jclic - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Rectangular|Standard rectangular shaper
ast: Rectangular|Recortador rectangular estándar.

en: Jigsaw with rectangular unions
ast: Encaxes con xuntura rectangular

en: Jigsaw with triangular unions
ast: Encaxes con xuntura triangular

en: Jigsaw with curved unions
ast: Encaxes con xuntura ovalada

en: Cuts
ast: Recortes
