jclic - en to ast translation catalogue (74 entries)

en: OK
ast: Aceutar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Delete
ast: Esborrar

en: Paste
ast: Apegar

en: Cut
ast: Recortar

en: Copy
ast: Copiar

en: Save file
ast: Guardar ficheru

en: Please confirm
ast: Confirmar

en: Open file
ast: Abrir ficheru

en: Folder
ast: Carpeta

en: Password:
ast: Contraseña:

en: Warning!
ast: ¡Atención!

en: Cannot be read!
ast: ¡Nun ser pudo lleer!

en: Does not exist!
ast: ¡Nun esiste!

en: Is read-only. It cannot be overwritted!
ast: ¡Ye de llectura namás y nun se pue camudar.

[ctx: FILE_OVERWRITE_DIR_PROMPT]
en: Do you want to overwrite it?
ast: ¿Quies camudala?

[ctx: FILE_OVERWRITE_PROMPT]
en: Do you want to overwrite it?
ast: ¿Quies reemplazalu?

en: already exists on your system.
ast: yá esiste nel ordenador.

en: The folder
ast: La carpeta

en: The file
ast: El ficheru

en: Unnamed
ast: Ensin nome

en: Error reading file
ast: Error al lleer el ficheru

en: Error saving file
ast: Error al grabar el ficheru

en: Find file
ast: Guetar ficheru

en: is read-only.
ast: ye de llectura namás.

en: exists. Do you want to overwrite it?
ast: yá esiste. ¿Quies sobroescribilu?

en: is unreadable.
ast: nun se pue lleer.

en: File
ast: El ficheru

en: loading...
ast: cargando...

en: false
ast: falso

en: Error launching URL
ast: Error al entamar la URL!

en: Error building URL!
ast: ¡Error al construyir la URL!

en: Question
ast: Entruga

en: Incorrect password!
ast: ¡Contraseña incorreuta!

en: true
ast: braero

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Error deleting file
ast: Error al esborrar el ficheru

en: Open URL
ast: Abrir URL

en: Error restoring file
ast: Error al restaurar el ficheru

en: Writing file...
ast: Escribiendo ficheru...

en: Attribute
ast: Atributu

en: Value
ast: Valor

en: This field is not editable!
ast: ¡Esti campu nun ye editable!

en: text
ast: testu

en: Add attribute
ast: Amestar un atributu nuevu

en: Working...
ast: Trabayando...

en: Loading file
ast: Lleendo'l ficheru

en: Delete attribute
ast: Esborrar l'atributu

en: Element
ast: Elementu

en: New element
ast: Elementu nuevu

en: Delete element
ast: Esborrar elementu

en: Name
ast: Nome

en: Retry
ast: Reintentar

en: Ignore
ast: Ignorar

en: Date incorrect!
ast: ¡Data incorreuta!

en: Incorrect number!
ast: ¡Númberu incorreutu!

en: None
ast: Dengún

en: D#127
ast: E#127

en: Select all
ast: Esbillar too

en: Clear selection
ast: Desfacer esbiya

en: Width:
ast: Anchor:

en: Height:
ast: Altor:

en: Browse files...
ast: Guetar ficheru...

en: version
ast: versión

en: About...
ast: Tocante a...

en: Yes to all
ast: Sí a toos

en: No to all
ast: Non a toos

en: Save
ast: Guardar

en: Open
ast: Abrir

en: Open the selected file
ast: Abrir el ficheru seleicionáu

en: Save the specified file
ast: Guardar el ficheru especificáu

en: saving...
ast: guardando...

en: Saving file
ast: Guardando'l ficheru
