jclic - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Rectangular|Standard rectangular shaper
nl: Rechthoekige|Standaard rechthoekige vorm

en: Jigsaw with rectangular unions
nl: Puzzel met rechthoekige gebieden

en: Jigsaw with triangular unions
nl: Puzzel met driehoekige gebieden

en: Jigsaw with curved unions
nl: Puzzel met gebogen gebieden

en: Cuts
nl: Openingen
