jhbuild master - en to tr translation catalogue (76 entries)

en: Configuring $PKG_NAME without autotools
tr: $PKG_NAME autotools olmadan yapılandırılıyor

en: Unable to create file $srcdir/Makefile.inc
tr: $srcdir/Makefile.inc dosyası oluşturulamadı

en: Unable to read file $makefile
tr: $makefile dosyası okunamadı

en: [ options ... ] [ modules ... ]
tr: [ seçenekler ... ] [ modüller ... ]

en: A module called '%s' could not be found.
tr: '%s' adlı bir modül bulunamadı.

en: [ modules ... ]
tr: [ modüller ... ]

en: [ options ... ]
tr: [ seçenekler ... ]

en: unknown module %s
tr: bilinmeyen modül %s

en: Name:
tr: İsim:

en: Module Set:
tr: Modül Kümesi:

en: Type:
tr: Tür:

en: Install version:
tr: Kurulum sürümü:

en: Install date:
tr: Kurulum tarihi:

en: not installed
tr: kurulu değil

en: Git Module:
tr: Git Modülü:

en: Git Branch:
tr: Git Dalı:

en: Git Tag:
tr: Git Etiketi:

en: Version:
tr: Sürüm:

en: Required packages:
tr: Gerekli paketler:

en: JHBuild commands are:
tr: JHBuild komutları şunlardır:

en: Information about available JHBuild commands
tr: Kullanılabilir JHBuild komutları hakkında bilgiler

en: [ module ]
tr: [ modül ]

en: %s not found
tr: %s bulunamadı

en: Uninstall all modules
tr: Tüm modülleri kaldır

en: could not load config file
tr: yapılandırma (config) dosyası yüklenemedi

en: GNOME Build Tool
tr: GNOME İnşa Aracı

en: Build GNOME modules
tr: GNOME modüllerini inşa edin

en: Error: %s
tr: Hata: %s

en: Error running %s
tr: %s çalıştırılırkan hata

en: Others...
tr: Diğerleri...

en: Build Progress
tr: İnşa İlerlemesi

en: Terminal
tr: Uçbirim

note: Translators: This is a button label (to start build)
en: Start
tr: Başla

en: Build Completed
tr: İnşa Tamamlandı

en: Module
tr: Modül

en: Preferences
tr: Tercihler

en: Disable network access
tr: Ağ erişimini devre dışı bırak

en: success
tr: başarılı

en: Reload configuration
tr: Yapılandırmayı yeniden yükle

en: choice:
tr: seçim:

en: invalid choice
tr: geçersiz seçim

en: yes
tr: evet

en: You should not run jhbuild as root.
tr: jhbuild'i root olarak çalıştırmamalısınız.

en: Display this help and exit
tr: Bu yardımı göster ve çık

en: Interrupted
tr: Kesintiye Uğradı

en: Configuring
tr: Yapılandırılıyor

en: Cleaning
tr: Temizleniyor

en: Building
tr: İnşa Ediliyor

en: Installing
tr: Kuruluyor

en: Deleting .la file: %r
tr: .la dosyası siliniyor: %r

en: Deleting dir file: %r
tr: dir dosyası siliniyor: %r

en: Deleted: %(file)r
tr: Silindi: %(file)r

en: Install complete: %d files copied
tr: Kurulum tamamlandı: %d dosya kopyalandı

en: Skipping %s (not updated)
tr: %s atlanıyor (güncellenmemiş)

en: Skipping %s (package and dependencies not updated)
tr: %s atlanıyor (paketin kendisi ve bağımlılıkları güncellenmemiş)

en: source directory %s was not created
tr: %s kaynak dizini oluşturulmadı

en: wipe directory and start over
tr: dizini temizle ve baştan başla

en: Installing kernel
tr: Kernel kuruluyor

en: Installing modules
tr: Modüller kuruluyor

en: Unknown module:
tr: Bilinmeyen modül:

en: could not download %s: %s
tr: %s indirilemedi: %s

en: failed to parse %s: %s
tr: %s ayrıştırma başarısız oldu: %s

en: Installing:
      %s
tr: Kuruluyor:
      %s

en: Complete!
tr: Tamamlandı!

en: Nothing to install
tr: Kurulacak bir şey yok

en: Install failed
tr: Kurulum başarısız oldu

en: Completed!
tr: Tamamlandı!

en: Using yum to install packages.  Please wait.
tr: Paketleri kurmak için yum kullanılıyor.  Lütfen bekleyin.

en: Installing:
      %(pkgs)s
tr: Kuruluyor:
      %(pkgs)s

en: Installing: %(pkgs)s
tr: Kuruluyor: %(pkgs)s

en: Initializing %s
tr: %s ilklendiriliyor

en: file not downloaded
tr: dosya indirilmedi

en: could not download patch (error: %s)
tr: yama indirilemedi (hata: %s)

en: could not download patch
tr: yama indirilemedi

en: Failed to find patch: %s
tr: Yama bulunamadı: %s

en: Applying patch
tr: Yama uygulanıyor
