JClic 0.2.0.0 - en to ca translation catalogue (73 entries)

en: OK
ca: D'acord

en: Yes
ca: Sí

en: Delete
ca: Elimina

en: Paste
ca: Enganxa

en: Cut
ca: Retalla

en: Copy
ca: Copia

en: Save file
ca: Desa el fitxer

en: Please confirm
ca: Confirma l'operació

en: Open file
ca: Obre el fitxer

en: Folder
ca: La carpeta

en: Password:
ca: Contrasenya:

en: Warning!
ca: Atenció!

en: Cannot be read!
ca: No es pot llegir!

en: Does not exist!
ca: No existeix!

en: Is read-only. It cannot be overwritted!
ca: És de només lectura i no pot ser reemplaçat.

[ctx: FILE_OVERWRITE_DIR_PROMPT]
en: Do you want to overwrite it?
ca: Voleu reemplaçar-la?

[ctx: FILE_OVERWRITE_PROMPT]
en: Do you want to overwrite it?
ca: Voleu reemplaçar-lo?

en: already exists on your system.
ca: ja es troba al vostre ordinador.

en: The folder
ca: La carpeta

en: The file
ca: El fitxer

en: Unnamed
ca: Sense nom

en: Error reading file
ca: Error en llegir el fitxer

en: Error saving file
ca: Error en desar el fitxer

en: Find file
ca: Cerca d'un fitxer

en: is read-only.
ca: és de només lectura.

en: exists. Do you want to overwrite it?
ca: ja existeix. Voleu sobreescriure'l?

en: is unreadable.
ca: no es pot llegir.

en: File
ca: El fitxer

en: loading...
ca: carregant el programa...

en: false
ca: fals

en: messages/checksignature.html
ca: messages/checksignature_ca.html

en: Error launching URL
ca: Error en invocar l'URL!

en: Error building URL!
ca: Error en construir l'URL!

en: Question
ca: Pregunta

en: Incorrect password!
ca: Contrasenya incorrecta!

en: true
ca: cert

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Error deleting file
ca: Error en esborrar el fitxer

en: Open URL
ca: Obre URL

en: Error restoring file
ca: Error en restaurar el fitxer

en: Writing file...
ca: Escrivint fitxer...

en: Attribute
ca: Atribut

en: Value
ca: Valor

en: This field is not editable!
ca: Aquest camp no és editable!

en: Add attribute
ca: Afegeix un nou atribut

en: Working...
ca: Treballant...

en: Loading file
ca: Llegint el fitxer

en: Delete attribute
ca: Suprimeix l'atribut

en: New element
ca: Nou element

en: Delete element
ca: Elimina l'element

en: Name
ca: Nom

en: Retry
ca: Reintenta

en: Ignore
ca: Ignora

en: Date incorrect!
ca: Data incorrecta!

en: Incorrect number!
ca: Nombre incorrecte!

en: None
ca: Cap

en: PV
ca: NV

en: D#127
ca: E#127

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Clear selection
ca: Desfés la selecció

en: Width:
ca: Amplada:

en: Height:
ca: Alçada:

en: Browse files...
ca: Cerca el fitxer...

en: version
ca: versió

en: About...
ca: Quant a...

en: Yes to all
ca: Sí a tots

en: No to all
ca: No a tots

en: Save
ca: Desa

en: Open
ca: Obre

en: Open the selected file
ca: Obre el fitxer seleccionat

en: Save the specified file
ca: Desa el fitxer especificat

en: saving...
ca: desant...

en: Saving file
ca: Desant el fitxer
