jmol - en to te translation catalogue (15 entries)

en: transparent background
te: పారదర్శక నేపథ్యం

en: window width x height, e.g. {0}
te: విండో వెడల్పు x ఎత్తు, e.g. {0}

en: give this help page
te: ఈ సహాయ పేజీని ఇవ్వు

en: For example:
te: ఉదాహరణకి:

en: About Jmol
te: Jmol గురించి

en: Properties
te: లక్షణాలు

en: Collection
te: సేకరణ

en: Info
te: సమాచారం

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Repeat
te: పునరావృతంచేయి

en: Close
te: మూసివేయి

en: OK
te: సరే

en: Help
te: సహాయం

en: Editor
te: కూర్పకము

en: History
te: చరిత్ర
