jclic - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Rectangular|Standard rectangular shaper
el: Ορθογώνιο|Τυπικός σχεδιαστής ορθογωνίου

en: Jigsaw with rectangular unions
el: Παζλ με ορθογώνιες ενώσεις

en: Jigsaw with triangular unions
el: Παζλ με τρίγωνες ενώσεις

en: Jigsaw with curved unions
el: Παζλ με καμπύλες ενώσεις

en: Cuts
el: Τομές
