jmol - en to uk translation catalogue (396 entries)

en: Element?
uk: Елемент?

en: Error starting Jmol: the property 'user.home' is not defined.
uk: Помилка під час спроби запуску Jmol: не вказано значення властивості «user.home».

en: transparent background
uk: прозоре тло

en: check script syntax only - with file loading
uk: лише перевірити синтаксис скрипту — з завантаженням файла

en: check script syntax only - no file loading
uk: лише перевірити синтаксис скрипту — без завантаження файла

en: supported options are given below
uk: підтримувані параметри наведено нижче

en: debug
uk: зневадити

en: window width x height, e.g. {0}
uk: розміри вікна, ширина x висота, наприклад, {0}

en: give this help page
uk: відкрити цю сторінку довідки

en: allow piping of input from System.Input
uk: дозволити передавання вхідних даних каналом з System.Input

en: silent startup operation
uk: обробка скрипту без повідомлень

en: Jmol script to execute BEFORE -s option
uk: скрипт Jmol, який слід виконати ДО параметра -s

en: Jmol script to execute AFTER -s option
uk: скрипт Jmol, який слід виконати ПІСЛЯ параметра -s

en: kiosk mode -- no frame
uk: режим кіоска — без рамки

en: start with no splash screen
uk: запускати без вікна вітання

en: list commands during script execution
uk: показувати команди під час виконання скрипту

en: use multitouch interface (requires "sparshui" parameter
uk: використовувати інтерфейс з декількома засобами сенсорного керування (потрібен параметр «sparshui»)

en: no display (and also exit when done)
uk: нічого не показувати (завершити роботу після виконання завдання)

en: no console -- all output to sysout
uk: без консолі — спрямувати вивід до sysout

en: port for JSON/MolecularPlayground-style communication
uk: порт для обміну даними у стилі JSON/MolecularPlayground

en: send only output from print messages to console (implies -i)
uk: лише вивести повідомлення до консолі (вмикає -i)

en: JPG image quality (1-100; default 75) or PNG image compression (0-9; default 2, maximum compression 9)
uk: якість зображення JPG (1-100; типова — 75) або рівень стискання зображення PNG (0-9; типовий — 2, максимальне стискання — 9)

en: restrict local file access
uk: обмежити локальний доступ до файлів

en: restrict local file access (allow reading of SPT files)
uk: обмежити доступ до локальних файлів (дозволити читання файлів SPT)

en: script file to execute or '-' for System.in
uk: файл скрипту, який слід виконати або «-» для виконання System.in

en: independent command thread
uk: окремий потік виконання команд

en: {0} or {1}:filename
uk: {0} або {1}:назва файла

en: exit after script (implicit with -n)
uk: вийти після виконання скрипту (неявно, якщо вказано -n)

en: For example:
uk: Приклад:

en: The -D options are as follows (defaults in parenthesis) and must be called preceding '-jar Jmol.jar':
uk: Параметри -D (типові значення вказано в дужках), слід викликати до «-jar Jmol.jar»:

en: Executing script 1...
uk: Виконання скрипту 1…

en: Executing script file...
uk: Виконання файла скрипту…

en: Executing script 2...
uk: Виконання скрипту 2…

en: About Jmol
uk: Про Jmol

en: Unable to find url "{0}".
uk: Неможливо знайти url "{0}".

en: AtomSetChooser
uk: Вибір набору атомів

en: No AtomSets
uk: Без набору атомів

en: Properties
uk: Властивості

en: Atom Set Collection
uk: Збірка наборів атомів

en: Collection
uk: Збірка

en: Info
uk: Інфо

en: Select
uk: Вибрати

en: Repeat
uk: Повторити

en: FPS
uk: Частота кадрів

en: Vector
uk: Вектор

en: Radius
uk: Радіус

en: Scale
uk: Масштаб

en: Amplitude
uk: Амплітуда

en: Period
uk: Період

en: Frame
uk: Рамка

en: Vibration
uk: Коливання

en: Go to first atom set in the collection
uk: Перейти до першого набору атомів у збірці

en: Go to previous atom set in the collection
uk: Перейти до попереднього набору атомів у збірці

en: Play the whole collection of atom sets
uk: Відтворити усю збірку наборів атомів

en: Pause playing
uk: Призупинити відтворення

en: Go to next atom set in the collection
uk: Перейти до наступного набору атомів у збірці

en: Jump to last atom set in the collection
uk: Перейти до останнього набору атомів у збірці

en: Vibration ON
uk: Коливання увімкнено

en: Vibration OFF
uk: Коливання вимкнено

en: Delete atoms
uk: Вилучити атоми

en: Checkpoint File:
uk: Контрольний файл:

en: Route
uk: Маршрут

en: Method:
uk: Метод:

en: Basis Set:
uk: Базовий набір:

en: Job Options:
uk: Параметри завдання:

en: Molecular Properties
uk: Молекулярні властивості

en: Total Charge:
uk: Загальний заряд:

en: Multiplicity:
uk: Складність:

en: Gaussian Input File Name
uk: Назва файла вхідних даних гаусіана

en: File...
uk: Файл…

en: Selection:
uk: Вибір:

en: Save
uk: Зберегти

en: Close
uk: Закрити

en: &Macros
uk: &Макроси

en: &File
uk: &Файл

en: &New
uk: &Створити

en: &Open
uk: &Відкрити

en: Open a file.
uk: Відкрити файл.

en: Open &URL
uk: Відкрити &адресу URL

en: &Get PDB
uk: &Звантажити PDB

en: Get &MOL
uk: З&вантажити MOL

en: &Reload
uk: &Перезавантажити

en: Scrip&t Editor...
uk: Редактор с&криптів…

en: Conso&le...
uk: Ко&нсоль...

en: Jmol Java &Console
uk: &Консоль Java Jmol

en: AtomSet&Chooser...
uk: В&ибір набору атомів…

en: &Save As...
uk: &Зберегти як…

en: &Export
uk: &Експортувати

en: Export &Image...
uk: Експортувати як &зображення…

en: Save current view as an image.
uk: Зберегти поточну картинку у файлі зображення.

en: Export to &Web Page...
uk: Експортувати до в&еб-сторінки…

en: Export one or more views to a web page.
uk: Експортувати одну або декілька картинок до веб-сторінки.

en: Render in POV-&Ray...
uk: Обробити &у POV-Ray…

en: Render in POV-Ray
uk: Обробити у POV-Ray

en: Write &State...
uk: Записати с&тан…

en: Save current view as a Jmol state script.
uk: Зберегти поточну картинку як скрипт стану Jmol.

en: &Print...
uk: &Надрукувати…

en: Print view.
uk: Надрукувати картинку.

en: &Close
uk: Зак&рити

en: E&xit
uk: Ви&йти

en: Recent &Files...
uk: Не&щодавні файли…

en: &Edit
uk: &Правка

en: Select &All
uk: Позна&чити все

en: Deselect All
uk: Зняти позначення з усіх

en: Copy &Image
uk: Скопіювати зо&браження

en: Copy Script
uk: Скопіювати скрипт

en: Pr&eferences...
uk: П&араметри…

en: &Paste
uk: &Вставити

en: &Select
uk: Ви&брати

en: &All
uk: &Всі

en: &None
uk: &Жодного

en: Hydrogen
uk: Гідроген

en: Carbon
uk: Карбон

en: Nitrogen
uk: Нітроген

en: Oxygen
uk: Оксиген

en: Phosphorus
uk: Фосфор

en: Sulfur
uk: Сульфур

en: Amino
uk: Амін

en: Nucleic
uk: Нуклеїн

en: Water
uk: Вода

en: Hetero
uk: Гетеро

en: &Display
uk: По&каз

en: &Atom
uk: &Атом

en: {0}% van der Waals
uk: {0}% Ван-дер-Ваальс

en: &Bond
uk: Зв’&язок

en: &Wireframe
uk: &Каркас

en: &Label
uk: &Мітка

en: &Symbol
uk: Си&мвол

en: &Name
uk: &Назва

en: &Number
uk: &Номер

en: &Centered
uk: По &центру

en: &Upper right
uk: &Вгорі праворуч

en: &Vector
uk: В&ектор

en: &On
uk: &У позиції

en: {0} pixels
uk: {0} пікселів

en: Scale {0}
uk: Масштаб {0}

en: &Zoom
uk: М&асштаб

en: &Perspective Depth
uk: &Глибина перспективи

en: A&xes
uk: &Осі

en: B&ounding Box
uk: Об&межувальна рамка

en: &Hydrogens
uk: В&одень

en: V&ectors
uk: В&ектори

en: &Measurements
uk: &Розміри

en: Resi&ze
uk: Змінити &розміри

en: &View
uk: П&ерегляд

en: &Front
uk: С&переду

en: &Top
uk: &Згори

en: &Bottom
uk: З&низу

en: &Right
uk: С&права

en: &Left
uk: З&ліва

en: Tr&ansform...
uk: П&еретворення…

en: Define &Center
uk: Визначити &центр

en: &Tools
uk: &Інструменти

en: &Gaussian...
uk: &Гаусіан…

en: Distance &Units
uk: &Одиниці відстані

en: &Nanometers 1E-9
uk: &Нанометри 1E-9

en: &Angstroms 1E-10
uk: &Ангстреми 1E-10

en: &Picometers 1E-12
uk: &Пікометри 1E-12

en: &Animate...
uk: А&німація

en: &Vibrate...
uk: &Вібрація…

en: &Graph...
uk: &Графік…

en: Calculate chemical &shifts...
uk: Обчислення хімічних &зсувів…

en: &Crystal Properties
uk: Властивості &кристалів

en: &Once
uk: &Один раз

en: &Loop
uk: &Зациклити

en: P&alindrome
uk: П&аліндром

en: &Stop animation
uk: З&упинити анімацію

en: &Rewind to first frame
uk: По&вернутися до першого кадру

en: Rewind to first frame
uk: Повернутися до першого кадру

en: Go to &next frame
uk: Перейти до &наступного кадру

en: Go to next frame
uk: Перейти до наступного кадру

en: Go to &previous frame
uk: Перейти до &попереднього кадру

en: Go to previous frame
uk: Перейти до попереднього кадру

en: All &frames
uk: Всі &кадри

en: All frames
uk: Всі кадри

en: Go to &last frame
uk: Перейти до &останнього кадру

en: Go to last frame
uk: Перейти до останнього кадру

en: Start &vibration
uk: Почати &вібрацію

en: &Stop vibration
uk: З&упинити вібрацію

en: &First frequency
uk: П&ерша частота

en: &Next frequency
uk: &Наступна частота

en: &Previous frequency
uk: &Попередня частота

en: SurfaceTool...
uk: Поверхні…

en: Control Display of Surfaces
uk: Керування показом поверхонь

en: &Help
uk: &Довідка

en: What's New
uk: Що нового?

en: Hydrogens
uk: Водневі атоми

en: Measurements
uk: Вимірювання

en: Perspective Depth
uk: Глибина перспективи

en: Axes
uk: Осі

en: Bounding Box
uk: Обмежувальна рамка

en: RasMol/Chime compatible axes orientation/rotations
uk: Орієнтація/Обертання осей, сумісне з RasMol/Chime

en: File Preview (requires restarting Jmol)
uk: Перегляд файла (Jmol доведеться перезапустити)

en: Clear history (requires restarting Jmol)
uk: Спорожнити журнал (потребує перезапуску Jmol)

en: Use Atom Color
uk: Використовувати колір атомів

en: Rotate molecule.
uk: Обертати молекулу.

en: Select a set of atoms using SHIFT-LEFT-DRAG.
uk: Вкажіть набір атомів за допомогою SHIFT-СТРІЛКА ЛІВОРУЧ-ПЕРЕТЯГУВАННЯ.

en: Click atoms to measure distances
uk: Щоб виміряти відстань, клацніть лівою кнопкою миші

en: Click an atom to center on it
uk: Клацніть лівою кнопкою миші на позначці атома, щоб розташувати його у центрі

en: Return molecule to home position.
uk: Повернути молекулу у початкову позицію.

en: Open the model kit.
uk: Відкрити вікно моделювання.

en: Clear
uk: Спорожнити

en: To get a 3-D model you can manipulate, click {0}here{1}. Download time may be significant the first time the applet is loaded.
uk: Щоб отримати просторову модель, з якою можна буде працювати, натисніть {0}тут{1}. Перше звантаження за допомогою аплету може бути доволі тривалим.

en: Insert the page TITLE here.
uk: Тут ви можете вставити заголовок сторінки.

en: Insert the page INTRODUCTION here.
uk: Тут ви можете вставити вступну частину сторінки.

en: Insert additional explanatory text here. Long text will wrap around Jmol model {0}.
uk: Тут ви можете вставити додатковий текст пояснення. Довгі рядки буде поділено на частини і розташовано навколо моделі Jmol {0}.

en: Insert your TITLE and INTRODUCTION here.
uk: Тут ви можете вказати ваш заголовок та вступний текст.

en: Insert more information for {0} here.
uk: Тут ви можете вставити додаткові відомості щодо {0}.

en: Jmol Help
uk: Довідка з Jmol

en: OK
uk: Гаразд

en: Initializing 3D display...
uk: Ініціалізація просторового показу…

en: Initializing Script Window...
uk: Ініціалізація вікна скриптів…

en: Building Command Hooks...
uk: Побудова панелі виклику команд…

en: Building Menubar...
uk: Побудова меню…

en: Starting display...
uk: Запуск графічного інтерфейсу…

en: Setting up Drag-and-Drop...
uk: Налаштування перетягування зі скиданням…

en: Launching main frame...
uk: Запуск головного блоку…

en: Initializing Preferences...
uk: Ініціалізація параметрів…

en: Initializing Recent Files...
uk: Ініціалізація списку нещодавніх файлів…

en: Jmol Java Console
uk: Java-консоль Jmol

en: Could not create ConsoleTextArea:
uk: Не вдалося створити ConsoleTextArea:

en: Creating main window...
uk: Створення головного вікна…

en: Initializing Swing...
uk: Ініціалізація Swing…

en: Initializing Jmol...
uk: Ініціалізація Jmol…

en: Exit Jmol?
uk: Завершити роботу Jmol?

en: Closing Jmol...
uk: Завершення роботи Jmol…

en: Open URL
uk: Відкрити URL

en: Enter URL of molecular model
uk: Введіть адресу URL моделі молекули

en: Enter a four-digit PDB model ID or "=" and a three-digit ligand ID
uk: Введіть чотирицифровий ідентифікатор моделі PDB або «=» і трицифровий ідентифікатор ліганду

en: Enter the name or identifier (SMILES, InChI, CAS) of a compound. Preface with ":" to load from PubChem; otherwise Jmol will use the NCI/NIH Resolver.
uk: Введіть назву або ідентифікатор (SMILES, InChI, CAS) сполуки. Додайте перед цим рядком «:», щоб завантажити дані з PubChem; інакше Jmol використає визначник NCI/NIH.

en: IO Exception:
uk: Виключення вводу або виводу.

en: width height?
uk: Ширина і висота?

en: Delete
uk: Вилучити

en: DeleteAll
uk: Вилучити все

en: Dismiss
uk: Відкинути

en: Value
uk: Значення

en: Conversion from Jmol to POV-Ray
uk: Перетворення з Jmol у POV-Ray

en: File Name:
uk: Назва файла:

en: Working Directory
uk: Робочий каталог

en: Where the .pov files will be saved
uk: Визначає, де слід зберегти файли .pov

en: POV-Ray Runtime Options
uk: Параметри роботи POV-Ray

en: Run POV-Ray directly
uk: Запустити POV-Ray безпосередньо

en: Launch POV-Ray from within Jmol
uk: Запустити POV-Ray з Jmol

en: Display While Rendering
uk: Показувати під час обробки

en: Should POV-Ray attempt to display while rendering?
uk: Чи має програма POV-Ray відтворювати дані під час обробки?

en: width:
uk: ширина:

en: Image width
uk: Ширина зображення

en: height:
uk: висота:

en: Image height
uk: Висота зображення

en: Fixed ratio :
uk: Фіксовані пропорції:

en: Use a fixed ratio for width:height
uk: Використовувати фіксоване співвідношення ширина:висота

en: User defined
uk: Визначене користувачем

en: Keep ratio of Jmol window
uk: Відповідно до пропорцій вікна Jmol

en: N - PNG
uk: N — PNG

en: P - PPM
uk: P — PPM

en: C - Compressed Targa-24
uk: C — Стиснутий Targa-24

en: T - Uncompressed Targa-24
uk: T — Нестиснутий Targa-24

en: Alpha transparency
uk: Прозорість

en: Output Alpha transparency data
uk: Вивести дані щодо прозорості

en: Mosaic preview
uk: Мозаїчний перегляд

en: Render the image in several passes
uk: Обробити зображення у декілька проходів

en: Start size :
uk: Початковий розмір:

en: Initial size of the tiles
uk: Початковий розмір плиток.

en: End size :
uk: Кінцевий розмір:

en: Final size of the tiles
uk: Остаточний розмір плиток

en: Location of the POV-Ray Executable
uk: Розташування виконуваного файла POV-Ray

en: Go!
uk: Пуск!

en: Save file and possibly launch POV-Ray
uk: Зберегти файл і, за можливості, запустити POV-Ray

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel this dialog without saving
uk: Закрити це діалогове вікно без збереження

en: Preferences
uk: Параметри

en: Display
uk: Показ

en: Atoms
uk: Атоми

en: Bonds
uk: Зв’язки

en: Jmol Defaults
uk: Типові параметри Jmol

en: RasMol Defaults
uk: Типові параметри RasMol

en: Apply
uk: Застосувати

en: Show All
uk: Показувати всі

en: Default atom size
uk: Типовий розмір атома

en: (percentage of vanDerWaals radius)
uk: (у відсотках до радіуса Ван-дер-Ваальса)

en: Compute Bonds
uk: Обчислення зв’язків

en: Automatically
uk: Автоматично

en: Don't Compute Bonds
uk: Не обчислювати зв’язки

en: Default Bond Radius
uk: Типовий радіус зв’язку

en: (Angstroms)
uk: (у ангстремах)

en: Bond Tolerance - sum of two covalent radii + this value
uk: Припустиме відхилення зв’язку — сума двох ковалентних радіусів та цього значення

en: Minimum Bonding Distance
uk: Мінімальна відстань зв’язку

en: Recent Files
uk: Нещодавні файли

en: Open
uk: Відкрити

en: Loading...
uk: Завантаження…

en: What's New in Jmol
uk: Що нового у Jmol?

en: Check
uk: Перевірити

en: Halt
uk: Перервати

en: Help
uk: Довідка

en: Editor
uk: Редактор

en: History
uk: Журнал

en: State
uk: Стан

en: Step
uk: Крок

en: Top
uk: Вгорі

en: Undo
uk: Вернути

en: Redo
uk: Повторити

en: Variables
uk: Змінні

en: magic
uk: контрольна сума

en: role
uk: роль

en: type
uk: тип

en: text
uk: текст

en: visibility
uk: видимість

en: command
uk: команда

en: id
uk: ід.

en: startup
uk: запуск

en: filename
uk: назва файла

en: startup_script
uk: скрипт_запуску

en: banner
uk: банер

en: banner_text
uk: текст_банера

en: style
uk: стиль

en: x
uk: ⨯

en: sync
uk: синхр.

en: Degrees
uk: Градуси

en: Radians
uk: Радіани

en: Gradians
uk: Градіани

en: Circle Fraction
uk: Частини кола

en: Units of Pi
uk: Одиниці π

en: Percentage scaling not implemented yet!
uk: Масштабування за коефіцієнтом ще не реалізовано!

en: SurfaceTool
uk: Поверхні

en: View Center
uk: Центр перегляду

en: Absolute
uk: Абсолютний

en: Origin
uk: Початок координат

en: Cap
uk: Кінчик

en: Caps slice with opaque surfaces.
    Ignores MOs and surfaces with interior layers.
uk: Перерізи з непрозорими поверхнями.
    Ігнорує молекулярні орбіталі та поверхні з внутрішніми шарами.

en: Slice Planes
uk: Площини перерізу

en: Shows planes at slicing surfaces.
uk: Показувати площини на поверхнях перерізів.

en: Ghost On
uk: Слід

en: Shows an unsliced "ghost".
uk: Показувати як незрізаний «привид».

en: Angle from X-axis in XY plane
uk: Кут з віссю X на площині XY

en: Angle from Z-axis
uk: Кут з віссю Z

en: Direction vector of normal to slice
uk: Напрямок вектора, перпендикулярного до перерізу

en: Distance of slice from origin
uk: Відстань перерізу від початку координат

en: Thickness of slice
uk: Товщина перерізу

en: Select Surface(s)
uk: Вибір поверхонь

en: Attempt to make scratch directory failed.
uk: Спроба створити каталог завершилася невдало.

en: Log and Error Messages:
uk: Повідомлення журналу та записи помилок:

en: Messages (see Log tab for full history):
uk: Повідомлення (весь журнал наведено на вкладці «Журнал»):

en: These names will be used for button labels
uk: Ці назви буде використано для міток кнопок

en: Jmol Web Page Maker
uk: Інструмент створення веб-сторінок Jmol

en: Couldn't find file: {0}
uk: Не вдалося знайти файл: {0}

en: Introduction
uk: Вступ

en: Pop-In Jmol
uk: Контекстна підказка Jmol

en: ScriptButton Jmol
uk: Скриптова кнопка Jmol

en: Log
uk: Журнал

en: click and drag to reorder
uk: клацніть і перетягніть, щоб змінити порядок

en: Select widgets:
uk: Виберіть віджети:

en: Help/Instructions
uk: Довідка/Настанови

en: Cartoon of Page
uk: Макет сторінки

en: Save HTML as...
uk: Зберегти HTML як…

en: Author (your name):
uk: Автор (ваше ім’я):

en: Browser window title for this web page:
uk: Заголовок вікна переглядача для цієї веб-сторінки:

en: Error creating new instance containing script(s) and image.
uk: Помилка під час спроби створення нового екземпляра зі скриптами та зображенням.

en: added Instance {0}
uk: доданий екземпляр {0}

en: file {0} created
uk: створено файл {0}

en: Call to FileWriter unsuccessful.
uk: Помилка виклику методу FileWriter.

en: Errors occurred during web page creation.  See Log Tab!
uk: Під час спроби створення вебсторінки сталися помилки. Дані наведено на вкладці «Журнал».

en: Using directory {0}
uk: Використання каталогу {0}

en: adding {0}
uk: додавання {0}

en: Unable to load resource {0}
uk: Не вдалося завантажити ресурс {0}

en: creating {0}
uk: створення {0}

en: Could not find or open:
    {0}
    Please check that you are using a Jmol.jar that is part of a full Jmol distribution.
uk: Не вдалося знайти або відкрити:
    {0}
    Будь ласка, переконайтеся, що ви користуєтеся Jmol.jar з повного дистрибутива Jmol.

en: copying
    {0}
             to
uk: копіювання
    {0}
             до

en: compressing large data file to
uk: стискання великого файла даних до

en: Spin on/off
uk: Увімкнути/Вимкнути обертання

en: enable/disable spin
uk: увімкнути/вимкнути обертання

en: Spin on
uk: Обертання увімкнено

en: Background Color
uk: Колір тла

en: background color:
uk: колір тла:

en: Stereo Viewing
uk: Об’ємний перегляд

en: select stereo type
uk: виберіть тип стерео

en: Stereo Off
uk: Вимкнути стерео

en: Red/Blue
uk: Червоний/Синій

en: Red/Cyan
uk: Червоний/Блакитний

en: Red/Green
uk: Червоний/Зелений

en: Animation Control
uk: Керування анімацією

en: Animation
uk: Анімація

en: First Frame
uk: Перший кадр

en: Previous Frame
uk: Попередній кадр

en: Play
uk: Відтворити

en: Next Frame
uk: Наступний кадр

en: Pause
uk: Призупинити

en: Last Frame
uk: Останній кадр

en: Mode:
uk: Режим:

en: Loop
uk: Зациклити

en: Palindrome
uk: Паліндром

en: Play Once
uk: Одноразове відтворення

en: Open Console Button
uk: Кнопка відкриття консолі

en: launch Jmol console
uk: відкрити консоль Jmol

en: Jmol Console
uk: Консоль Jmol

en: Download view
uk: Звантажити перегляд

en: unimplemented
uk: не реалізовано
