jhbuild master - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Configuring $PKG_NAME without autotools
hu: $PKG_NAME beállítása autotools nélkül

en: Unable to create file $srcdir/Makefile.inc
hu: A(z) $srcdir/Makefile.inc nem hozható létre

en: Unable to read file $makefile
hu: A(z) $makefile fájl nem olvasható

en: Unable to copy $makefile to $srcdir/Makefile
hu: A(z) $makefile nem másolható ide: $srcdir/Makefile

en: Now type `make' to compile $PKG_NAME
hu: Most írja be a „make” parancsot a(z) $PKG_NAME lefordításához

en: WARNING: aclocal not available (usually part of package 'autoconf')
hu: FIGYELMEZTETÉS: az aclocal nem érhető el (általában az „autoconf” csomag része)

en: WARNING: automake not available (usually part of package 'automake')
hu: FIGYELMEZTETÉS: az automake nem érhető el (általában az „automake” csomag része)

en: WARNING: autopoint not available (usually part of package 'gettext')
hu: FIGYELMEZTETÉS: az autopoint nem érhető el (általában a „gettext” csomag része)

en: WARNING: pkg-config not available (usually part of package 'pkgconfig')
hu: FIGYELMEZTETÉS: a pkg-config nem érhető el (általában a „pkconfig” csomag része)

en: WARNING: yelp-tools not available (usually part of package 'yelp-tools')
hu: FIGYELMEZTETÉS: a yelp-tools nem érhető el (általában a „yelp-tools” csomag része)

en: Build modules non-interactively and upload results to JhAutobuild
hu: A modulok nem interaktív összeállítása, és az eredmények feltöltése a JhAutobuildnek

en: always run autogen.sh
hu: mindig futtassa az autogen.sh fájlt

en: run make clean before make
hu: a make clean futtatása a make előtt

en: run make distcheck after building
hu: a make distcheck futtatása összeállítás után

en: treat the given modules as up to date
hu: a megadott modulok frissítettként kezelése

en: start building at the given module
hu: összeállítás indítása a megadott modullal

en: jhautobuild report URL
hu: jhautobuild jelentés URL-e

en: verbose mode
hu: részletes mód

en: report URL for autobuild not specified
hu: az autobuild jelentés URL-e nincs megadva

en: %s not in module list
hu: a(z) %s nincs a modullistában

en: Update all modules from version control
hu: Összes modul frissítése a verziókezelőből

en: [ options ... ] [ modules ... ]
hu: [ kapcsolók ... ] [ modulok ... ]

en: start updating at the given module
hu: frissítés indítása a megadott modullal

en: update only modules with the given tags
hu: csak a megadott címkékkel rendelkező modulok frissítése

en: Update one or more modules from version control
hu: Egy vagy több modul frissítése a verziókezelőből

en: A module called '%s' could not be found.
hu: A(z) „%s” nevű modul nem található.

en: This command requires a module parameter.
hu: Ehhez a parancshoz szükséges egy modul paraméter.

en: Clean one or more modules
hu: Egy vagy több modul tisztítása

en: honour the makeclean setting in config file
hu: a makeclean beállítás tiszteletben tartása a konfigurációs fájlban

en: completely clean source tree
hu: a forrásfa teljes tisztítása

en: run make check after building
hu: a make check futtatása összeállítás után

en: run make dist after building
hu: a make dist futtatása összeállítás után

en: skip version control update
hu: verziókezelőből történő frissítés kihagyása

en: quiet (no output)
hu: csendes (nincs kimenet)

en: build only modules with the given tags
hu: csak a megadott címkékkel rendelkező modulok összeállítása

en: run tests in real X and not in Xvfb
hu: a tesztek futtatásas valódi X-ben, és nem az Xvbf-ben

en: Run a command under the JHBuild environment
hu: Parancs futtatása a JHBuild környezetben

en: [ options ... ] program [ arguments ... ]
hu: [ kapcsolók ... ] program [ argumentumok ... ]

en: run command in build dir of the given module
hu: parancs futtatása a megadott modul összeállítási könyvtárában

en: Unable to execute the command '%(command)s': %(err)s
hu: A(z) „%(command)s” parancs nem hajtható végre: %(err)s

en: Unable to execute the command '%s'
hu: A(z) „%s” parancs nem hajtható végre
