jclic - en to nl translation catalogue (125 entries)

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: You need to provide a valid password in order to access the reports database.
nl: Je dient een geldig wachtwoord in te voeren om toegang te krijgen tot de rapporten database.

en: Login
nl: Aanmelden

en: Submit...
nl: Verzenden...

en: Incorrect password!
nl: Verkeer paswoord!

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Users and groups admin
nl: Gebruikers en groepen admin

en: Group reports
nl: Groep rapporten

en: User reports
nl: Gebruikers rapport

en: Activity reports
nl: Activiteiten rapporten

en: Unable to set the new database values!
nl: Nieuwe database waarden kunnen niet ingevoerd worden!

en: Allow users to create new groups
nl: Laat gebruikers nieuwe groepen maken

en: Allow users to create new users
nl: Laat gebruikers nieuwe gebruikers maken

en: Select group in a list
nl: Kies groep in een lijst

en: Select user name in a list
nl: Kies gebruikersnaam in een lijst

en: Database has tables of users and groups
nl: Database heeft tabellen met gebruikers en groepen

en: Edit settings...
nl: Bewerk instellingen...

en: Set password...
nl: Wachtwoord instellen...

en: Title
nl: Titel

en: Edit database settings
nl: Database instellingen bewerken

en: Change system password
nl: Verander systeem wachtwoord

en: New password
nl: Nieuw wachtwoord

en: Retype password
nl: Wachtwoord opnieuw invoeren

en: Password fields don't fit!
nl: Wachtwoorden komen niet overeen!

en: Group:
nl: Groep:

en: User:
nl: Gebruiker:

en: All projects
nl: Alle projecten

en: Key:
nl: Sleutel:

en: Context:
nl: Inhoud:

en: From:
nl: Van:

en: january
nl: januari

en: february
nl: februari

en: march
nl: maart

en: may
nl: mei

en: june
nl: juni

en: july
nl: juli

en: august
nl: augustus

en: october
nl: oktober

en: To:
nl: Tot:

en: Global precision
nl: Totale nauwkeurigheid

en: Solved activities
nl: Opgeloste activiteiten

en: User evolution
nl: Vooruitgang gebruiker

en: Group evolution
nl: Vooruitgang groep

en: Project evolution
nl: Vooruitgang project

en: Result distribution
nl: Resultaat verdeling

en: NO DATA
nl: GEEN GEGEVENS

en: Users:
nl: Gebruikers:

[ctx: report_sessions]
en: Sessions:
nl: Reeksen:

en: Projects:
nl: Projecten:

en: Activities done:
nl: Activiteiten klaar:

en: Activities solved:
nl: Activiteiten opgelost:

en: Total time:
nl: Totale tijd:

en: Global score:
nl: Puntentotaal:

en: Global summary
nl: Samenvatting overzicht

en: date
nl: datum

[ctx: report_session_list]
en: Sessions:
nl: Reeksen:

en: user
nl: gebruiker

en: activities
nl: activiteiten

en: acts. solved
nl: opgeloste activiteiten

en: time
nl: tijd

en: score
nl: punten

en: show session details
nl: toon details reeks

en: Activities done in session
nl: activiteiten gedaan in reeks

en: activity
nl: activiteit

en: actions
nl: acties

en: corrects
nl: juist

[ctx: Y]
en: Y
nl: J

en: hide session details
nl: verberg details

en: sessions
nl: reeksen

en: All activities
nl: Alle activiteiten

en: Activity:
nl: Activiteit:

en: several
nl: verschillende

en: users
nl: gebruikers

en: Groups administration
nl: Groepen administratie

en: New group...
nl: Nieuwe groep...

en: Groups
nl: Groepen

en: Actions
nl: Acties

[ctx: group_admin_edit_button]
en: Edit...
nl: Bewerken...

en: User admin
nl: Gebruikers administratie

[ctx: group_admin_delete_button]
en: Delete...
nl: Verwijder...

[ctx: group_admin_clear_button]
en: Clear reports...
nl: Rapporten wissen...

en: Group properties
nl: Groepseigenschappen

[ctx: group_admin_name]
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: group_admin_id]
en: Identifier:
nl: Identificatie:

[ctx: group_admin_icon]
en: Icon:
nl: Pictogram:

en: ERROR
nl: FOUT

en: return...
nl: verder...

en: Users
nl: Gebruikers

en: This group has no users.
nl: Deze groep heeft geen gebruikers

en: Create a new user...
nl: Maak nieuwe gebruiker...

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Incorrect group name!
nl: Verkeerde groepsnaam!

en: Incorrect group identifier!
nl: Verkeerde groepsidentificatie!

en: There is another group with the same identifier in the database!
nl: Er is een andere groep met dezelfde identificatie in de database!

en: Delete group
nl: Groep verwijderen

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Yes
nl: Ja

en: Not
nl: Nee

en: This operation will also delete on the database all users of this group. All data of these users will be lost.
nl: Deze bewerking zal ook alle gebruikers van deze groep verwijderen. Alle gegevens zullen verloren gaan.

en: Unable to complete the task.
nl: Kan de opdracht niet afwerken.

en: Clear report data of group
nl: Rapport gegevens van de groep leeg maken

en: This operation will clear all the reports of the activities done by the members of this group between the specified dates.
nl: Deze operatie zal alle rapporten van de activiteiten van leden tussen de twee opgegeven datums van deze groep verwijderen

en: Clear report data
nl: Rapport gegevens verwijderen

en: Invalid user name.
nl: Ongeldige gebruikers naam.

en: Invalid user identifier
nl: Ongeldige gebruiker identificatie

en: There is another user with the same identifier in the database!
nl: Er is een andere gebruiker met dezelfde identificatie in de database!

en: The user was successfully deleted from the database.
nl: De gebruiker is verwijderd uit de database.

[ctx: user_admin_id]
en: Identifier:
nl: Identificatie:

[ctx: user_admin_name]
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: user_admin_icon]
en: Icon:
nl: Pictogram:

[ctx: user_admin_edit_button]
en: Edit...
nl: Bewerken...

[ctx: user_admin_delete_button]
en: Delete...
nl: Verwijder...

[ctx: user_admin_clear_button]
en: Clear reports...
nl: Rapporten wissen...

en: Delete user
nl: Gebruiker verwijderen

en: This operation will delete this user and his reports from the database.
nl: Deze bewerking zal de gebruiker en zijn rapporten verwijderen uit deze database.

en: Clear report data of user
nl: Verwijder rapport gegevens van gebruiker

en: This operation will clear all the reports of the activities done by this user between the specified dates.
nl: Deze bewerking zal alle rapporten van de activiteiten van deze gebruiker tussen de opgegeven datums verwijderen.

en: Operation successful
nl: Geslaagde bewerking

en: Bad data!
nl: Verkeerde gegevens!

en: Time between connections (seconds)\:
nl: Tijd tussen verbindingen (in seconden)\:

en: JClic reports
nl: JClic rapporten

[ctx: YES_SHORT]
en: Y
nl: J

en: Password\:
nl: Wachtwoord\:

en: Confirm password\:
nl: Bevestig wachtwoord\:

en: Passwords don't match\!
nl: Wachtwoorden komen niet overeen\!
