JClic 0.2.0.0 - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Rectangular|Standard rectangular shaper
es: Rectangular|Recortador rectangular estándar.

en: Jigsaw with rectangular unions
es: Encajes con unión rectangular

en: Jigsaw with triangular unions
es: Encajes con unión triangular

en: Jigsaw with curved unions
es: Encajes con unión ovalada

en: Cuts
es: Recortes
