jhbuild master - en to sk translation catalogue (123 entries)

en: %s not in module list
sk: %s nie je v zozname modulov

en: [ options ... ] [ modules ... ]
sk: [ voľby ... ] [ moduly ... ]

en: [ options ... ] program [ arguments ... ]
sk: [ voľby ... ] program [ argumenty ... ]

en: [ modules ... ]
sk: [ moduly ... ]

en: [ options ... ]
sk: [ voľby ... ]

en: and %d others.
sk: a %d iných.

en: Name:
sk: Názov:

en: Module Set:
sk: Sada modulov:

en: Type:
sk: Typ:

en: Install version:
sk: Verzia inštalácie:

en: Install date:
sk: Dátum inštalácie:

en: not installed
sk: nenainštalované

en: Version:
sk: Verzia:

en: Tree-ID:
sk: ID stromu:

en: Sourcedir:
sk: Zdrojový adresár:

en: Requires:
sk: Vyžaduje:

en: Required by:
sk: Vyžadované od:

en: Suggests:
sk: Návrhy:

en: After:
sk: Potom:

en: Before:
sk: Predtým:

en: required=%s
sk: potrebný=%s

en: installed=%s
sk: nainštalovaný=%s

en: Required packages:
sk: Potrebné balíky:

en:   System installed packages which are too old:
sk:   Nainštalované systémové balíky, ktoré sú zastaralé:

en:     (none)
sk:     (žiadne)

en:   No matching system package installed:
sk:   Vhodné systémové balíky, ktoré nie sú nainštalované:

en: JHBuild commands are:
sk: Príkazmi JHBuild sú:

en: For more information run "jhbuild <command> --help"
sk: Pre viac informácií spustite „jhbuild <príkaz> --help“

en: Information about available JHBuild commands
sk: Informácie o dostupných príkazoch programu JHBuild

en: [ module ]
sk: [ modul ]

en: System installed packages which are new enough:
sk: Nainštalované systémové balíky, ktoré sú dostatočne aktuálne:

en:   (none)
sk:   (žiadne)

en: Optional packages: (JHBuild will build the missing packages)
sk: Voliteľné balíky: (JHBuild zostaví chýbajúce balíky)

en: Installing dependencies on system: %s
sk: Inštalujú sa závislosti v systéme: %s

en: GNOME Build Tool
sk: Nástroj na zostavenie pre GNOME

en: Build GNOME modules
sk: Nástroj na zostavenie modulov prostredia GNOME

en: Server Error, retrying in %d seconds
sk: Chyba servera, nový pokus o %d sekúnd

en: Server Error, aborting
sk: Chyba servera, prerušuje sa

en: Error: %s
sk: Chyba: %s

en: Error running %s
sk: Chyba pri spustení %s

en: Starting Build #%s
sk: Spúšťa sa zostavovanie modulu #%s

en: **** Starting module %s ****
sk: **** Spúšťa sa modul %s ****

en: Others...
sk: Ostatné...

en: Choose Module:
sk: Zvoľte modul:

en: Build Progress
sk: Priebeh zostavenia

en: Terminal
sk: Terminál

note: Translators: This is a button label (to start build)
en: Start
sk: Spustiť

en: Build Completed
sk: Zostavenie bolo dokončené

en: Error during phase %(phase)s of %(module)s
sk: Chyba počas fázy %(phase)s pri module %(module)s

en: Pick an Action
sk: Vyberte akciu

en: Rerun phase %s
sk: Znovu spustiť fázu %s

en: Ignore error and continue to %s
sk: Ignorovať chybu a pokračovať na fázu %s

en: Ignore error and continue to next module
sk: Ignorovať chybu a pokračovať na ďalší modul

en: Give up on module
sk: Vynechať modul

en: Go to phase "%s"
sk: Prejsť na fázu „%s“

en: Open Terminal
sk: Otvoriť terminál

en: Module
sk: Modul

en: Start At
sk: Začať s

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Disable network access
sk: Zakázať prístup k sieti

en: Always run autogen.sh
sk: Vždy spustiť autogen.sh

en: 
    Conflicts during checkout:
sk: 
    Konflikty počas získavania:

note: it could happen on a really badly-timed ctrl-c (see bug 551641)
en: ########## Error running %s
sk: ########## Chyba pri spúšťaní %s

en: success
sk: úspech

en: the following modules were not built
sk: nasledovný modul nebol zostavený

en: Start shell
sk: Spustiť príkazový riadok

en: Reload configuration
sk: Znovu načítať konfiguráciu

en: choice:
sk: výber:

en: exit shell to continue with build
sk: na pokračovanie v zostavovaní ukončite príkazový riadok

en: invalid choice
sk: neplatný výber

en: Type "yes" to confirm the action:
sk: Zadajte „ano“ na potvrdenie akcie:

en: yes
sk: ano

en: You should not run jhbuild as root.
sk: Nemali by ste spúšťať nástroj jhbuild ako správca.

en: Interrupted
sk: Prerušené

en: Configuring
sk: Konfiguruje sa

en: Cleaning
sk: Čistí sa

en: Building
sk: Zostavuje sa

en: Checking
sk: Kontroluje sa

en: Creating tarball for
sk: Vytvára sa tarball pre

en: Uninstalling old installed version
sk: Odinštaluje sa stará nainštalovaná verzia

en: Installing
sk: Inštaluje sa

en: unknown module type %s
sk: neznámy typ modulu %s

en: Deleting .la file: %r
sk: Odstraňuje sa súbor .la: %r

en: Deleting dir file: %r
sk: Odstraňuje sa súbor adresára: %r

en: %d files remaining from previous build
sk: %d súborov zostalo z predošlej zostavy

en: Deleted: %(file)r
sk: Odstránené: %(file)r

en: Install complete: %d files copied
sk: Inštalácia bola dokončená: %d súborov bolo skopírovaných

en: Skipping %s (not updated)
sk: Vynecháva sa %s (neaktualizované)

en: Skipping %s (package and dependencies not updated)
sk: Vynecháva sa %s (balík a závislosti neboli aktualizované)

en: Checking out
sk: Získava sa

en: source directory %s was not created
sk: zdrojový adresár %s nebol vytvorený

en: wipe directory and start over
sk: vyprázdniť adresár a začať odznovu

en: kconfig file %s was not created
sk: súbor kconfig %s nebol vytvorený

en: Installing kernel
sk: Inštaluje sa jadro

en: Installing modules
sk: Inštalujú sa moduly

en: Installing kernel headers
sk: Inštalujú sa hlavičky jadra

en: Unknown module:
sk: Neznámy modul:

en: Duplicate repository:
sk: Duplicitný repozitár:

en: Failed to delete %(file)r: %(msg)s
sk: Zlyhalo odstránenie súboru %(file)r: %(msg)s

en: Nothing available to install
sk: Nie je nič dostupné na inštaláciu

en: Installing:
      %s
sk: Inštaluje sa:
      %s

en: Complete!
sk: Dokončené!

en: Failed to install pkgfile
sk: Zlyhala inštalácia súboru pkgfile

en: Failed to update pkgfile cache
sk: Zlyhalo aktualizovanie vyrovnávacej pamäte súboru pkgfile

en: Using pacman to install packages.  Please wait.
sk: Používa sa nástroj pacman na inštaláciu balíkov. Prosím, čakajte.

en: Nothing to install
sk: Nič na inštaláciu

en: Install failed
sk: Inštalácia zlyhala

en: Completed!
sk: Dokončené!

en: Using yum to install packages.  Please wait.
sk: Používa sa nástroj yum na inštaláciu balíkov. Prosím, čakajte.

en: Installing:
      %(pkgs)s
sk: Inštaluje sa:
      %(pkgs)s

en: No native package found for %(id)s (%(filename)s)
sk: Nenašiel sa žiadny natívny balík pre %(id)s (%(filename)s)

en: Installing: %(pkgs)s
sk: Inštaluje sa: %(pkgs)s

en: Failed to unpack %s (unknown archive type)
sk: Zlyhalo rozbalenie archívu %s (neznámy typ archívu)

en: Failed to unpack %s
sk: Zlyhalo rozbalenie archívu %s

en: Failed to unpack %s (empty file?)
sk: Zlyhalo rozbalenie archívu %s (prázdny súbor?)

en: could not log into %s
sk: nepodarilo sa prihlásiť do %s

en: Command %s returned no output
sk: Príkaz %s nevrátil žiadny výstup

en: Cannot get last revision from %s. Check the module location.
sk: Nedá sa získať najnovšie vydanie z %s. Skontrolujte umiestnenie modulu.

en: unknown repository type %s
sk: neznámy typ repozitára %s

en: Initializing %s
sk: Inicializuje sa %s

en: Updating working copy %s
sk: Aktualizuje sa pracovná kópia %s

en: Error checking for conflicts
sk: Chyba pri kontrole konfliktov

en: Applying patch
sk: Aplikuje sa záplata
