jclic - en to nl translation catalogue (73 entries)

en: ERROR
nl: FOUT

en: OK
nl: Akkoord

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Paste
nl: Plakken

en: Cut
nl: Knippen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Save file
nl: Bestand opslaan

en: Please confirm
nl: Gelieve te bevestigen

en: Open file
nl: Bestand openen

en: Folder
nl: Map

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Warning!
nl: Waarschuwing!

en: Cannot be read!
nl: Kan niet lezen!

en: Does not exist!
nl: Bestaat niet!

en: Is read-only. It cannot be overwritted!
nl: Is read-only. Kan niet overschreven worden!

[ctx: FILE_OVERWRITE_DIR_PROMPT]
en: Do you want to overwrite it?
nl: Wilt u dit bestand overschrijven?

[ctx: FILE_OVERWRITE_PROMPT]
en: Do you want to overwrite it?
nl: Wilt u dit bestand overschrijven?

en: already exists on your system.
nl: Bestaat reeds.

en: The folder
nl: De map

en: The file
nl: Het bestand

en: Unnamed
nl: Naamloos

en: Error reading file
nl: Fout bij het lezen van bestand

en: Error saving file
nl: Fout bij het bewaren van bestand

en: Find file
nl: Zoek bestand

en: exists. Do you want to overwrite it?
nl: exists. Wil je het overschrijven?

en: is unreadable.
nl: is onleesbaar

en: File
nl: Bestand

en: loading...
nl: laden...

en: false
nl: Onwaar

en: messages/checksignature.html
nl: berichten/verifieerhandtekening.html

en: Error launching URL
nl: Fout bij starten URL

en: Error building URL!
nl: Fout bij maken URL

en: Question
nl: Vraag

en: Incorrect password!
nl: Verkeer paswoord!

en: true
nl: waar

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Error deleting file
nl: Fout bij verwijderen bestand

en: Open URL
nl: Url openen

en: Error restoring file
nl: Fout bij herstellen bestand

en: Writing file...
nl: Bestand schrijven...

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Value
nl: Waarde

en: This field is not editable!
nl: Dit veld kan je niet wijzigen!

en: text
nl: tekst

en: Add attribute
nl: Attribuut toevoegen

en: Working...
nl: Bezig...

en: Loading file
nl: Bestand inladen

en: Delete attribute
nl: Attribuut verwijderen

en: New element
nl: Nieuw element

en: Delete element
nl: Verwijder element

en: Name
nl: Naam

en: Retry
nl: Opnieuw

en: Ignore
nl: Negeren

en: Date incorrect!
nl: Verkeerde gegevens!

en: Incorrect number!
nl: Verkeer nummer!

en: None
nl: Geen

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Clear selection
nl: Selectie ongedaan maken

en: Width:
nl: Breedte:

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Browse files...
nl: Doorzoek bestanden...

en: version
nl: versie

en: About...
nl: Info...

en: Yes to all
nl: Ja voor alles

en: No to all
nl: Nee voor alles

en: Save
nl: Document opslaan

en: Open
nl: Openen

en: Open the selected file
nl: Het geselecteerde bestand openen

en: Save the specified file
nl: Het geselecteerde bestand bewaren

en: saving...
nl: bewaren...

en: Saving file
nl: Bestand bewaren
