jclic - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Rectangular|Standard rectangular shaper
cs: Pravoúhlý|Standardní pravoúhlý tvar

en: Jigsaw with rectangular unions
cs: Skládačka s pravoúhlými díly

en: Jigsaw with triangular unions
cs: Skládačka s trojúhelníkovými díly

en: Jigsaw with curved unions
cs: Skládačka se zakřivenými díly

en: Cuts
cs: Řezy
