jmol - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Error starting Jmol: the property 'user.home' is not defined.
az: Jmol-un başladılması zamanı xəta baş verdi: 'user.home' tapılmadı

en: transparent background
az: görünməz arxa fon

en: check script syntax only - with file loading
az: yalnız skriptin sintaksisini yoxla - fayl yükləməklə

en: check script syntax only - no file loading
az: yalnız skriptin sintaksisini yoxla - fayl yükləmə

en: give this help page
az: bu yardım səhifəsini verir

en: no display (and also exit when done)
az: ekransız (həmçinin qurtardıqdan sonra çıx)
