jclic - en to eu translation catalogue (75 entries)

en: ERROR
eu: ERROREA

en: OK
eu: Ados

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Paste
eu: Itsatsi

en: Cut
eu: Ebaki

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Save file
eu: Gorde fitxategia

en: Please confirm
eu: Baieztatu eragiketa

en: Open file
eu: Ireki fitxategia

en: Folder
eu: Direktorioa

en: URL:
eu: URL-a:

en: Password:
eu: Pasahitza:

en: Warning!
eu: Kontuz!

en: Cannot be read!
eu: Ezin da irakurri!

en: Does not exist!
eu: Ez dago!

en: Is read-only. It cannot be overwritted!
eu: Irakurtzeko bakarrik. Ezin da bertan idatzi!

[ctx: FILE_OVERWRITE_DIR_PROMPT]
en: Do you want to overwrite it?
eu: Gainidatzi nahi al duzu?

[ctx: FILE_OVERWRITE_PROMPT]
en: Do you want to overwrite it?
eu: Gainidatzi nahi al duzu?

en: already exists on your system.
eu: dagoeneko bada zure sisteman

en: The folder
eu: Direktorioa

en: The file
eu: Fitxategia

en: Unnamed
eu: Izenbagea

en: Error reading file
eu: Errorea fitxategia irakurtzean

en: Error saving file
eu: Errorea fitxategia gordetzean

en: Find file
eu: Bilatu fitxategia

en: is read-only.
eu: irakurri baino ezin da.

en: exists. Do you want to overwrite it?
eu: badago. Berridatzi egin nahi al duzu?

en: is unreadable.
eu: ez da irakurtzeko modukoa.

en: File
eu: Fitxategia

en: loading...
eu: kargatzen...

en: false
eu: faltsua

en: Error launching URL
eu: Errorea URL-a abiaraztean

en: Error building URL!
eu: Errorea URL-a eraikitzean!

en: Question
eu: Galdera

en: Incorrect password!
eu: Pasahitza ez da zuzena!

en: true
eu: egia

en: Cancel
eu: Utzi

en: Error deleting file
eu: Errorea fitxategia ezabatzean

en: Open URL
eu: Ireki URL-a

en: Error restoring file
eu: Errorea fitxategia berreskuratzean

en: Writing file...
eu: Fitxategia idazten...

en: Attribute
eu: Atributua

en: Value
eu: Balorea

en: This field is not editable!
eu: Eremu hau ezin da editatu!

en: text
eu: testua

en: Add attribute
eu: Gehitu atributua

en: Working...
eu: Lanean...

en: Loading file
eu: Fitxategia kargatzen

en: Delete attribute
eu: Ezabatu atributua

en: Element
eu: Elementua

en: New element
eu: Elementu berria

en: Delete element
eu: Ezabatu elementua

en: Name
eu: Izena

en: Retry
eu: Berriz saiatu

en: Ignore
eu: Alde batera uzi

en: Date incorrect!
eu: Data ez da zuzena!

en: Incorrect number!
eu: Zenbakia ez da zuzena!

en: None
eu: Bat ere ez

en: Select all
eu: Aukeratu guztiak

en: Clear selection
eu: Garbitu aukera

en: Width:
eu: Zabalera

en: Height:
eu: Altuera:

en: Browse files...
eu: Arakatu fitxategiak...

en: version
eu: bertsioa

en: About...
eu: Honi buruz...

en: Yes to all
eu: Bai guztiari

en: No to all
eu: Ez guztiari

en: Save
eu: Gorde

en: Open
eu: Ireki

en: Open the selected file
eu: Ireki aukeratutako fitxategia

en: Save the specified file
eu: Gorde zehaztutako fitxategia

en: saving...
eu: gordetzen...

en: Saving file
eu: Fitxategia gordetzen
