jclic - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Rectangular|Standard rectangular shaper
pt: Rectangular|Encaixe rectangular

en: Jigsaw with rectangular unions
pt: Encaixes (conexões) rectangulares

en: Jigsaw with triangular unions
pt: Encaixes (conexões) triangulares

en: Jigsaw with curved unions
pt: Encaixes (conexões) curvos

en: Cuts
pt: Recortes
