jclic - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Rectangular|Standard rectangular shaper
ru: Прямоугольный|Стандартный прямоугольный формирователь

en: Jigsaw with rectangular unions
ru: Пила с прямоугольными соединениями

en: Jigsaw with triangular unions
ru: Пила с треугольными соединениями

en: Jigsaw with curved unions
ru: Пила с изогнутыми соединениями

en: Cuts
ru: Разрезы
