jclic - en to cs translation catalogue (72 entries)

en: ERROR
cs: CHYBA

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Delete
cs: Smazat

en: Paste
cs: Vložit

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Save file
cs: Uložit soubor

en: Please confirm
cs: Prosím potvrďte

en: Open file
cs: Otevřít soubor

en: Folder
cs: Složka

en: Password:
cs: Heslo:

en: Warning!
cs: Varování!

en: Cannot be read!
cs: Nelze přečíst!

en: Does not exist!
cs: Neexistuje!

en: Is read-only. It cannot be overwritted!
cs: Je pouze pro čtení. Nelze ho přepsat!

[ctx: FILE_OVERWRITE_DIR_PROMPT]
en: Do you want to overwrite it?
cs: Chcete ho přepsat?

[ctx: FILE_OVERWRITE_PROMPT]
en: Do you want to overwrite it?
cs: Chcete ho přepsat?

en: already exists on your system.
cs: již existuje na vašem systému

en: The folder
cs: Složka

en: The file
cs: Soubor

en: Unnamed
cs: Nepojmenovaný

en: Error reading file
cs: Chyba při čtení souboru

en: Error saving file
cs: Chyba při ukládání souboru

en: Find file
cs: Najít soubor

en: is read-only.
cs: je pouze pro čtení.

en: exists. Do you want to overwrite it?
cs: existuje. Chcete ho přepsat?

en: is unreadable.
cs: není čitelný.

en: File
cs: Soubor

en: loading...
cs: načítá se...

en: false
cs: nepravda

en: Error launching URL
cs: Chyba při načítání URL

en: Error building URL!
cs: Chyba při vytváření URL!

en: Question
cs: Otázka

en: Incorrect password!
cs: Chybné heslo!

en: true
cs: pravda

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Error deleting file
cs: Chyba při mazání souboru

en: Open URL
cs: Otevřít URL

en: Error restoring file
cs: Chyba při obnovení souboru

en: Writing file...
cs: Soubor je zapisován...

en: Attribute
cs: Vlastnost

en: Value
cs: Hodnota

en: This field is not editable!
cs: Toto pole není editovatelné!

en: Add attribute
cs: Přidat atribut

en: Working...
cs: Pracuje se...

en: Loading file
cs: Soubor je nahráván

en: Delete attribute
cs: Smazat atribut

en: Element
cs: Prvek

en: New element
cs: Nový prvek

en: Delete element
cs: Smazat prvek

en: Name
cs: Název

en: Retry
cs: Zkusit znovu

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Date incorrect!
cs: Nesprávná data!

en: Incorrect number!
cs: Nesprávné číslo!

en: None
cs: Nic

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Clear selection
cs: Zrušit výběr

en: Width:
cs: Šířka:

en: Height:
cs: Výška:

en: Browse files...
cs: Vybrat soubory...

en: version
cs: verze

en: About...
cs: O aplikaci...

en: Yes to all
cs: Ano všem

en: No to all
cs: Ne všem

en: Save
cs: Uložit

en: Open
cs: Otevřít

en: Open the selected file
cs: Otevřít vybraný soubor

en: Save the specified file
cs: Uložit vybraný soubor

en: saving...
cs: ukládá se...

en: Saving file
cs: Soubor je ukládán
