Jmol - en to et translation catalogue (195 entries)

en: Error starting Jmol: the property 'user.home' is not defined.
et: Jmol käivitamise viga: 'user.home' omadus kirjeldamata.

en: supported options are given below
et: lubatud valikud on eespool

en: window width x height, e.g. {0}
et: akna laius x kõrgus 500x500 , {0}

en: give this help page
et: anna see abileht

en: silent startup operation
et: vaikne käivitus

en: no display (and also exit when done)
et: puudub ekraan (ja kui valmis, siis lõpeta)

en: no console -- all output to sysout
et: konsool puudub -- kogu väljastus suunatud sysout'i

en: JPG image quality (1-100; default 75) or PNG image compression (0-9; default 2, maximum compression 9)
et: JPG pildi kvaliteet (1-100; vaikeväärtus 75) või PNG pildi pakkimistihedus (0-9; vaikeväärtus on 2, suurim pakkimistihedus on  9)

en: {0} or {1}:filename
et: {0} või {1}:failinimi

en: exit after script (implicit with -n)
et: välju peale skripti (kaudne -n)

en: For example:
et: Näiteks:

en: About Jmol
et: Jmol'ist

en: Unable to find url "{0}".
et: Ei leia url''i "{0}".

en: No AtomSets
et: Ei ole AtomSets'e

en: Properties
et: Omadused

en: Atom Set Collection
et: Atom Set Kollektsioon

en: Collection
et: Kollektsioon

en: Select
et: Vali

en: Repeat
et: Korda

en: Vector
et: Vektor

en: Radius
et: Raadius

en: Scale
et: Ulatus

en: Amplitude
et: Amplituud

en: Period
et: Periood

en: Pause playing
et: Seiska mängimine

en: Route
et: Marsruut

en: Method:
et: Meetod:

en: File...
et: Fail...

en: Save
et: Salvesta

en: Close
et: Sulge

en: &File
et: &Fail

en: &New
et: &Uus

en: &Open
et: &Ava

en: Open a file.
et: Faili avamine.

en: Open &URL
et: Ava &URL

en: Jmol Java &Console
et: Jmol Java &konsool

en: &Save As...
et: &Salvesta kui...

en: &Export
et: &Ekspordi

en: Export to &Web Page...
et: Ekspordi &veebileheks...

en: Export one or more views to a web page.
et: Ekspordi üks või rohkem vaateid veebileheks.

en: Render in POV-&Ray...
et: Renderda POV-&Ray's

en: Render in POV-Ray
et: Renderda POV-Ray's

en: &Print...
et: &Prindi...

en: Print view.
et: Prindi vaade.

en: &Close
et: &Sulge

en: E&xit
et: &Välju

en: &Edit
et: &Muuda

en: Select &All
et: Vali &kõik

en: Deselect All
et: Eemalda kõik valikust

en: Copy &Image
et: Kopeeri p&ilt

en: Copy Script
et: Kopeeri skript

en: Pr&eferences...
et: S&eadistused...

en: &Paste
et: &Kleebi

en: &Select
et: &Vali

en: &All
et: &Kõik

en: &None
et: &Puudub

en: Hydrogen
et: Vesinik

en: Carbon
et: Süsinik

en: Nitrogen
et: Lämmastik

en: Oxygen
et: Hapnik

en: Phosphorus
et: Fosfor

en: Sulfur
et: Väävel

en: Amino
et: Amiino

en: Nucleic
et: Nuklei

en: Water
et: Vesi

en: &Display
et: &Kuva

en: &Atom
et: &Aatom

en: &Label
et: &Silt

en: &Symbol
et: &Sümbol

en: &Name
et: &Nimi

en: &On
et: &Sees

en: {0} pixels
et: {0} pikselit

en: Scale {0}
et: Skaala {0}

en: &Zoom
et: &Suurenda

en: &Hydrogens
et: &Vesinikud

en: &Measurements
et: &Mõõtmed

en: Resi&ze
et: Muu&da suurust

en: &View
et: &Vaade

en: &Top
et: &Ülal

en: &Right
et: &Paremal

en: &Left
et: &Vasakul

en: &Tools
et: &Tööriistad

en: &Graph...
et: &Joonista...

en: Calculate chemical &shifts...
et: Arvuta keemilised &nihked...

en: &Crystal Properties
et: &Kristalli omadused

en: &Loop
et: &Korda

en: Rewind to first frame
et: Keri tagasi esimese kaadrini

en: Go to next frame
et: Mine järgmise kaadri juurde

en: Go to previous frame
et: Mine eelmise kaadri juurde

en: Go to last frame
et: Mine viimase kaadri juurde

en: &Help
et: &Abi

en: What's New
et: Mida on uut?

en: Hydrogens
et: Vesinikud

en: Measurements
et: Mõõtmised

en: Perspective Depth
et: Perspektiivi sügavus

en: Axes
et: Teljed

en: RasMol/Chime compatible axes orientation/rotations
et: RasMol/Chime ühilduvate telgede suund/pöörded

en: File Preview (requires restarting Jmol)
et: Faili eelvaade (vajab Jmol'i taaskäivitust)

en: Use Atom Color
et: Aatomi värvi kasutamine

en: Rotate molecule.
et: Keera molekuli

en: Return molecule to home position.
et: Taasta molekuli lähtepositsioon.

en: Clear
et: Puhasta

en: Jmol Help
et: Jmol abi

en: OK
et: Nõus

en: Initializing 3D display...
et: Algväärtustan 3D ekraani...

en: Initializing Script Window...
et: Algväärtustan skripti akent...

en: Building Command Hooks...
et: Koostan Command Hooks...

en: Building Menubar...
et: Koostan menüüriba...

en: Starting display...
et: Käivitan ekraani...

en: Setting up Drag-and-Drop...
et: Seadistan Drag-ja-Drop'i...

en: Launching main frame...
et: Käivitan peafreimi...

en: Initializing Preferences...
et: Algväärtustan eelistusi...

en: Initializing Recent Files...
et: Algväärtustan hiljutisi faile...

en: Jmol Java Console
et: Jmol Java konsool

en: Could not create ConsoleTextArea:
et: Ei saa luua ConsoleTextArea:

en: Creating main window...
et: Loon peaakna...

en: Initializing Swing...
et: Algväärtustan Swing'i...

en: Initializing Jmol...
et: Algväärtustan Jmol'i...

en: Closing Jmol...
et: Jmol sulgemine...

en: Open URL
et: Ava URL

en: Enter URL of molecular model
et: Sisesta molekulaarmudeli URL

en: IO Exception:
et: IO eriolukord:

en: Delete
et: Kustuta

en: DeleteAll
et: KustutaKõik

en: Dismiss
et: Tühista

en: Value
et: Väärtus

en: File Name:
et: Faili nimi:

en: Working Directory
et: Jooksev kataloog

en: Where the .pov files will be saved
et: Kuhu .pov failid salvestakse

en: POV-Ray Runtime Options
et: POV-Ray Runtime valikud

en: Run POV-Ray directly
et: Käivita POV-Ray otse

en: Launch POV-Ray from within Jmol
et: Käivita POV-Ray otse Jmol'ist

en: Display While Rendering
et: Kuva renderdamise ajal

en: Image width
et: Pildi laius

en: Image height
et: Pildi kõrgus

en: Fixed ratio :
et: Kinnistatud skaala :

en: Use a fixed ratio for width:height
et: Kasuta kinnistatus laius:kõrgus skaalat

en: User defined
et: Kasutaja määratav

en: Keep ratio of Jmol window
et: Hoia Jmol akna skaalat

en: C - Compressed Targa-24
et: C - Pakitud Targa-24

en: T - Uncompressed Targa-24
et: T - Pakkimata Targa-24

en: Alpha transparency
et: Alfa transparentsus

en: Output Alpha transparency data
et: Väljasta Alfa transparentsuse andmed

en: Mosaic preview
et: Mosaiik eelvaade

en: Render the image in several passes
et: Pildi renderdamine mitmes järgus

en: Start size :
et: Alguse suurus :

en: End size :
et: Lõppsuurus :

en: Final size of the tiles
et: Tükkide lõplik suurus

en: Go!
et: Mine!

en: Cancel
et: Katkesta

en: Cancel this dialog without saving
et: Katkesta see dialoog ilma salvestamata

en: Preferences
et: Eelistused

en: Display
et: Kuva

en: Atoms
et: Aatomid

en: Bonds
et: Sidemed

en: Jmol Defaults
et: Jmol vaikeväärtused

en: RasMol Defaults
et: RasMol vaikeväärtused

en: Apply
et: Kehtesta

en: Show All
et: Näita kõike

en: Default atom size
et: Aatomi suuruse vaikeväärtus

en: (percentage of vanDerWaals radius)
et: (protsenti vanDerWaals raadiusest)

en: Compute Bonds
et: Arvuta sidemed

en: Automatically
et: Automaatselt

en: Don't Compute Bonds
et: Ära arvuta sidemeid

en: Default Bond Radius
et: Sideme raadiuse vaikeväärtus

en: (Angstroms)
et: (Angstromid)

en: Bond Tolerance - sum of two covalent radii + this value
et: Sideme tolerants - kahe kovalentse radii summa + see väärtus

en: Minimum Bonding Distance
et: Väikseim sideme kaugus

en: Recent Files
et: Hiljutised failid

en: Open
et: Ava

en: Loading...
et: Laeb...

en: What's New in Jmol
et: Mida uut on Jmol'is

en: Check
et: Kontrolli

en: Halt
et: Seiska

en: Help
et: Abi

en: Editor
et: Redaktor

en: History
et: Ajalugu

en: State
et: Olek

en: Step
et: Samm

en: Top
et: Peal

en: Undo
et: Tühista

en: Redo
et: Tee uuesti

en: Variables
et: Muutujad

en: Introduction
et: Tutvustus

en: Log
et: Logi

en: Background Color
et: Taustavärv

en: Animation
et: Animeerimine

en: Previous Frame
et: Eelmine kaader

en: Play
et: Esita

en: Next Frame
et: Järgmine kaader

en: Pause
et: Peata

en: Mode:
et: Olek:

en: Loop
et: Tagasiside

en: Palindrome
et: Palindroom

en: Play Once
et: Mängi üks kord
