jmol - en to sl translation catalogue (31 entries)

en: transparent background
sl: prozorno ozadje

en: supported options are given below
sl: podprte možnosti so navedene spodaj

en: debug
sl: razhrošči

en: window width x height, e.g. {0}
sl: širina x višina okna, npr. {0}

en: start with no splash screen
sl: začni brez predstavitvenega okna

en: {0} or {1}:filename
sl: {0} ali {1}:ime datoteke

en: For example:
sl: Na primer:

en: Executing script 1...
sl: Izvajanje skripta 1 ...

en: Executing script file...
sl: Izvajanje skriptne datoteke  ...

en: Executing script 2...
sl: Izvajanje skripta 2 ...

en: About Jmol
sl: O programu Jmol

en: Unable to find url "{0}".
sl: Ne morem najti URL "{0}".

en: Properties
sl: Lastnosti

en: Info
sl: Informacije

en: Select
sl: Izberi

en: Repeat
sl: Ponovi

en: Vector
sl: Vektor

en: Radius
sl: Polmer

en: Scale
sl: Merilo

en: Close
sl: Zapri

en: Clear
sl: Počisti

en: OK
sl: V redu

en: Help
sl: Pomoč

en: Editor
sl: Urejevalnik

en: History
sl: Zgodovina

en: State
sl: Stanje

en: Step
sl: Korak

en: Top
sl: Vrh

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Redo
sl: Uveljavi

en: Variables
sl: Spremenljivke
