jclic - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Rectangular|Standard rectangular shaper
eu: Laukizuzena|Piezak laukizuzen estandarrak

en: Jigsaw with rectangular unions
eu: Puzzle-piezak laukizuzenen bidez lotuak

en: Jigsaw with triangular unions
eu: Puzzle-piezak hirukien bidez lotuak

en: Jigsaw with curved unions
eu: Puzzle-piezak kurba bidez lotuak

en: Cuts
eu: Errekorteak
