jclic - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Rectangular|Standard rectangular shaper
it: Rettangolare|Pezzi rettangolari standard

en: Jigsaw with rectangular unions
it: Puzzle con unioni rettangolari

en: Jigsaw with triangular unions
it: Puzzle con unioni triangolari

en: Jigsaw with curved unions
it: Puzzle con unioni a curva

en: Cuts
it: Ritagli
