jmol - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: For example:
bs: Na primjer:

en: Executing script 1...
bs: Izvršavam skriptu 1...

en: Executing script 2...
bs: Izvršavam skriptu 2...

en: About Jmol
bs: O Jmolu

en: Properties
bs: Svojstva

en: Collection
bs: Zbirka

en: Info
bs: Informacije

en: Select
bs: Odaberi

en: Repeat
bs: Ponovi

en: Vector
bs: Vektor

en: Radius
bs: Prečnik

en: Close
bs: Zatvori

en: Clear
bs: Očisti

en: Check
bs: Provjeri

en: Help
bs: Pomoć

en: Editor
bs: Uređivač

en: History
bs: Historija

en: Step
bs: Korak

en: Top
bs: Vrh

en: Undo
bs: Poništi

en: Variables
bs: Promjenjive
