jclic - en to cs translation catalogue (131 entries)

en: Password:
cs: Heslo:

en: You need to provide a valid password in order to access the reports database.
cs: Musíte zadat platné heslo pro přístup k databázi zpráv.

en: Login
cs: Přihlášení

en: Submit...
cs: Odeslat...

en: Incorrect password!
cs: Chybné heslo!

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Users and groups admin
cs: Uživatelé a administrátoři skupin

en: Group reports
cs: Skupinová sestava

en: User reports
cs: Uživatelská sestava

en: Activity reports
cs: Sestava aktivit

en: Database admin
cs: Administrátor databáze

en: Unable to set the new database values!
cs: Nelze nastavit hodnoty pro novou databázi!

en: Allow users to create new groups
cs: Povolit uživatelům vytvářet nové skupiny

en: Allow users to create new users
cs: Povolit uživatelům vytvářet nové uživatele

en: Select group in a list
cs: Vybrat skupinu ze seznamu

en: Select user name in a list
cs: Vybrat uživatele ze seznamu

en: Database has tables of users and groups
cs: Databáze má tabulky uživatelů a skupin

en: Edit settings...
cs: Upravit nastavení...

en: Set password...
cs: Nastavit heslo...

en: Title
cs: Titulek

en: Edit database settings
cs: Upravit nastavení databáze

en: Change system password
cs: Změnit heslo systému

en: New password
cs: Nové heslo

en: Retype password
cs: Znovu zadejte heslo

en: Password fields don't fit!
cs: Hesla se neshodují!

en: Group:
cs: Skupina:

en: User:
cs: Uživatel:

en: Project:
cs: Projekt:

en: All projects
cs: Všechny projekty

en: Key:
cs: Klávesa:

en: Code:
cs: Kód:

en: Context:
cs: Kontext:

en: From:
cs: Od:

en: january
cs: leden

en: february
cs: únor

en: march
cs: březen

en: april
cs: duben

en: may
cs: květen

en: june
cs: červen

en: july
cs: červenec

en: august
cs: srpen

en: september
cs: září

en: october
cs: říjen

en: november
cs: listopad

en: december
cs: prosinec

en: To:
cs: Komu:

en: Global precision
cs: Globální přesnost

en: Solved activities
cs: Vyřešené aktivity

en: User evolution
cs: Vývoj uživatele

en: Group evolution
cs: Vývoj skupiny

en: Project evolution
cs: Vývoj projektu

en: Result distribution
cs: Rozdělení výsledků

en: Users:
cs: Uživatelé:

[ctx: report_sessions]
en: Sessions:
cs: Sezení:

en: Projects:
cs: Projekty:

en: Activities done:
cs: Vyzkoušené aktivity:

en: Activities solved:
cs: Vyřešené aktivity:

en: Total time:
cs: Celkový čas:

en: Global score:
cs: Celkové skóre:

en: Global summary
cs: Souhrnný přehled

en: date
cs: datum

[ctx: report_session_list]
en: Sessions:
cs: Sezení:

en: user
cs: uživatel

en: project
cs: projekt

en: activities
cs: aktivity

en: acts. solved
cs: vyřešené aktivity

en: time
cs: čas

en: score
cs: skóre

en: show session details
cs: zobrazit podrobnosti sezení (sessions)

en: Activities done in session
cs: Aktivity vyzkoušené v sezení

en: activity
cs: aktivita

en: actions
cs: akce

en: corrects
cs: správně

en: hide session details
cs: skrýt detaily sezení

en: sessions
cs: sezení

en: All activities
cs: Všechny aktivity

en: Activity:
cs: Aktivita:

en: several
cs: několik

en: users
cs: uživatelé

en: Groups administration
cs: Správa skupin

en: New group...
cs: Nová skupina...

en: Groups
cs: Skupiny

en: Actions
cs: Akce

[ctx: group_admin_edit_button]
en: Edit...
cs: Upravit...

en: User admin
cs: Správce

[ctx: group_admin_delete_button]
en: Delete...
cs: Smazat...

[ctx: group_admin_clear_button]
en: Clear reports...
cs: Vymazat zprávy ...

en: Group properties
cs: Vlastnosti skupiny

[ctx: group_admin_name]
en: Name:
cs: Jméno:

[ctx: group_admin_id]
en: Identifier:
cs: Identifikátor:

[ctx: group_admin_icon]
en: Icon:
cs: Ikona:

en: ERROR
cs: CHYBA

en: return...
cs: zpět...

en: Users
cs: Uživatelé

en: This group has no users.
cs: Tato skupina nemá žádné uživatele.

en: Create a new user...
cs: Vytvořit nového uživatele...

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Incorrect group name!
cs: Chybný název skupiny!

en: Incorrect group identifier!
cs: Chybný identifikátor skupiny!

en: There is another group with the same identifier in the database!
cs: V databázi existuje skupina se stejným identifikátorem!

en: Delete group
cs: Smazat skupinu

en: Are you sure?
cs: Jste si jisti?

en: Yes
cs: Ano

en: Not
cs: Ne

en: This operation will also delete on the database all users of this group. All data of these users will be lost.
cs: Tato operace také odstraní z databáze všechny uživatele této skupiny. Všechna data těchto uživatelů budou smazána.

en: Unable to complete the task.
cs: Nelze dokončit úkol.

en: Clear report data of group
cs: Vyčistit hlášená data o skupině

en: This operation will clear all the reports of the activities done by the members of this group between the specified dates.
cs: Tato operace smaže všechna hlášení činností provedených členy této skupiny mezi zadanými daty.

en: Clear report data
cs: Vyčistit hlášená data

en: Invalid user name.
cs: Neplatné uživatelské jméno.

en: Invalid user identifier
cs: Neplatný identifikátor uživatele

en: There is another user with the same identifier in the database!
cs: V databázi existuje uživatel se stejným identifikátorem!

en: The user was successfully deleted from the database.
cs: Uživatel byl úspěšně smazán z databáze.

[ctx: user_admin_id]
en: Identifier:
cs: Identifikátor:

[ctx: user_admin_name]
en: Name:
cs: Název:

[ctx: user_admin_icon]
en: Icon:
cs: Ikona:

[ctx: user_admin_edit_button]
en: Edit...
cs: Upravit...

[ctx: user_admin_delete_button]
en: Delete...
cs: Smazat...

[ctx: user_admin_clear_button]
en: Clear reports...
cs: Vymazat zprávy ...

en: Delete user
cs: Vymazat uživatele

en: This operation will delete this user and his reports from the database.
cs: Tato operace vymaže tohoto uživatele a jeho hlášení z databáze.

en: Clear report data of user
cs: Vyčistit datová hlášení uživatele

en: This operation will clear all the reports of the activities done by this user between the specified dates.
cs: Tato operace smaže všechna hlášení činností tohoto uživatele mezi stanovenými termíny.

en: Operation successful
cs: Operace proběhla úspěšně

en: Bad data!
cs: Špatná data!

en: Time between connections (seconds)\:
cs: Čas mezi připojením (sekundy)\:

en: JClic reports
cs: JClic hlášení

[ctx: YES_SHORT]
en: Y
cs: A

en: Password\:
cs: Heslo\:

en: Confirm password\:
cs: Potvrzení hesla\:

en: Passwords don't match\!
cs: Hesla se neshodují\!
