jclic - en to el translation catalogue (75 entries)

en: ERROR
el: ΣΦΑΛΜΑ

en: OK
el: Εντάξει

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Paste
el: Επικόλληση

en: Cut
el: Αποκοπή

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Save file
el: Αποθήκευση αρχείου

en: Please confirm
el: Παρακαλώ επιβεβαιώστε

en: Open file
el: Άνοιγμα αρχείου

en: Folder
el: Φάκελος

en: Password:
el: Κωδικός πρόσβασης:

en: Warning!
el: Προειδοποίηση!

en: Cannot be read!
el: Αδύνατη η ανάγνωσή του!

en: Does not exist!
el: Δεν υπάρχει!

en: Is read-only. It cannot be overwritted!
el: Είναι μόνο για ανάγνωση. Αδύνατη η αντικατάστασή του!

[ctx: FILE_OVERWRITE_DIR_PROMPT]
en: Do you want to overwrite it?
el: Θέλετε να το αντικαταστήσετε;

[ctx: FILE_OVERWRITE_PROMPT]
en: Do you want to overwrite it?
el: Θέλετε να το αντικαταστήσετε;

en: already exists on your system.
el: υπάρχει ήδη στο σύστημά σας.

en: The folder
el: Ο φάκελος

en: The file
el: Το αρχείο

en: Unnamed
el: Ανώνυμο

en: Error reading file
el: Σφάλμα ανάγνωσης αρχείου

en: Error saving file
el: Σφάλμα κατά την αποθήκευση του αρχείου

en: Find file
el: Εύρεση αρχείου

en: is read-only.
el: είναι μόνο για ανάγνωση.

en: exists. Do you want to overwrite it?
el: υπάρχει. Θέλετε να το αντικαταστήσετε;

en: is unreadable.
el: είναι μη αναγνώσιμο.

en: File
el: Αρχείο

en: loading...
el: φόρτωση...

en: false
el: ψευδές

en: Error launching URL
el: Σφάλμα φόρτωσης URL

en: Error building URL!
el: Σφάλμα δημιουργίας URL!

en: Question
el: Ερώτηση

en: Incorrect password!
el: Λανθασμένος κωδικός πρόσβασης!

en: true
el: αληθές

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Error deleting file
el: Σφάλμα κατά τη διαγραφή του αρχείου

en: Open URL
el: Άνοιγμα URL

en: Error restoring file
el: Σφάλμα κατά την αποκατάσταση του αρχείου

en: Writing file...
el: Εγγραφή αρχείου...

en: Attribute
el: Χαρακτηριστικό

en: Value
el: Τιμή

en: This field is not editable!
el: Αυτό το πεδίο δεν είναι επεξεργάσιμο!

en: text
el: κείμενο

en: Add attribute
el: Προσθήκη χαρακτηριστικού

en: Working...
el: Εργασία...

en: Loading file
el: Φόρτωση αρχείου

en: Delete attribute
el: Διαγραφή χαρακτηριστικού

en: Element
el: Στοιχείο

en: New element
el: Νέο στοιχείο

en: Delete element
el: Διαγραφή στοιχείου

en: Name
el: Όνομα

en: Retry
el: Επανάληψη

en: Ignore
el: Παράβλεψη

en: Date incorrect!
el: Λανθασμένα δεδομένα!

en: Incorrect number!
el: Λανθασμένος αριθμός!

en: None
el: Κανένα

en: CC
el: Κοινοποίηση

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: Clear selection
el: Καθαρισμός επιλογής

en: Width:
el: Πλάτος:

en: Height:
el: Ύψος:

en: Browse files...
el: Περιήγηση αρχείων...

en: version
el: έκδοση

en: About...
el: Σχετικά...

en: Yes to all
el: Ναι σε όλα

en: No to all
el: Όχι σε όλα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Open
el: Άνοιγμα

en: Open the selected file
el: Άνοιγμα επιλεγμένου αρχείου

en: Save the specified file
el: Αποθήκευση καθορισμένου αρχείου

en: saving...
el: αποθήκευσ...

en: Saving file
el: Αποθήκευση αρχείου
