jclic - en to eu translation catalogue (136 entries)

en: Password:
eu: Pasahitza:

en: You need to provide a valid password in order to access the reports database.
eu: Txostenen datu-basera sartzeko balio duen pasahitza lortu behar duzu.

en: Login
eu: Saioa hasi

en: Submit...
eu: Bildatzen...

en: Incorrect password!
eu: Pasahitza ez da zuzena!

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Users and groups admin
eu: Erabiltzaile eta taldeen kudeaketa

en: Group reports
eu: Talde-txostenak

en: User reports
eu: Erabiltzailearen txostenak

en: Activity reports
eu: Jarduera-txostenak

en: Database admin
eu: Datu-basearen kudeatzailea

en: Unable to set the new database values!
eu: Datu-basearen baloreak ezin dira aldatu!

en: Allow users to create new groups
eu: Utzi erabiltzaileei talde berriak sortzen

en: Allow users to create new users
eu: Utzi erabiltzaileei erabiltzaile berriak sortzen

en: Select group in a list
eu: Aukeratu taldea zerrendatik

en: Select user name in a list
eu: Aukeratu erabiltzaile-izena zerrendatik

en: Database has tables of users and groups
eu: Datu-baseak erabiltzaile eta taldeen taulak ditu

en: Edit settings...
eu: Editatu ezarpenak...

en: Set password...
eu: Ezarri pasahitza...

en: Title
eu: Izenburua

en: Edit database settings
eu: Editatu datu-basearen ezarpenak

en: Change system password
eu: Aldatu sistemaren pasahitza

en: New password
eu: Pasahitz berria

en: Retype password
eu: Idatzi berriz pasahitza

en: Password fields don't fit!
eu: Bi testuak ez datoz bat!

en: Group:
eu: Taldea:

en: User:
eu: Erabiltzailea:

en: Project:
eu: Proiektua:

en: All projects
eu: Proiektu guztiak

en: Key:
eu: Giltza:

en: Code:
eu: Kodea:

en: Context:
eu: Testuingurua:

en: From:
eu: Hemendik:

en: january
eu: urtarrila

en: february
eu: otsaila

en: march
eu: martxoa

en: april
eu: apirila

en: may
eu: maiatza

en: june
eu: ekaina

en: july
eu: uztaila

en: august
eu: abuztua

en: september
eu: iraila

en: october
eu: urria

en: november
eu: azaroa

en: december
eu: abendua

en: To:
eu: Hona:

en: Global precision
eu: Zehaztapen orokorra

en: Solved activities
eu: Egindako jarduerak

en: User evolution
eu: Erabiltzailearen garapena

en: Group evolution
eu: Taldearen garapena

en: Project evolution
eu: Proiektuaren garapena

en: Result distribution
eu: Emaitzen banaketa

en: NO DATA
eu: DATURIK EZ

en: Users:
eu: Erabiltzaileak:

[ctx: report_sessions]
en: Sessions:
eu: Saioak:

en: Projects:
eu: Proiektuak:

en: Activities done:
eu: Burututako jarduerak:

en: Activities solved:
eu: Egindako jarduerak:

en: Total time:
eu: Denbora guztira:

en: Global score:
eu: Puntuazio orokorra:

en: Global summary
eu: Laburpen orokorra

en: date
eu: data

[ctx: report_session_list]
en: Sessions:
eu: Saioak:

en: user
eu: erabiltzailea

en: project
eu: proiektua

en: activities
eu: jarduerak

en: acts. solved
eu: egindako jarduerak

en: time
eu: denbora

en: score
eu: puntuazioa

en: show session details
eu: erakutsi saioaren zehaztasunak

en: Activities done in session
eu: Saioan egindako jarduerak

en: activity
eu: jarduera

en: actions
eu: ekintzak

en: corrects
eu: zuzenak

en: ok
eu: ados

[ctx: Y]
en: Y
eu: B

[ctx: N]
en: N
eu: E

en: hide session details
eu: ezkutatu saioaren zehaztasunak

en: sessions
eu: saioak

en: All activities
eu: Jarduera guztiak

en: Activity:
eu: Jarduera:

en: several
eu: gehiegi

en: users
eu: erabiltzaileak

en: Groups administration
eu: Taldeen kudeaketa

en: New group...
eu: Talde berria...

en: Groups
eu: Taldeak

en: Actions
eu: Ekintzak

[ctx: group_admin_edit_button]
en: Edit...
eu: Editatu...

en: User admin
eu: Erabiltzaileen kudeatzailea

[ctx: group_admin_delete_button]
en: Delete...
eu: Ezabatu...

[ctx: group_admin_clear_button]
en: Clear reports...
eu: Garbitu txostenak...

en: Group properties
eu: Taldearen propietateak

[ctx: group_admin_name]
en: Name:
eu: Izena:

[ctx: group_admin_id]
en: Identifier:
eu: Identifikatzailea:

[ctx: group_admin_icon]
en: Icon:
eu: Ikonoa:

en: ERROR
eu: ERROREA

en: return...
eu: itzuli...

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: This group has no users.
eu: Taldeak ez du erabiltzailerik.

en: Create a new user...
eu: Sortu erabiltzaile berria...

en: Cancel
eu: Utzi

en: Incorrect group name!
eu: Okerreko talde-izena!

en: Incorrect group identifier!
eu: Okerreko talde-identifikatzailea!

en: There is another group with the same identifier in the database!
eu: Bada beste talde bat identifikatzaile bera duena datu-basean!

en: Delete group
eu: Ezabatu taldea

en: Are you sure?
eu: Ziur al zaude?

en: Yes
eu: Bai

en: Not
eu: Ez

en: This operation will also delete on the database all users of this group. All data of these users will be lost.
eu: Eragiketa honek talde honetako erabiltzaile guztiak ere ezabatuko ditu datu-basetik . Horien datu guztiak galdu egingo dira.

en: Unable to complete the task.
eu: Ezin izan da eragiketa burutu.

en: Clear report data of group
eu: Ezabatu taldearen txostenak

en: This operation will clear all the reports of the activities done by the members of this group between the specified dates.
eu: Adierazitako daten artean talde honetako erabiltzaileek egindako jardueren txostenak ezabatuko ditu eragiketa honek.

en: Clear report data
eu: Ezabatu txostenak

en: Invalid user name.
eu: Okerreko erabiltzaile-izena

en: Invalid user identifier
eu: Okerreko erabiltzaile-identifikatzailea

en: There is another user with the same identifier in the database!
eu: Bada datu-basean identifikatzaile bera duen beste erabiltzaile bat!

en: The user was successfully deleted from the database.
eu: Erabiltzailea egoki ezabatu da datu-basetik.

[ctx: user_admin_id]
en: Identifier:
eu: Identifikatzailea:

[ctx: user_admin_name]
en: Name:
eu: Izena:

[ctx: user_admin_icon]
en: Icon:
eu: Ikonoa:

[ctx: user_admin_edit_button]
en: Edit...
eu: Editatu...

[ctx: user_admin_delete_button]
en: Delete...
eu: Ezabatu...

[ctx: user_admin_clear_button]
en: Clear reports...
eu: Garbitu txostenak...

en: Delete user
eu: Ezabatu erabiltzailea

en: This operation will delete this user and his reports from the database.
eu: Eragiketa honek erabiltzaile hau eta bere txostenak datu-basetik ezabatuko ditu.

en: Clear report data of user
eu: Ezabatu erabiltzaile-txostena

en: This operation will clear all the reports of the activities done by this user between the specified dates.
eu: Eragiketa honek adierazitako denbora-tartean erabiltzaile honek egindako jardueren txostenak ezabatuko ditu.

en: Operation successful
eu: Eragiketa ondo burutu da

en: Bad data!
eu: Datuak ez dira zuzenak!

en: Time between connections (seconds)\:
eu: Konexio arteko denbora-tartea (segundutan)\:

en: JClic reports
eu: JClic txostenak

[ctx: YES_SHORT]
en: Y
eu: B

[ctx: NOT_SHORT]
en: N
eu: E

en: Password\:
eu: Pasahitza\:

en: Confirm password\:
eu: Konfirmatu pasahitza\:

en: Passwords don't match\!
eu: Pasahitzak ez datoz bat\!
