ca: Heu d'escriure una contrasenya correcta per accedir a la base de dades d'informes.

en: Login
ca: Connexió a la base de dades

en: Submit...
ca: Envia dades...

en: Incorrect password!
ca: Contrasenya incorrecta!

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Users and groups admin
ca: Administració de grups i usuaris

en: Group reports
ca: Informes de grup

en: User reports
ca: Informes d'usuari/a

en: Activity reports
ca: Informes d'activitat

en: Database admin
ca: Administració de la base de dades

en: Unable to set the new database values!
ca: Ha estat impossible fixar els nous valors per a la base de dades!

en: Allow users to create new groups
ca: Permetre als usuaris crear nous grups

en: Allow users to create new users
ca: Permetre als usuaris la creació de nous usuaris

en: Select group in a list
ca: Seleccionar grup en una llista

en: Select user name in a list
ca: Seleccionar el nom d'usuari/a en una llista

en: Database has tables of users and groups
ca: La base de dades té taules d'usuaris i grups

en: Edit settings...
ca: Edita les propietats...

en: Set password...
ca: Estableix la contrasenya...

en: Title
ca: Títol

en: Edit database settings
ca: Edita les propietats de la base de dades

en: Change system password
ca: Canvia la contrasenya del sistema

en: New password
ca: Nova contrasenya

en: Retype password
ca: Torna a escriure la contrasenya

en: Password fields don't fit!
ca: Els dos texts no coincideixen!

en: Group:
ca: Grup:

en: User:
ca: Usuari:

en: Project:
ca: Projecte:

en: All projects
ca: Tots els projectes

en: Key:
ca: Clau:

en: Code:
ca: Codi:

en: From:
ca: Des de:

en: january
ca: gener

en: february
ca: febrer

en: march
ca: març

en: april
ca: abril

en: may
ca: maig

en: june
ca: juny

en: july
ca: juliol

en: august
ca: agost

en: september
ca: setembre

en: october
ca: octubre

en: november
ca: novembre

en: december
ca: desembre

en: To:
ca: Fins a:

en: Global precision
ca: Precisió global

en: Solved activities
ca: Activitats resoltes

en: User evolution
ca: Evolució de l'usuari/a

en: Group evolution
ca: Evolució del grup

en: Project evolution
ca: Evolució del projecte

en: Result distribution
ca: Distribució de resultats

en: NO DATA
ca: SENSE DADES

en: Users:
ca: Usuaris:

en: Projects:
ca: Projectes:

en: Activities done:
ca: Activitats fetes:

en: Activities solved:
ca: Activitats resoltes:

en: Total time:
ca: Temps total:

en: Global score:
ca: Precisió global:

en: Global summary
ca: Resum global

en: date
ca: data

[ctx: report_session_list]
en: Sessions:
ca: Sessions realitzades:

en: user
ca: usuari/a

en: project
ca: projecte

en: activities
ca: activitats

en: acts. solved
ca: act. resoltes

en: time
ca: temps

en: score
ca: precisió

en: show session details
ca: mostrar detalls de la sessió

en: Activities done in session
ca: Activitats realitzades a la sessió

en: activity
ca: activitat

en: actions
ca: accions

en: corrects
ca: encerts

en: ok
ca: bé

[ctx: Y]
en: Y
ca: S

en: hide session details
ca: amaga els detalls de la sessió

en: All activities
ca: Totes les activitats

en: Activity:
ca: Activitat:

en: several
ca: diversos

en: users
ca: usuaris

en: Groups administration
ca: Administració de grups

en: New group...
ca: Nou grup...

en: Groups
ca: Grups

en: Actions
ca: Accions

[ctx: group_admin_edit_button]
en: Edit...
ca: Modifica...

en: User admin
ca: Administració d'usuaris

[ctx: group_admin_delete_button]
en: Delete...
ca: Elimina...

[ctx: group_admin_clear_button]
en: Clear reports...
ca: Elimina informes...

en: Group properties
ca: Propietats del grup

[ctx: group_admin_name]
en: Name:
ca: Nom:

[ctx: group_admin_id]
en: Identifier:
ca: Identificador:

[ctx: group_admin_icon]
en: Icon:
ca: Icona:

en: return...
ca: torna...

en: Users
ca: Usuaris

en: This group has no users.
ca: Aquest grup no conté cap usuari/a.

en: Create a new user...
ca: Crea un nou usuari/a...

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Incorrect group name!
ca: El nom del grup és incorrecte!

en: Incorrect group identifier!
ca: L'identificador de grup és incorrecte!

en: There is another group with the same identifier in the database!
ca: Ja hi ha un altre grup amb el mateix identificador a la base de dades!

en: Delete group
ca: Elimina el grup

en: Are you sure?
ca: Segur que voleu realitzar aquesta operació?

en: Yes
ca: Sí

en: Not
ca: No

en: This operation will also delete on the database all users of this group. All data of these users will be lost.
ca: Aquesta operació també eliminarà de la base de dades a tots els usuaris d'aquest grup. Totes les seves dades es perdran.

en: Unable to complete the task.
ca: No s'ha pogut realitzar l'operació.

en: Clear report data of group
ca: Esborra els informes del grup

en: This operation will clear all the reports of the activities done by the members of this group between the specified dates.
ca: Aquesta operació esborrarà tots els informes de les activitats realitzades pels membres d'aquest grup entre les dates indicades.

en: Clear report data
ca: Esborra els informes

en: Invalid user name.
ca: El nom d'usuari/a és incorrecte.

en: Invalid user identifier
ca: L'identificador d'usuari/a és incorrecte!

en: There is another user with the same identifier in the database!
ca: Ja hi ha un altre usuari/a amb aquest identificador a la base de dades. Els noms es poden repetir (en diferents grups), però els identificadors han de ser únics.

en: The user was successfully deleted from the database.
ca: L'usuari/a ha estat eliminat satisfactòriament de la base de dades.

[ctx: user_admin_id]
en: Identifier:
ca: Identificador:

[ctx: user_admin_name]
en: Name:
ca: Nom:

[ctx: user_admin_icon]
en: Icon:
ca: Icona:

[ctx: user_admin_edit_button]
en: Edit...
ca: Edita...

[ctx: user_admin_delete_button]
en: Delete...
ca: Elimina...

[ctx: user_admin_clear_button]
en: Clear reports...
ca: Elimina informes...

en: Delete user
ca: Elimina l'usuari/a

en: This operation will delete this user and his reports from the database.
ca: Aquesta operació eliminarà aquest/a usuari/a i els seus informes de la base de dades.

en: Clear report data of user
ca: Elimina els informes de l'usuari/a

en: This operation will clear all the reports of the activities done by this user between the specified dates.
ca: Aquesta operació eliminarà els informes de les activitats realitzades per aquest/a usuari/a en el període especificat.

en: Operation successful
ca: Operació realitzada amb èxit

en: Bad data!
ca: Dades incorrectes!

en: Time between connections (seconds)\:
ca: Temps entre connexions (segons):

en: JClic reports
ca: Informes JClic

[ctx: YES_SHORT]
en: Y
ca: S

en: Password\:
ca: Contrasenya:

en: Confirm password\:
ca: Confirmació de la contrasenya:

en: Passwords don't match\!
ca: Les contrasenyes no coincideixen\!
