jclic - en to bs translation catalogue (73 entries)

en: ERROR
bs: GREŠKA

en: OK
bs: Uredu

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Delete
bs: Obrisati

en: Paste
bs: Zalijepi

en: Cut
bs: Izreži

en: Copy
bs: Kopiraj

en: Save file
bs: Spremi datoteku

en: Please confirm
bs: Molimo vas, potvrdite

en: Open file
bs: Otvori datoteku

en: Password:
bs: Lozinka:

en: Warning!
bs: Upozorenje!

en: Cannot be read!
bs: Ne može biti pročitano!

en: Does not exist!
bs: Ne postoji!

en: Is read-only. It cannot be overwritted!
bs: Samo za čitanje. Ne može se ponovo napisati!

[ctx: FILE_OVERWRITE_DIR_PROMPT]
en: Do you want to overwrite it?
bs: Da li želite prepisati preko postojećeg?

[ctx: FILE_OVERWRITE_PROMPT]
en: Do you want to overwrite it?
bs: Da li želite prepisati preko postojećeg?

en: already exists on your system.
bs: već postoji u vašem sistemu.

en: The folder
bs: Folder

en: The file
bs: Datoteka

en: Unnamed
bs: Neimenovano

en: Error reading file
bs: Greška kod otvaranje datoteke

en: Error saving file
bs: Greška pri spremanju datoteke

en: Find file
bs: Nađi datoteku

en: is read-only.
bs: je samo za čitanje.

en: exists. Do you want to overwrite it?
bs: postoji. Da li želite pisati preko?

en: is unreadable.
bs: je nečitljivo.

en: File
bs: Datoteka

en: loading...
bs: učitavanje...

en: false
bs: netačno

en: messages/checksignature.html
bs: poruke/provjeritipotpis.html

en: Error launching URL
bs: Greška pri pokretanju URL-a

en: Error building URL!
bs: Greška pri podizanju URL-a

en: Question
bs: Pitanje

en: Incorrect password!
bs: Netačna lozinka!

en: true
bs: tačno

en: Cancel
bs: Odustani

en: Error deleting file
bs: Greška pri brisanju datoteke

en: Open URL
bs: Otvori URL

en: Error restoring file
bs: Greška pri vraćanju datoteke

en: Writing file...
bs: Ispisivanje datoteke...

en: Attribute
bs: Osobina

en: Value
bs: Vrijednost

en: This field is not editable!
bs: Ovo polje nije moguće uređivati!

en: text
bs: tekst

en: Add attribute
bs: Dodaj atribut

en: Working...
bs: Obrada...

en: Loading file
bs: Učtavanje datoteke

en: Delete attribute
bs: Ukloni osobinu

en: New element
bs: Novi element

en: Delete element
bs: Obriši element

en: Name
bs: Naziv

en: Retry
bs: Ponovi

en: Ignore
bs: Ignoriši

en: Date incorrect!
bs: Datum netačan!

en: Incorrect number!
bs: Netačan broj!

en: None
bs: Nijedan

en: Select all
bs: Odaberi sve

en: Clear selection
bs: Izbriši odabrano

en: Width:
bs: Širina:

en: Height:
bs: Visina:

en: Browse files...
bs: Pretraga datoteka...

en: version
bs: verzija

en: About...
bs: O...

en: Yes to all
bs: Da za sve

en: No to all
bs: Ne za sve

en: Save
bs: Spremi

en: Open
bs: Otvoriti

en: Open the selected file
bs: Otvori odabranu datoteku

en: Save the specified file
bs: Spremi navedenu datoteku

en: saving...
bs: spremanje...

en: Saving file
bs: Spremanje datoteke
